Jump to content
Dogomania

CzaRRna galeria olbrzyma Sharka :D


Culineo

Recommended Posts

jak już pisałam jedzenie przed psem mam sprawdzone na osobie,która nie ma cech przywódczych i myśle,że Klaudia też ma z tym problemy,
10m długości jest najlepsze,kiedyś były zwykłe sznury do bielizny a teraz wszystko sztuczne,nie może być cienka i można zrobić węzły;
pies nie jest głuchy,jak byś się czuła gdyby ktoś stale na ciebie krzyczał?
za karę wystarczy ignorowanie ale kara nie może być długa ani po jakims czasie,dla psa jest tylko [B]teraźniejszośc[/B] do ćwiczeń w terenie przydaje się -nie wiem jak to się nazywa-metalowy pret skręcony jak korkociag do wkrecenia w ziemię ale to jeszcze przed wami;pierwsz wychodzisz i wchodzisz do domu; o klikierze nie pisałam bo 1.osobiście nie mam doświadczenia, 2.nie które psy źle reagują, 3.trzeba umieć sie nim posługiwać;

pamiętaj olbrzymek musi mieć swojego ludzia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']zjadaj swój posiłek,z jego miski też możesz uszczknąć ale nie udawaj-to mądre psy;siadaj na jego legowisku;pies nie ma nic swojego wszystko jest Twoje[/QUOTE]

niektóre rzeczy co piszesz to wydają mi się tak całkiem wzięte z książki "okiem psa" :D ah no i klaudia polecam książkę :) Avaloth za niedługo wystawi taką na bazarku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']echh no to naprawde musi być niezły kryzys, skoro już doszło do tego ze z biedronek robią zupki i to w dodatki chińskie :errrr::turn-l::turn-l::roflt::roflt:[/QUOTE]

ha ha, ale śmieszne :obrazic: :lol:


[quote name='greatmadwomen']niektóre rzeczy co piszesz to wydają mi się tak całkiem wzięte z książki "okiem psa" :D ah no i klaudia polecam książkę :) Avaloth za niedługo wystawi taką na bazarku ;)[/QUOTE]

jaka ?:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Przyszłam sobie pospamować, bo masz galerię na rasach :diabloti: Więc teraz będę codziennie się witać i żegnać, cieszysz się? :diabloti:[/QUOTE]

spameerrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj :) przyszłam się przywitać :) gdzie nowe fotki ? :) nosz mnie coś bierze jak to widzę :D

Link to comment
Share on other sites

Mnie rok temu sparzyła ręce i nogę linka, mam blizny już pewnie na zawsze. Teraz mam miękką taśmę tunelową i z polarową rączką. Ale prawda jest taka, że taśma też może sparzyć skórę. Dość wygodne są też taśmy podgumowane, nie ślizgają się, dobrze leżą w ręce ale też można się nimi sparzyć co mi się osobiście udało ;) choć piszą że nie parzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Mnie rok temu sparzyła ręce i nogę linka, mam blizny już pewnie na zawsze. Teraz mam miękką taśmę tunelową i z polarową rączką. Ale prawda jest taka, że taśma też może sparzyć skórę. Dość wygodne są też taśmy podgumowane, nie ślizgają się, dobrze leżą w ręce ale też można się nimi sparzyć co mi się osobiście udało ;) choć piszą że nie parzą ;)[/QUOTE]

zdolna jesteś :)
ja chyba kupię zwykłą lonże dla konia czy taśme w jakimś budowlanym sklepie :) nie stac mnie na nic :( wczoraj wydałam 130 zł u weta ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']zdolna jesteś :)
ja chyba kupię zwykłą lonże dla konia czy taśme w jakimś budowlanym sklepie :) nie stac mnie na nic :( wczoraj wydałam 130 zł u weta ;/[/QUOTE]

Chyba rzeczywiście mam talent w tym kierunku. Pewnie że można kupić jakąś zwykła linkę, dowiązać karabinek tylko wybierz miękką linkę/lonżę/taśmę to zawsze mniejsze ryzyko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...