Jump to content
Dogomania

Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']


taxelina

Recommended Posts

  • Replies 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Misia&Ruby']Gratuluję podjęcia decyzji o adopcji Mileczki! :multi:Jest cudna :loveu:
Będzie z wami z pewnością najszczęśliwszym psiakiem pod słońcem ;)[/QUOTE]
Dziekujemy! Mala sie coraz bardziej otwiera :loveu:

[quote name='Artemida']oo fiolet też fajowo pasuje :D W sumie każdy kolor dobrze się prezentuje prócz niebieskiego(Gaja jak była mała miała niebieskie szelki i wyglądało to strasznie ;/)
Milka będzie miała u Ciebie dobrze :loveu:[/QUOTE]
Myslalam o tym z czasem [url]http://globaldogshop.com/rogz-rogz-utility-snake-green-dog-collar-medium-p-3700.html[/url]

Postaramy sie by miala jak najlepiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'] No wlasnie troche mi Tz tlumaczyl bo on plynal kilka razy:) Ja zobacze jak to wyjdzie albo zjem cos na promie albo jak bedzie czas to wezme wlasnie ten mniejszy prom na druga strone i tam czegos poszukam :) Jakies sniadanie by sie przydalo zjesc :diabloti:
[B]Jaki kolor obrozy do tej malej Malutkiej pasuje? :loveu:[/QUOTE]
Z tego co pamiętam to w Magicznej też są śniadania, ceny też są w miarę ok :) Nie mam akurat żadnych fotek stamtąd, bo tam jest tak okropnie, że z obrzydzeniem się na to człowiek patrzy ;) Mam sporo jak wpływamy do poru za to ;) Rób dla porównania jak wygląda Polska z morza w zimie ;) Ja mam z lata ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Gartulacje drugiego psiaka !!! :multi::multi::multi:

a co to do obroży to myślę,że zieleń, pomarańcz i niebieski będzie do niej pasować[/QUOTE]
Dziekuje!

Teraz ma czerwone szelki i tak wyglada (tylko ze stare zdjecie)

[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6721/aaa250szanta16.jpg[/IMG]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3135/aaa250szanta9.jpg[/IMG]

[quote name='Korenia']Z tego co pamiętam to w Magicznej też są śniadania, ceny też są w miarę ok :) Nie mam akurat żadnych fotek stamtąd, bo tam jest tak okropnie, że z obrzydzeniem się na to człowiek patrzy ;) Mam sporo jak wpływamy do poru za to ;) Rób dla porównania jak wygląda Polska z morza w zimie ;) Ja mam z lata ;)[/QUOTE]
Ja mam troche od Tz z zimy bo w lutym plynal :diabloti:

Wiesz co mnie w sumie nie interesuje jak tma jest, wazne zeby cos zjesc :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artemida']też świetna ta obroża :D A nie myślałaś o szelkach?:)[/QUOTE]
Ja jestem bardziej za obrozami :loveu: wyzej pokazalam zdjecie jej w szelkach, nie wiem czy te szelki dostanie ze soba do DS ale chce zeby miala od nas jakas obrozke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Pokaż proszę w takim razie zimową Polskę z morza ;)[/QUOTE]
Ale to dopiero jutro moge, bo teraz TZ gra i okupuje komputer na ktorym sa zdjecia :(

[quote name='paulaa.']W tej rogzowej zieleni też by jej było fajnie, ale ja jestem i tak za różem albo pomarańczką. :smile:[/QUOTE]
Zobacze na miejscu jak z hurtta bedzie, moze jej kupia ta hurtte :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chyba wszystkie paznokcie zjadła, gdybym miała tak 6 miesięcy MOJEGO psa oglądać tylko na zdjęciach :P Ale tak nie jest i cieszę się razem z Tobą :)
Co Ty w ogóle gadasz o jakimś jedzeniu na promie i w ogóle przez cały dzień? Pewnie będziesz tak podniecona, że nic nie przełkniesz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Czerwona obroża bedzie jej pasowac :loveu:[/QUOTE]
Jak nie to Sherry chetnie ja wezmie :diabloti:

[quote name='A&L']Ja bym chyba wszystkie paznokcie zjadła, gdybym miała tak 6 miesięcy MOJEGO psa oglądać tylko na zdjęciach :P Ale tak nie jest i cieszę się razem z Tobą :)
Co Ty w ogóle gadasz o jakimś jedzeniu na promie i w ogóle przez cały dzień? Pewnie będziesz tak podniecona, że nic nie przełkniesz :D[/QUOTE]
No juz ten miesiac to sie duzo zdaje...

Bede plynac w piatek to na promie sa bary i kluby nocne :diabloti:

[quote name='monia&nero']Milka jest przepiękna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Będzie miała u Was jak w raju!! Cieszymy sie razem z Wami!!![/QUOTE]
Milo ze tak uwazasz :loveu:

[quote name='Artemida']W sumie co byś jej nie założyła to będzie ładnie wyglądać , bo sama Milka jest cudowna :loveu:[/QUOTE]
[quote name='monia&nero']co prawda to prawda:loveu:[/QUOTE]
Ale jej slodzicie :loveu: Juz jest sliczna a jak jeszcze zarosni futerko to juz w ogole :loveu:

[QUOTE=ania >;18251502]wow co tu się dzieje! :cool3: jaka szybka decyzja! ale suuuper!!!
Milka jest prześliczna :loveu:
co do obróżki to jestem za ładnym odcieniem fioletu :cool3: brąz z fioletem mniam!
a mała ma wątek na dogo?[/QUOTE]
Dziekujemy!!

No wlasnie ten fiolet tez za mna "chodzi" :diabloti:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRA-z-Kotlisk-Ju%C5%BC-w-nowym-Domu-Tymczasowym-teraz-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Już gratulowałam nowego domownika ale i tu pogratuluje.
Mała jest świetna:loveu:
Co do obroży to w tym Lupine powinna pięknie wyglądać:loveu:
Z innych kolorów to jak dla mnie różowy i zielony. Zresztą w każdym będzie jej dobrze.[/QUOTE]
Dziekuje! :loveu:

Widze ze ten zielony ma powodzenie :loveu: dobrze ze wysylka darmowa na stronie rogz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...