Jump to content
Dogomania

Hawaneczka Barbie


Beata+Barbie

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No to w końcu ja też mogę się pochwalić naszym pierwszym dorosłym występem. Barbie skończyła 15 sierpnia 15 miesięcy i występowała w klasie pośredniej. Byliśmy na 3 międzynarodowych wystawach w Ochrydzie (Macedonia) i przywieźliśmy z nich Championa Macedonii, 3 CACIB-y i 3 BOB-y (3 niewielkie pucharki :)). Niestety sukces umniejsza fakt, że Barbie nie miała konkurencji w rasie, no ale mimo wszystko bardzo się cieszymy. No i przy okazji była to fajna wycieczka, Ochryda jest pięknym miastem położonym nad jeziorem i mieliśmy trochę czasu na pozwiedzanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata+Barbie']No to w końcu ja też mogę się pochwalić naszym pierwszym dorosłym występem. Barbie skończyła 15 sierpnia 15 miesięcy i występowała w klasie pośredniej. Byliśmy na 3 międzynarodowych wystawach w Ochrydzie (Macedonia) i przywieźliśmy z nich Championa Macedonii, 3 CACIB-y i 3 BOB-y (3 niewielkie pucharki :)). Niestety sukces umniejsza fakt, że Barbie nie miała konkurencji w rasie, no ale mimo wszystko bardzo się cieszymy. No i przy okazji była to fajna wycieczka, Ochryda jest pięknym miastem położonym nad jeziorem i mieliśmy trochę czasu na pozwiedzanie.[/QUOTE]
Gratulacje dla pięknej championki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratulacje!
Co do wąsów, to nie zakładam gumek - a to tak trzeba?
Mnie się wydawało, że właśnie ma je krótkie, bo często zauważam odgryzione kawałki włosów, szczególnie gdy je kości. Przeważnie są mokre i posklejane bo się oblizuje i wciąż je rozczesuję.
Hm, może zacznę jej zakładać te gumki...
A Ty zakładasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata+Barbie']Dzięki za gratulacje!
Co do wąsów, to nie zakładam gumek - a to tak trzeba?
Mnie się wydawało, że właśnie ma je krótkie, bo często zauważam odgryzione kawałki włosów, szczególnie gdy je kości. Przeważnie są mokre i posklejane bo się oblizuje i wciąż je rozczesuję.
Hm, może zacznę jej zakładać te gumki...
A Ty zakładasz?[/QUOTE]

Widziałam już trochę hawańczyków z długim włosem i wąsami. Zastanawiałam się co oni robią, że psiaki te "wąsy" jeszcze mają. Ja z wąsami u Belli mam tą samą sutuacje co u Twojej Barbie (też swoje zjada wraz z karmą). Na ostatniej wystawie miałam przyjemnosć rozmawiać z hodowczynią z Danii (jej suczka najczęściej wygrywa w Danii, a konkurencji mają sporo, bo samych hodowlii w tym kraju jest ok. 30) i dowiedziałam się, że ich psiaki są "ogumkowane" od stóp do głów. Była tak miła, że pokazała mi jak to się robi i byłam w szoku, bo psu to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie była bardzo zadowolona z tego faktu. Sama wypróbuje to na mojej małej, a wtedy wkleje zdjęcia jak to wygląda. Moja Bella nie znosi gdy jej liście czy patyki się zaplączą w podwozie, wtedy siada i czeka, aż ją wyskupię i może dalej kontynuować spacer, a że uwielbia wskakiwać tam gdzie grzeczne dziewczynki nie powinny to nasz spacer to tak naprawdę ciągłe wyskubywanie patyczków. Co prawda mam ubranka, ale one nie są dobre do ciągłego noszenia, ponieważ wycierają włos i mocniej go kołtunią (natomiast sprawdza się to przed wystawą, gdy pogoda jest byle jaka).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj byliśmy na małej ale bardzo sympatycznej krajówce w Salonikach. Barbie zaczęła championa Grecji (ocena doskonała, CAC, BOB) ale bardziej cieszy mnie fakt, że dostała bardzo ładny opis od sędziny z Niemiec - Hassi Assenmacher-Feyel.

To fotki z oceny:

[IMG]http://i972.photobucket.com/albums/ae202/ReginaBarbie/ring1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i972.photobucket.com/albums/ae202/ReginaBarbie/ring2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i972.photobucket.com/albums/ae202/ReginaBarbie/ring3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...