Jump to content
Dogomania

Kobieta 2 dzieci i 2 psy,dziekjuemy za godne SWIETA;)


giselle4

Recommended Posts

Kobieta jest chuda ,nie jest stara tylko zaniedbana
ma 2 dzieci i przepiekna suczke owczarka,kobieta jest silna to widac
codziennie pcha swoj wozek wyładowany skarbami znalezionymi na smietniku a przy niej spokojnie maszeruje suczka .Suczka pewnie wagowo jest zblizona do wagi kobiety.
Rozmawialam z tym szkieletem człowieka
ma dwoje dzieci w wieku szkolnym ,jest samotną matką
mysle ze troche niewydolna,troche opuszczona.Moj Tz dał jej grosz ,grzecznie podziekowała.Mnie interesowała suczka ,kobieta maj a juz 9 lat i bardzo ja kocha.Kiedys jakis ,,dobry,,człowiek chciał aby jemu ja oddała bo po co jej ten garb
to biedactwo ktore dorabia sobie na smietnikach powiedziala krotko-Nigdy.
Dzisiaj znowu ja spotkałam szły obie spokojnie i dostojnie mimo niedzieli
mimo drwin
od smietnika do smietnika i postanowiłam ze poprosze o pomoc dla tej gromadki
poki pamietam
poki jest czas
poki jeszcze moge cos zrobic.
...dziwne bo kiedy zapytałam kobiete o adres okazało sie ze mieszka obok na os.Błękitnym
i wiecie co
popłynęła mi lza
ze ona mieszka pod moim bokiem a spotykam ja najczesciej kilometr czy dwa kilometry od miejsca jej zamieszkania
ale i obok mojego domu tez.
Dzieciakow nie widzialam ale kobieta to pewnie nosi S ubrania,to chuchro.
Jezeli zechcecie pomoc,to wypytam ja bo wprosiłam sie do niej do domu
i zrobie fotki sunki...sami zobaczycie.

[COLOR=purple]Moze jakies ubrania dla kobiety i jej dzieci[/COLOR]
[COLOR=#800080]jakis koc czy posciel[/COLOR]
[COLOR=#800080]słodycze i przybory szkolne [/COLOR]
[COLOR=#800080]ksiazeczki i zabawki.....[/COLOR]
[COLOR=#800080]i worek karmy dla suczki...[/COLOR]
[COLOR=#800080]Damy rade cos zorganizowac?[/COLOR]

[COLOR=#800080]Chlopiec-158cm szczupły-13lat[/COLOR]
[COLOR=#800080]obuwie-5[/COLOR]

[COLOR=#800080]Dziewczynka128cm-dobrze zdudowana -10lat[nie gruba][/COLOR]
[COLOR=#800080]obuwie-3[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]ewa gonzales -drobiazgi do domu[/B]
[B]zabawki oraz -10zł*[/B]
[B]kropka77-ubraknka .buciki,herbata*[/B]
[B]CajusJB-30zł*[/B]
[B]andegawenka-40zł*[/B]
[B]Javena-20zł[/B]*
[B]Asiaczek-20zł*[/B]
[B]Asiaczek20zł*[/B]
[B]ulka1108-20*[/B]
[B]Irenaka-20zł[/B]*
[B]omi-20zł*[/B]
[B]agusiazet-20zł*[/B]
[B]IVV-150zł[/B]
[B]Nancy-60zł*[/B]

[B]wujek&ciocia chemia za -85,41zł*[/B]

[B]Javena -ubranka dla chłopca i dziewczynki paczka herbaty*[/B]
[B]czapki i szalik dla pani i terebka.,herbata malinowa,kawa Woseba[/B]
[B]słodycze,plecaczek ,rajstopy i skarpetki,mikołaj czekoladowy[/B]

[B]Kropka77..szalik ,sweterki ,kurtka od deszczu ,spodnica i piekne ozdoby chionkowe*[/B]
[B]Ewa36,ubranka ,buty,herbata itd[/B]
[B]Korespondentka,słodycze,ubrania,posciel,kosmetyki,przybory szkolne itd[/B]
[B]Gosia121 ubrania,kurtki,posciel,reczniki,obrusy,slodycze,herbata,kawa itd[/B]
[B]mestudio ksiazki ,kalendarz,przybory itd[/B]
[B]agada,ubranka,bluzeczki itd[/B]
[B]Angel ubrankaitd[/B]

