Jump to content
Dogomania

Kobieta 2 dzieci i 2 psy,dziekjuemy za godne SWIETA;)


giselle4

Recommended Posts

[quote name='giselle4']jezeli chodzi o Ciebie [bo mysle ze ta paka to Twoja] to czekam na policje bo mysle ze obrobiłas pare sklepow
i juz Ci pisze ze od ręki podzieliła na 2 rodzinki
bo tam bylo wszystko
kosmetyki,ubrania,slodycze,posciel,przybory szkolne.....itd
biedny kurier sie spocił
mimo ze ja n a1 pietrze mieszkam
wielkie dzieki...naprawde dziekuje[/QUOTE]
Nie ta nie moja...
Moja była w takiej dużej reklamówce, a rzeczy charakterystyczne to błyskotki w kosmetyczce i drobne kosmetyki, turkusowa kurteczka, misiek i Mikołaj i inne ciuszki wszystko raczej dla dziewczynki...
Mam nadzieje, ze też się przydały?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agada']Nie ta nie moja...
Moja była w takiej dużej reklamówce, a rzeczy charakterystyczne to błyskotki w kosmetyczce i drobne kosmetyki, turkusowa kurteczka, misiek i Mikołaj i inne ciuszki wszystko raczej dla dziewczynki...
Mam nadzieje, ze też się przydały?[/QUOTE]
jest i za wszystko bardzo dziekuje:)
wszystko sie przyadlo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korespondentka']Moją paczkę poznasz po kurierze z DHL,(który zgodnie z umową powinien wczoraj paczkę dostarczyć ;)) charakterystyczną rzeczą wśród ubrań, słodyczy, art. szkolnych i kosmetyków jest duży misiek pluszowy [img]http://teraz.com.pl/vardata/gify/misie/misie006.gif[/img] i różowa pościel w księżniczki :-)
Jako nadawca nie jestem wpisana ja, ale miejscowość ta sama.[/QUOTE]
to Twoja paczkajest ta wielka dziekuje
kobieto to sa rekawiczki i szaliki i kosmetyki i posciel i
i
i
i i juz podzielilam,bo tego dobra to dla 4 rodzin by było:0
dziekuje

Link to comment
Share on other sites

dostalam tez paczke [tak mysle]od Ewy36
bo byly piekne buty i ubrania i za wszystko dziekuje
ciotki ,powoli bedziemy konczyc dary dla rodzin
i jeszcze jedno spotkanie przed Wigilią i pozniej tylko co jakis czas bedę Was informowac o pani Ewie i jej zyciu....
az do nastepnego razu
kiedy wspolnie uznamy ze jeszcze cos jej podarujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']to Twoja paczkajest ta wielka dziekuje
kobieto to sa rekawiczki i szaliki i kosmetyki i posciel i
i
i
i i juz podzielilam,bo tego dobra to dla 4 rodzin by było:0
dziekuje[/QUOTE]

Zawsze do usług [img]http://teraz.com.pl/vardata/gify/zimowe/zimowe028.gif[/img] ;)

Do tej paczki dołożyła się też Jagoda, forumowa Brysio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korespondentka']Zawsze do usług [img]http://teraz.com.pl/vardata/gify/zimowe/zimowe028.gif[/img] ;)

