Jump to content
Dogomania

Hawaneczka Barbie


Beata+Barbie

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja chciałam się dopytać jak wyglądają wystawy w Atenach, może w tym roku uda mi się na jedną z nich wybrać. Jak wygląda organizacja i konkurencja :lol:. A jak sprawa wygląda z opłatami za wystawę oraz czy łatwo znaleść tam tani nocleg. Chodzi mi o wystawę w kwietniu.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim, żeby zdobyć tytuł Championa Grecji trzeba mieć 3 CAC (na międzynarodowej CACIB) od 3 różnych sędziów. Nie ma wymogu odstępu czasu więc w Atenach możesz zdobyć 2 CACIB. Chyba, że zbierasz na Interchampiona, to wtedy wystarczy ci jedno CACIB z Grecji. Tutaj nie ma młodzieżowego championa i o CACIB można się ubiegać od grupy pośredniej (wiek 15-24 miesiące)
Z tego co wiem, to w kwietniu nie ma wystawy tylko:
1/ 27-28.03.2011 (2ΧCACIB) - PAIANIA (halowa) (grupa 9 tylko 27.03) - OPŁATA 35 EURO - zgłoszenia do 26 lutego. Na razie widzę zgłoszone 2 hawanki, sędziuje najlepszy grecki sędzia Kostopoulos
Ale odradzam - tam jest bardzo dużo ludzi i psów i panuje chaos.
2/ 14 & 15.05.2011 (2X CACIB) Maraton Land (15.05 - kwalifikacje na CRUFTS 2012)
3/ 26.06.2011 CACIB - Maraton Land (wieczorna)
4/ 15 & 16.10.2011 (2 XCACIB) Maraton Land

Ponieważ na stronie Związku Kynologicznego jeszcze nie ma informacji o następnych, wiec nie wiem ile wynosi opłata za nie. W Salonikach na krajowej było 30 euro, tam może być więcej ale nie sądzę, że powyżej 50 euro.

Maraton Land to wystawy pod gołym niebem - duża powierzchnia i lepsza organizacja. Ja myślę o tej kwietniowej chociaż my jeszcze wtedy będziemy w młodzieży, więc pojechalibyśmy tylko po zdobycie doświadczenia. Może wybierzemy się razem?

Jeśli chodzi o noclegi, to gdy zdecydujesz się na termin, to mogę Ci poszukać czegoś taniego. To jest poza Atenami, w Maratonie, więc nie powinno być drogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Na stronie FCI jest podane, że 02.04 jest wystawa w Atenach(przyznają CACIB). Choć muszę się zastanowić, jeśli miałabym, aż trzy razy jechać do Grecji to nie jestem tego taka pewna.[/QUOTE]
Ta chyba jest nieaktualna, bo nie ma jej na stronach organizacji kynologicznych, które je organizują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata+Barbie']Dziękuję wszystkim za powitanie.
I jeszcze jedna fotka: Barbie ćwiczy jogę :lol:
[URL]http://i55.tinypic.com/i6a8wo.jpg[/URL]

[/QUOTE]
Witamy Barbie i jej właścicielkę .chyba wszystkie hawańczyki ćwiczą jogę to ulubiona ich pozycja.
[IMG]http://i55.tinypic.com/t5t79i.jpg[/IMG]
POZDRAWIAMY

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...