[B]*[/B]
kobieta ma około 160cm
[B]jezeli ktos ma na zbyciu buciki Nr35-37[/B]
[B]pani juz kupila wegiel na cała zime[/B]
[B]ma meble i to w dobrym stanie[/B]
[B]najwazniejsze ze to jej własne ciezko zapracowane [/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy może mogłabyś dla suni kupić jakąś niedrogą karmę..I podaj cenę-oddam pieniądze,tylko podkreślam niedrogą,bo cienko przędziemy oboje,ale to Owczarek Niemiecki no to ile mogę tyle dam..To nie będzie dużo,ale ile mogę tyle dam to jest moja ukochana rasa..
Także daj znać tu na wątku czy spełnisz moją prośbę odnośnie karmy..
Ma smycz..Kurcze jakie smutne to wszystko,a ten mój,,prawie Owczarek,sobie pochrapuje na tapczanie
Smutno mi się zrobiło..
Ja jej nie krytykuję-żal mi jej i dzieci,a najbardziej tej suki..
Boże co za kraj-głód to najgorsze co może człowieka spotkać-wiem co mówię..
Wstyd kraj ma takie aspiracje,a ludzie głodni..Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Czy może mogłabyś dla suni kupić jakąś niedrogą karmę..I podaj cenę-oddam pieniądze,tylko podkreślam niedrogą,bo cienko przędziemy oboje,ale to Owczarek Niemiecki no to ile mogę tyle dam..To nie będzie dużo,ale ile mogę tyle dam to jest moja ukochana rasa..
Także daj znać tu na wątku czy spełnisz moją prośbę odnośnie karmy..
Ma smycz..Kurcze jakie smutne to wszystko,a ten mój,,prawie Owczarek,sobie pochrapuje na tapczanie
Smutno mi się zrobiło..
Ja jej nie krytykuję-żal mi jej i dzieci,a najbardziej tej suki..
Boże co za kraj-głód to najgorsze co może człowieka spotkać-wiem co mówię..
Wstyd kraj ma takie aspiracje,a ludzie głodni..Elżbieta[/QUOTE]
Wiesz Elu ,ja dziekuje ze zauwazylas moja prosbe:-(
mi tez przykro kiedy pania widze z ta suczka,niedziela,swieta
ja wiem ze ludzi mało zaradnych jest duzo ale ....masz racje co za kraj gdzie ludzie wybieraja ze smieci....
kupie karme bo to 20-30zł
dla niej to majątek.....
czy ma smycz? nie wiem
ale musze to pokazac na fotce bo nie uwierzycie
suczka idzie przy wozku
staje kolo smietnika i czeka
ona nie odejdzie na pol kroku od pani i jej wozka
ja nie interesuja koty inne psiaki czy ludzie
ona ma swoj cel -pomoc tej kobiecie .
Kazdy moze podejsc i ja poglaskac,dac smaczka
jest bardzo grzeczna...
dziekuje za wszystko
jeszcze bede zebrac o jakies szmatki czy drobiazgi dla dzieci....ida Swieta:-(

Link to comment
Share on other sites

Zima sie zbliza, mroz i snieg...
Dostalam troszke ciuszkow od pewnej Rodziny (golfiki, bluzki, spodnie), to sa ciuszki na szczupla kobitke i raczej niewysoka, bo rekawki zbyt dlugie nie sa. Troszke uzywane, ale w stanie idealnym lub bardzo dobrym. Gdyby sie przydaly, to postaram sie wyzebrac pomoc w dostarczeniu ich do Polski, tu by moi Rodzice juz zrobili paczke i wyslali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Nie ma sensu zasypywać kobiety ubraniami z dalszej cześci Polski bo opłaty pocztowe wysokie. Mam poduszkę kołdrę, koce ale nie będę słać bo w najbliższym supermarkecie taniej będzie. Jak można im pomóc w inny sposób?....[/QUOTE]


