Jump to content
Dogomania

PON Dredzik znowu MA DOMEK!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dredzik jest dowodem na to ,że psy ze schroniska warte są miłości i zaangażowania :loveu:. Żeby nie było tak słodko , Dredziul to wersja warcząca:diabloti: .Często nie wiadomo dlaczego (bo tak i już).Śmieję się z tego a czasem podrapię się po głowie ze zdumienia ,bo równocześnie merda ogonem. To są takie strachy na lachy bo nigdy nie ugryzł i wiem że to pies z natury łagodny i bardzo delikatny.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witajcie :) Jakoś nie mogę się zebrać żeby wkleić nowe zdjęcia naszego Dredziula. Myślałam że jest już dobrze nie zdawałam sobie sprawy że może być z nim jeszcze lepiej :)) Dopiero teraz zaczyna się bawić gałgankiem który zrobiłam ze szmatki bawełnianej . Teraz dopiero okazuje radość i luz. Myślę że proces zdrowienia psychiki trwa i jeszcze wiele radosnych niespodzianek przed nami. Beardedziarze uprzedzali mnie że te psy długo dochodzą do siebie po przykrych doświadczeniach . Np. nie wpada już w panikę jak usłyszy burzę lub huki wystrzałów.
Pies jest suuuuper ........

Link to comment
Share on other sites

tak tak tak! PROSIMY :-) Fotki Dredzia zawsze pokazuję całej rodzinie bo tylko on takie wrażenie na nich zrobił z psiaków które przewinęły się przez nasz dom - zawsze są okrzyki jak w filmach: oooo! nie! to nie on! to Dredzio?! haha dlatego taki wyjątkowy bo on spędził z nami pierwszą Wigilię na wsi - w surowych murach, za ogrzewanie robiła koza na węgiel, ale we własnym domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...