Jump to content
Dogomania

CzaRRna galeria olbrzyma Sharka :D


Culineo

Recommended Posts

[quote name='dog193']Zapisuję sobie galerię mordercy :diabloti:

[B]Przy okazji sobie posty ponabijam :D[/B][/QUOTE]
hop hop hop! :D




[quote name='klaudusia0219']na zlocie było super :D wkońcu zobaczyłam jaki mój pies jest 'naprawdę' ;) zabawa świetna i [B]jeszcze lepsi ludzie[/B] :)

no udziabał go tak na 2 szwy :)

tak to było:
Sharki nie za bardzo lubił, albo chciał sobie podporządkować Jokera (Nova Scotia Duck Tolling Ton Retriever) no i na spacerze gdzie były wszystkie zlotowe psy Sharki chciał to poraz 4 uroczyście oznajmić, ale miał na szczęście kaganiec Weny, jak go odciągałam to przypadkiem spadł mu tez kagan ;/ i wtym momencie podbieg Dolar (dobek) w kagańcu i się szarpali, ale że Shark był bez kagana to go dziabnął w głowę ... ; / na domair złego podleciał Maniek od Ulv taki kurdupelek i Shark go wziął w pysk i zaczął trzepać nim i rzucać jak szmatą, albo zabawką. Jakoś dałam radę i otworzyam imoadło zwane pyskiem i Maniek się wyturłał. 1 cm dalej i by było po Mańku bo tętnica ... : ( także w ostatni spacer kolorowo nie było :/[/QUOTE]

burżuazja w końcu. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Sharka młodzieńcze głupotki dopadły...popracujecie i będzie dobrze :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='klaudusia0219']
ja tak niegdy nie powiem, bo kocham asty i uważam ich za nieagresywne ! :loveu:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
ale czasami się taka opinia przydaje ;)
np. dzieci nie rzucają się bez pytania na Salsę a ja nie lubię bardzo jak obce osoby mi psa głaszczą bez pozwolenia :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Sharka młodzieńcze głupotki dopadły...popracujecie i będzie dobrze :)[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]
ale czasami się taka opinia przydaje ;)
np. dzieci nie rzucają się bez pytania na Salsę a ja nie lubię bardzo jak obce osoby mi psa głaszczą bez pozwolenia :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

ja też dlatego mówię, że gryzie. teraz to już nie wiem ile w tym prawdy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, do ludzi to on agresywny nie jest, Anicie się oberwało, bo łapy pchała między psy.

No a do samców to wiadomo że dorastający pies jest zaborczy i chcę im wpieprzyć, głupi wiek. W sumie lepiej by było, jakby Dolc mu trochę skórę przetrzepał, czegoś by się nauczył, a krzywdy by mu nie zrobił ;) No ale stało się jak się stało, Shark wylądował bez kagańca, a Dolc był w kagańcu, więc efekt łatwy do przewidzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nie no, do ludzi to on agresywny nie jest, Anicie się oberwało, bo łapy pchała między psy.

No a do samców to wiadomo że dorastający pies jest zaborczy i chcę im wpieprzyć, głupi wiek. W sumie lepiej by było, jakby Dolc mu trochę skórę przetrzepał, czegoś by się nauczył, a krzywdy by mu nie zrobił ;) No ale stało się jak się stało, Shark wylądował bez kagańca, a Dolc był w kagańcu, więc efekt łatwy do przewidzenia.[/QUOTE]

no też był kuśfa wolała żeby Dolec nie miał kagana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']No ładnie! Kogo jak kogo, ale Mańka ?!?! Jak on mógł! FOCH :evil_lol:[/QUOTE]

ano normalnie., z tego co mi wiadomo Maniek widząć bójkę Dolca i Sharkiego doszedł do wniosku, że on też chce się pogryźć bo jak to możliwe, że taka zabawa go omija więc dosłownie pobiegł do paszczy lwa (ew. Syrenki, Ecie Pecie lub Kizi Mizi, jak kto woli. :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Maniek w sumie sam się prosił, bo się chciał głupek do walki włączyć ("A co! Ja też mam jaja!"), no ale Sharki do niego podbiegł i był wielki pisk. Groźnie to wyglądalo, ale na szczęście nic strasznego się nie stało, dużo krzyku i mała ranka.

Polka, no nie do końca podbiegł, bo Ulv mu na smyczy stała, więc nie miał jak, ale się wyrywał do tego, więc Shark podbił ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Maniek w sumie sam się prosił, bo się chciał głupek do walki włączyć ("A co! Ja też mam jaja!"), no ale Sharki do niego podbiegł i był wielki pisk. Groźnie to wyglądalo, ale na szczęście nic strasznego się nie stało, dużo krzyku i mała ranka.

Polka, no nie do końca podbiegł, bo Ulv mu na smyczy stała, więc nie miał jak, ale się wyrywał do tego, więc Shark podbił ;)[/QUOTE]

czepiasz się szczegółów, mój przekaz był taki sam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale i tak Ecie Pecie jest zajebisty, Klaudia nad nim teraz trochę posiedzi i będzie miód i orzeszki ;)
A Maniur się sam wepchał, jego wina. Dobrze że Piksel się rzucała z odległości, jakby ona się Sharkowi do pyska napatoszyła byłoby jeszcze ciekawiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ja też kocham Piksia :loveu:mimo że drze ryjka i że raz przez nią prawie na zawał padłam jak mi zniknęła nagle z progu naszego domku i znalazłyśmy ją w domku Ulv rozwaloną na łóżku..[/QUOTE]

tak to się psów pilnuje? :mad:

Link to comment
Share on other sites

nooo to wypad byl jak widze bogaty w doswiadczenia i nie tylko ale teraz wiesz nad czym musicie mocno pracowac i dobrze bo juz wiesz duzo wiecej o swoim psie hihihi

ale czekamy nazdjecia i na wiecej relacji

a pies , dorastajacy pies no to jest wulkan i malo kiedy wiesz co mu do lab moze strzelic a kiedy wybuchnie to dopiero z czasem przychodzi ale tez to opanujecie o ile bedzieicie chcieli

takie nawalanki no coz zawsze na dwoje babka wrozyla czasem jak pies wezmie w skore to sie czegos uczy a czasem zacietrzewi sie jeszcze bardziej i do samego konca nie wiadomo czy lepeij coby dostal w skore czy lepiej zeby nie wiec najlepiej nie dopuszczac do takich akcji ale to tez z czasem przyjdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']
takie nawalanki no coz zawsze na dwoje babka wrozyla czasem jak pies wezmie w skore to sie czegos uczy a czasem zacietrzewi sie jeszcze bardziej i do samego konca nie wiadomo czy lepeij coby dostal w skore czy lepiej zeby nie wiec najlepiej nie dopuszczac do takich akcji ale to tez z czasem przyjdzie[/QUOTE]
Dolar żadnej krzywdy by mu nie zrobił, a bardzo dobrze by mu wytłumaczył, że podrostki dużym psom nie wpieprzają - jest dobry w te klocki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...