Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

witam-na razie dowiadywałem sie o szkolenia--nowa edycja startuje na wiosnę--koszt oscyluje w granicach 200-250zł (chyba :wink: )-a Ty masz jakieś wiadomości o międzynarodówce :) w Łodzi??

ps-z 4 albo i 5 :wink:

ps2.ładny avatar -teraz oba włochacze pieknie sie na nim prezentują :P

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam-na razie dowiadywałem sie o szkolenia--nowa edycja startuje na wiosnę--koszt oscyluje w granicach 200-250zł (chyba :wink: )-a Ty masz jakieś wiadomości o międzynarodówce :) w Łodzi??

ps-z 4 albo i 5 :wink:

ps2.ładny avatar -teraz oba włochacze pieknie sie na nim prezentują :P

pozdrowionka

4 albo 5 lat to nie duzo :D

wczoraj nie miałam jak się dowiedziec co do wystawy.

jutro sie postaram i zaraz napiszę :)

Jak juz Twoje maleństwo będzie w porządku to napisz:)

Zrobimy spotkanko :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć Diana. My za szybko się chyba nie spotkamy, bo Goldek ma powikłania związane z tą łapą :cry: Coraz bardziej kuleje, ma obrzęk.:( Dostał leki, maść do smarowania, zastrzyk.Trochę się martwię :bigcry: , bo ta sytuacja dziwi weta i jest nią zaniepokojony. :sadCyber:

Zobaczymy, w piątek znowu idziemy do weta. Trzeba byc dobrej myśli :roll: , ale jest to trudne jak psiak cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Diana. My za szybko się chyba nie spotkamy, bo Goldek ma powikłania związane z tą łapą :cry: Coraz bardziej kuleje, ma obrzęk.:( Dostał leki, maść do smarowania, zastrzyk.Trochę się martwię :bigcry: , bo ta sytuacja dziwi weta i jest nią zaniepokojony. :sadCyber:

Zobaczymy, w piątek znowu idziemy do weta. Trzeba byc dobrej myśli :roll: , ale jest to trudne jak psiak cierpi.

Strasznie mi przykro.....ucałuj pieska ode mnie i nie martw się.

Wszystko na pewno będzie dobrze.A spotkamy się i tak wcześniej czy później.

Thaned!Świetny awatar:D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja tutaj po raz pierwszy.

Umówiłem się ze znajomą na cotygodniowy spacer w parku, a tu sie jakiś zlot Dogomaniaków zrobił no no no ...

Fajnie było i mam nadzieje, że będzie nas coraz więcej.

--Zapalony fan DOBKÓW --

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy jestesmy, tylko z czasem (przynajmniej u mnie) koszmarnie kiepsko ostatnio. Moze w niedziele mala powtorka? co wy na to?:)

Ja jeszcze myslalam, coby z psami przed wystawa pocwiczyc., bo moj na przyklad to do wystawy to prawde mowiac bardzo kiepsko przygotowany...

Pozdrowionka

Joasia

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy jestesmy, tylko z czasem (przynajmniej u mnie) koszmarnie kiepsko ostatnio. Moze w niedziele mala powtorka? co wy na to?:)

Ja jeszcze myslalam, coby z psami przed wystawa pocwiczyc., bo moj na przyklad to do wystawy to prawde mowiac bardzo kiepsko przygotowany...

Pozdrowionka

Joasia

Ja dzisiaj z Opola z wystawy wrócilam....Limba ledwo zyje.Zgarnęłyśmy srebro a jej synek(11 miechów) złoto i Zw.Mł...... :lol:

Za tydzien Łódź....wykituję chyab...a powinnam tez z Limbą poświczyć bo już zapomniałam jak sie psa wystawia... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam serdecznie :hand: .

Jesteśmy na forum zupełnie nowi (ja + moja mama + Arti).

No właśnie Arti jest nowym mieszkańcem w naszym domu!

Jest to pies owczarek szetlandzki blue merle i ma dopiero 7 tyg. Bardzo chętnie byśmy się spotkały aby nasz maluch mógł się zsocjalizować :wink: Na razie przechodzimy szczepienia i kwarantanny.

Pozdrawiamy :P

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :hand: .

Jesteśmy na forum zupełnie nowi (ja + moja mama + Arti).

No właśnie Arti jest nowym mieszkańcem w naszym domu!

Jest to pies owczarek szetlandzki blue merle i ma dopiero 7 tyg. Bardzo chętnie byśmy się spotkały aby nasz maluch mógł się zsocjalizować :wink: Na razie przechodzimy szczepienia i kwarantanny.

Pozdrawiamy :P

refri....no to super, że masz szetlanda!!!Ja mam małą sunię collie, która właśnie skończyła kwarantannę i myslę, ze świetnie by się dogadały z Arti!!!Poza tym jest jeszcze starsza sunia collie-Limba.Tylko, że ja w czwartek wyjeżdżam a wracam na koniec lipca.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Diana14:

Świetnie :D - 2 maluszki = kupa szczęścia i zabawy :lol: (+ 1 dorosła dla zachowania powagi :wink: )

No to czekam na odzew pod koniec lipca :P

PS. Miłego wyjazdu :fadein:

refri!

looknij na topic o klubówce i pisz czy mozesz jechac do zk to razem pojedziemy.Do wyjazdu mam jeszcze klka dni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Łodziaki cicho siedzą...chyba zabiegani albo co....z tego co pamiętam to duzo osób z Łodzi jest: Ajrisz, argo, thaned, gacka, refri, Asia, chrupka, JaRoD, SZAMAN, iwa, ZaHoryzontem, Ty i ja....spora grupka...ale leniwa... :evilbat:

NNikka my się chyba najprędzej spotkamy w Czestochowie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...