Jump to content
Dogomania

Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie nie wiem jak wstawić jej stare zdiątka ale to nie istotne za niedługo będą aktualne:)
Kropeczka od wczoraj jest w naszym domku. wszyscy ja pokochali i pozwalają się jej zaklimatyzować. Na kotki nie zwraca uwagi , jedynie kocurek wykazał inicjatywę i podchody do niej robi ale wychodzi wszystko na pozytyw. Piesek spokojny , kochany i taka z niej przylepa :) Jak na razie płochliwa ale przekupowana jest smakołykami i widać skutkuje. Mnie nie odstepuje ani na krok to chyba przez to że w drodze do domu jechała u mnie na kolanach.

Dziękuje wszystkim za pokazanie nam tej kochanej kruszynki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puniaiwika']Witam serdecznie nie wiem jak wstawić jej stare zdiątka ale to nie istotne za niedługo będą aktualne:)
Kropeczka od wczoraj jest w naszym domku. wszyscy ja pokochali i pozwalają się jej zaklimatyzować. Na kotki nie zwraca uwagi , jedynie kocurek wykazał inicjatywę i podchody do niej robi ale wychodzi wszystko na pozytyw. Piesek spokojny , kochany i taka z niej przylepa :) Jak na razie płochliwa ale przekupowana jest smakołykami i widać skutkuje. Mnie nie odstepuje ani na krok to chyba przez to że w drodze do domu jechała u mnie na kolanach.

Dziękuje wszystkim za pokazanie nam tej kochanej kruszynki:)[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję za danie domu naszej Kropeczce :) !!
Teraz to ona się nie odczepi od Ciebie, będzie wpatrzona jak w obrazek.
Nie mogę doczekać się jej domowych fotek..:):)

Link to comment
Share on other sites

Oj fakt nie odstępuje mnie na krok a nawet w nocy pilnuje :) Spi spokojnie tuz obok mnie i nawet na chwile nie opuszcza swojego miejsca. Troszeczke wystraszona ale juz wczoraj machała ogonkiem na domowników więc mamy postepy. Jest urocza a tak pieknie chodzi na smyczy że nie jeden piesek powinien sie od niej nauczyć. Mamy tylko problem ze schodzerniem po schodach bo mieszkam na 2 piętrze ale radzimy sobie(ona wygodnie na rekach ) i schodzimy na spacerek.
Domowe fotki na pewno w nastepnym tygodniu jak Kropeczka juz bardziej sie zaklimatyzuje.

Link to comment
Share on other sites

Co do schodów, skoro łasa jest na smakole, to może nimi się przekupi? U nas śmigała schodami, góra-dół.
Ona jest bardzo mądra i spragniona kontaktu z człowiekiem, więc myślę, że szybko się zaaklimatyzuje i otworzy.
U nas, jak ją przerzucili przez siatkę, to dwa dni siedziała w krzakach i pokazywała mi całe zęby. Siedziałam, gadałam, odwracałam się.. dawałam smakole, aż w końcu wlazła mi na kolana :):) potem było już tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za cenne informacje przed chwilą byłyśmy na spacerku i po przekupieniu jej smakołykami schody juz nie były takie straszne:) A z kotkami pełna harmonia one się jej nie boja a ona ich nie zaczepia tylko odważnie pilnuje swojej miski jak chca sprawdzać czy czasem ona nie dostaje czegoś smaczniejszego. Najsmieszniejsze jest to iz ma 2 legowiska, pierwsze okupuje kocurek a drugie ma blisko komputera ze wzgledu na to iz ja spedzam tam troche czasu i leżała mi pod nogami , to i tak śpi z nami na wersalce:):) Kochana z niej kruszynka .

Link to comment
Share on other sites

śliczna sunieczka i jakiego ma superaśnego kociaczka!!
niezmiernie sie cieszę, że kolejnej biedusi poszczęściło się przed zimą. Dzisiaj była w Gorzycach i po prostu jestem załamana ilościa bezdomnych psiaków. Nie wiedziałam którego mam brać. Tam jest tragedia!!

Link to comment
Share on other sites

No ja w Sandomierzu też z chęcią wziełabym jeszcze z dwa psiaki ale rodzinka by mnie z nimi za drzwi wyprowadziła:) A co do okresu przed świątecznego to słyszałam o tabletkach co się psom daje tylko nie wiem czy to prawda i czy nie szkodliwe?? podobno jakieś na uspokojenia ale z tego co widzę to Kropcia nie boi się jako takich szumów i huków jedynie co trochę lękliwa ale coraz mniej. Naprawdę szybko weszła w nasza rodzinkę i stała się jej kolejnym członkiem:):) A co do chipowania to po nowym roku na pewno to zrobimy bo nie pozwolimy jej zaginąć :)
Jest tak rozpieszczana że czasem się zastanawiam czy dobrze robie że ma tak na wszystko pozwalane jednak jest małym pieskiem więc uchodzi jej na sucho.
Spi z nami na łóżku ale w srodku nocy robi sie ciasno bo jeden po drugim wpraszaja sie moje kociaki hehhehe ale przynajmniej ciepło bo super grzeja:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...