Jump to content
Dogomania

MAJA-straci łapkę czy życie???!!!


wilczka

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mortes-musze cie jednak gwalcic o transport
maja ma wizyte umowiona na wtorek na 11,ze wzgledu na to ze amputacja jest zabiegiem bardzo oslabiajacym z duza strata krwi nie da sie tego polaczyc ze sterylka,najprawdopodobniej najpierw bedzie sterylka a za miesiac amputacja,jesli wetka podejmie decyzje we wtorek ze amputacja jest konieczna w trybie natychmiastowym to we wtorek bedzie amputacja a sterylka po 3 miesiacach po niej.tylko koszta nas przerosly-od 200 do 250 zl za amputacje,wiec BLAGAM WPLACAJCIE ILE MOZECIE,nawet po zlotowce,po 2.

Link to comment
Share on other sites

O jak dobrze ze na poniedziałek!We wtorek pracuje.Boje się tylko ze jak teraz zrobią sterylke to stan zapalny kości może być póżniej za wysoko i psiny się już nie uratuje!Ja bardzo rzadko wchodzę na dogomanie(tak mniej więcej raz na rok),może teraz trochę częściej bo interesuje mnie sprawa Dymin.Zgłosiłam się nawet jako chętna do pomagania w schronisku ,ale powoli się zniechęcam,widzę że tam są sami krzykacze a ja poprostu chce tam pracować.jakby co to pisz do mnie sms-y albo dzwon,bo racej już na dogomanie nieprędko wejdę.W poniedziałek jestem do dyspozycji

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie lapa Tigera wygladala duzo gorzej
Dzis chodzi na wszystkich czterech!
Pozostal tylko sztywny nadgarstek, ktory mu
zupelnie nie przeszkadza.
.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/98471-Oborniki-Wlkp.-Tiger...jest-ju%C5%BC-po-operacji.-ma-nowy-dom[/URL]!!

Pokazcie wetce zdjecia koniecznie - Tiger
dostawal przez 6 tygodni antybiotyk
przeciwko bakteriom gram - ujemnym
i gram - dodatnim o szerokim spektrum
a rana opatrywana byla
plastrami hydrokoloidowymi
Dojscie do takowych ma ktoras z Myszy
Mysza1 albo Mysza2
Mial rowniez stan zapalny kosci, gojenie sie
rany trwalo pol roku -
A wiem to wszystko tak dokladnie, bo Tiger
byl u mnie...
Moim zdaniem lapa jest absolutnie do uratowania!
Nalegajcie na to, jak nie, jedzcie do innego
weterynarza!
Serdecznie pozdrawiam MalgosMalgos

Link to comment
Share on other sites

hej !ja moge cos wplacic ale potrzebuje nr banku i kod bo to bedzie przelew z zagranicy ,od kiedy uslyszalam o kieleckim schronisku to zaczelam sledzic watki w internecie w tej sprawie ,az przykro o tym mowic ,od pieciu lat mieszkam w szwecji i nigdy bym nie pomyslala ze takie rzeczy moga sie dziac w polsce,21wiek -skandal ,i tak wlasnie trwfilam na to forum

Link to comment
Share on other sites

majusia wlasnie budzi sie po sterylce.narobila nam stracha bo zle zareagowala na narkoze,ale podczas zabiegu juz bylo ok.wetka po konsultacjach doradzila sterylke a w okresie miedzy swietami a nowym rokiem bedzie amputacja-choc jeszcze nie wiadomo,dzis po sterylce maja dostanie komplet antybiotykow i lekow na lapke,jesli lapka do swiat sie wygoi to nie bedzie musiala byc amputowana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...