Do tej paczki dołożyła się też Jagoda, forumowa Brysio.[/QUOTE]
Jagodzie tez wielkie i piekne DZIEKUJE:)
kobieto ,facet sie tak spocił
ze moj Tz zaproponował jemu kawe hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']a czy udalo sie zalatwic jakas stala pomoc dla pani Ewy i jej dzieci ...tak by ich zycie zmienilo sie nie tylko na kilka dni swiatecznych ...[/QUOTE]
o
OPIEKA W RAMACH POMOCY MA PAMIETAC O TEJ RODZINIE
ale ja często po urzedach latam i nie pozwole im zapomniec:0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ogromnie sie ciesze, ze pani Ewa, dzieci i sunia maja zapasy na jakis czas. Szkoda, ze nie mozemy tego zobaczyc.[/QUOTE]
powiem Ci ,mam pare fotek jak mieszkaja i klatki i drzwi wejsciowych
ale
u nas tez sa ludzie ktorzy by nie dali im zyc
i tak z ciotkami uzgodniłam na pv
ze nie bedziemy generowac kłopotow
bo w zyciu jest roznie...
jedni z zawisci inni kpinami mogą zatruc to co pieknego ja spotkalo
Amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']powiem Ci ,mam pare fotek jak mieszkaja i klatki i drzwi wejsciowych
ale
u nas tez sa ludzie ktorzy by nie dali im zyc
i tak z ciotkami uzgodniłam na pv
ze nie bedziemy generowac kłopotow
bo w zyciu jest roznie...
jedni z zawisci inni kpinami mogą zatruc to co pieknego ja spotkalo
Amen[/QUOTE]
[COLOR=indigo]postokroc prawda , wszak ,,ludziska ,, zyc spokojnie by nie mogli , :shake:gdyby galy ich ujrzaly - okruchy serca dla p Ewuni! [/COLOR][COLOR=olive]Gisuniu wybacz , wybaczcie bo to nie moj wateczek , ale ja cos napisac musze :multi::multi:[/COLOR][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=darkorchid]dziekuje:loveu::iloveyou::cunao::tree1:[COLOR=lime]postokroc cioteczce [/COLOR][COLOR=magenta]Diana 79:sweetCyb::iloveyou::sweetCyb:[/COLOR][COLOR=darkorange]za serce , za pamiec , za wszystko:multi:dostalam cudowne Swiateczne podarki:loveu:ja z synciem [/COLOR][COLOR=olive]dziekujemy sercem calem:iloveyou:Dianka zrobila nam cudowna niespodzianke ![/COLOR][COLOR=cyan]Pamietala tez kochana Diana czyli Monisia o starszej pani , ktora mieszka niedaleko mnie , jest samotna , ma kotusia i psinke urocza ! M[/COLOR][COLOR=magenta]onisiu p Ala az poplakala sie jak zanioslam wielki dar od Ciebie:iloveyou::iloveyou::modla:nigdy od nikogo takiego daru nie dostala ! [/COLOR][COLOR=blue]Dziekujemy kochana[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Gisuniu:loveu::iloveyou::iloveyou:czarodziejko nasza :B-fly::tree1::x-mas: niechaj na Roczek Nowy duzo sil przybedzie ze zdrowkiem :loveu:[COLOR=darkorange]Niechaj dobry los nie opuszcza Ciebie nigdy :loveu::loveu:[/COLOR][COLOR=yellowgreen]Wszystkim sercem zycze postokroc:loveu:P Ewuniu nigdy nie zapomnimy o nie:loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu ja to chyba jestem teraz czerwona jak burak :oops::oops::oops: bardzo dziekuję za piękne słowa i bardzo się cieszę, że mogłam Ci taką radość zrobić :loveu: nie spodziewałam się, że aż tak bardzo :multi:
Ewuniu Ty jesteś tak dobrą osobą, że mam nadzieję, że w życiu będą Cię spotykały same dobre rzeczy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']Ewuniu ja to chyba jestem teraz czerwona jak burak :oops::oops::oops: bardzo dziekuję za piękne słowa i bardzo się cieszę, że mogłam Ci taką radość zrobić :loveu: nie spodziewałam się, że aż tak bardzo :multi:
Ewuniu Ty jesteś tak dobrą sobą, że mam nadzieję, że w życiu będą Cię spotykały same dobre rzeczy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dziekujemy Dianko,kazda pomoc jest wazna i piekna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']DZIEWCZYNKI ,potrzebna jest jakaś osoba z Będzina. Moze ktos zna takową?? Pilne.[/QUOTE]

zapytaj może na katowickim wątku, tak chyba ktoś z Będzina się pojawiał [url]http://www.dogomania.pl/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POM%C3%93%C5%BBMY-IM-ZNALE%C5%B9%C4%86-DOMY-!!!-Ruszy%C5%82-wolontariat!?p=15978111#post15978111[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...