ale paczka do 5 kg to (w zaleznosci od gabarytu) 13 lub 17 zl .. to za to nie kupi sie ubran ..nawet w lumpeksie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=indigo]Grazus kochana pisz wszystko , zrob zdjatka jak mozesz , cos wam opowiem ....posluchajcie :[/COLOR][COLOR=navy].. Dawno temu , ponad 35 lat ...byl wielki mroz , siarczysty , co nogi odmrazal , serca zamrazal ....szla kobieta przez miasto , pchajac wozek z dzickiem kilkuletnim , szla , glodna , ubrana licho . rece pokrwawione od zbierania wegla na opal , dziecko dzierzyla opatulone w wozku , a przy nich wielka piekna bernardynka Diana, ktora kobiete z dzioeckiem w ich marnym domku ogrzewala dzien i noc ...dzien i noc .....szli tak przez miasto , majac zycie jeno w sercu , bo juz znikada pomocy , znikad jedzenia , kobieta 38 kilo wazyla , Matenka Marija - Najcudowniejsza z mam :iloveyou:Najpiekniejsza istota na ziemi calej - ktora nogdy sie nie poddawala.[/COLOR][COLOR=purple]Zblizala sie juz noc , a kobieta nie mogla wrocic do swej chatki ...tak czekal na nich [/COLOR][COLOR=black]kat :-(ktoren bez opamietania szargal ich zyciem , ponizal , okrutnie papierosami przypalajac ...serce moje pisac mi nie pozwoli o tym potwornym kacie , ktoren juz dawno samotnie w ziemi gnije , jako i za zycia gnil .......[/COLOR][COLOR=purple]kobieta do komoreczki na podworzu sie schowala , wegiel sie porozsypywal , ale nic to , wazne bylo aby na te noc mrozna sie skryc choc pod malenkim daszkiem ........ tak to noc przetrwali , beniutka spokojnosc nad spokojnoscia cudowna , grzala swym cailem , rano ku domowi weszli , podczas kiedy potwor spal , mozna bylo sie rozgrzac , dziecie nakarmic , samemu zjesc sucha kromeczke i z Dianka sie podzielic ....tak mijaly dlugie miesiace , bol i cierpienie niosace [/COLOR][COLOR=olive]....z nadzieja w sercu ta kobieta , Maryja szla przez zycie z sila coraz wieksza , z sila co gory przenosi , nad kazdem cierpieniem sie pochylajac , los wynagrodzil zawsze cierpienie oddajac :-(Istota z marzen i snow Matenka - na wile lat spokoj odnalesc umiala , mimo strachu , chroniac swem cialkiem dzieciatko i sunie ....,, [/COLOR][FONT=Courier New][COLOR=darkorchid]Dziewczynki drogie nigdy tej kobiety nie zostawimy , dla mnie Ona bedzie Maryja[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blueberrykiss']Dawajcie adres. Zrobię paczkę z ubraniami dla tej Pani.[/QUOTE]:multi::iloveyou::modla:ciotenko witaj! adresik bedzie chyba do Giselle4 bo to Gisunia nasza zalozyla wateczek , sercem swoim wielkim:B-fly::thumbs::bye:ja juz paczunke tez naszykowalam , czekamy na nasza Gisunie:multi::loveu:dziewczynki ja narazie 10 zlotkow moge slac dla tej cudnej kobiety, prosze wpisujmy sie , ktora ciotenka ile grosikow moze :modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

dziekuje wszystkim za przybycie
az sie zryczalam ale i nie sposob przejsc obojetnie obok tej kobiety
ona chuda i tak na pierwszy rzut oka stara ale to nie prawda mysle ze ma 35-38lat
rozmawiałam z nią i te jej dzieci to nie wiecej jak 8-12lat maja ..
dowiem sie wszystkeigo
ale tak leje a jeszcze do weta lece i chce troche w schronie posiedziec.....
Ewa ,dziekuje za wszystko i wszystkim cioteczkom za wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...