Jump to content
Dogomania

Figa ma dom


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwa77']Kasia rozmawiala ze mną - czyli Iwoną . Poczekamy do jutra i coś się może wyjaśni.[/QUOTE]
Kasia w nerwach cała stąd pomyłka - przepraszam, mam nadzieję, że się wszystko wyjaśni. Szkoda, że my nie mamy więcej jej zdjęć do porównania, ale szybko latałyśmy po całym schronie, nie czesto tam jesteśmy, a wolontariuszy tyle co palców na jednej ręce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Dziewczyny! Jeszcze raz zapytam - miała goloną sierść? Bo to istotny szczegół.[/QUOTE]

właśnie nie miała...co w sumie wydawało mi się dziwne...po zabiegu, przebywała u nas w gabinecie weterynaryjnym jako suczka po zabiegu....niestety przepływ informacji u nas jest trochę słaby, szukano dla niej domu tymczasowego przed zabiegiem by mogła dojść do siebie przed zabiegiem, ale nie znalazł się...kolejna informacja to, że suczka jest po zabiegu...

Link to comment
Share on other sites

Jak oni mogli to zrobić....????? przyjechali po nią z Wrocławia, wiedzieli, że jest po wypadku, że wymaga leczenia, pielęgnacji, czasu, nie zraził ich też wiek, dopiero w schronisku dowiedzieli się, że ma 8 lat, jechali po młodszą sunie, na wszystkich zrobili dobre wrażenie.....nie wiem, nie wiem, straszne:-(:-( podobno dali jej na imię Fibi, w czwartek z nimi rozmawiałam....

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano specjalnie pojechałam sprawdzić wszystkie dane o Fidze. 10 listopada do schroniska przywiozło Figę młode małżeństwo. Byli oburzeni tym, że ktoś wyrzucił takiego biednego psa. Małżeństwo (albo para?) około 30-stki.
Jeśli chodzi o wzrok Figi - ona jednak widzi! Nie jest to wzrok sokoli, ale nie jest ślepa - jak pierwotnie myślałyśmy. Ma około (uwaga uwaga) 8 lat! Ma miednicę pozrastaną byle jak po potrąceniu przez samochód - jest to nieoperacyjne, myślę więc, że dlatego w Dłużynie nie zrobili jej zabiegu, choć najpierw myśleli, że zrobią - po prostu okazało się to nieoperacyjne. Figa chodzi, ale źle , lecz nie jest kaleką , którą trzeba nosić, czy która wymaga jakichś wózków! to tyle. Wniosek? trzeba sprawdzić tamtych państwa, czy mają psa i wpisać ich na czarne kwiatki. Figa jest już na boksie nr 18 z Lalunia, Miką, Amisią - są to razem 4 miłe i małe suczki.

Link to comment
Share on other sites

Matko kochana!!!! wzięli ją 8 listopada i właściwie zaraz wyrzucili!!!!!!:(:(:( to jakaś masakra!!!!
Tak rzeczywiście było, że nie została operowana, bo sprawa nieoperacyjna, to jest nasza spanielka, właściwie wszystko się zgadza.
Wg wpisu ze schroniska ludzie nie mieszkają na Kowalach jak mi powiedzieli, nazwisko też się nie zgadza, może być inny adres zameldowania i inny zamieszkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia310']Matko kochana!!!! wzięli ją 8 listopada i właściwie zaraz wyrzucili!!!!!!:(:(:( to jakaś masakra!!!!
Tak rzeczywiście było, że nie została operowana, bo sprawa nieoperacyjna, to jest nasza spanielka, właściwie wszystko się zgadza.
[B]Wg wpisu ze schroniska ludzie nie mieszkają na Kowalach jak mi powiedzieli, nazwisko też się nie zgadza, może być inny adres zameldowania i inny zamieszkania.[/B][/QUOTE]

Kasiu - nie rozumiem czyli ktoś inny ją adoptował , niż Ci ludzie z ktorymi Ty prowdziłas rozmowy przedadopcyjne ??? To w takim razie kto to był do kogo dzownilas ostatnio , by się dopytac o sunię ( i dostałas potwierdzenie ,że jest ok z sunią) ?
Dopytuję tak , tylko i wyłacznie , by tych ludzi jakos namierzyć i ukarać !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...