Jump to content
Dogomania

Franek z Ostrowca Świętokrzyskiego,MA DOM :)))))))) Dziękujemy!!!


Viris

Recommended Posts

[quote name='Viris']Za godzinę pojedziemy znowu - oby udało się go złapać. Pytałam u weta o koszty: odrobaczanie 24zł (4 tabletki) plus na pchły fypryst za 30zł (po zniżce). Ale u znajomej w sklepie za frontline mi wyjdzie 35zł, a fiprex coś kolo 25zł. Kupiłam "na krechę" grzebyk z dwiema gęstościami trzeba będzie trochę pomachać.[/QUOTE]

Oby wam się udało! Ja "mojego" onkowatego jak wiesz juz łapie od pewnego czasu... Mam nadzieję, że ich hycle nie złapały...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udało się bez problemu, po prostu rano nie byłam z nim umówiona - to po co miał czekać :) Franek na pewno jest Frankiem, jajca błyszczą pomiędzy dredami. Dzisiaj było pierwsze czesanie, pies przy tym wywalał się do góry brzuchem . Dredów niestety więcej niż przypuszczałam, będziemy ciachać w miarę możliwości.

Franek został przewieziony na teren, do kojca - martwię się jak zachowa się w nowym miejscu a jutro pracuję i nie dam rady przyjechać. Osoba ze stowarzyszenia obiecała pojechać jutro za dnia. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Franek umie jeździć samochodem (wsiada sam, położył się jak bujało), daje sobie założyć obrożę i chodzi na smyczy (trochę ciągnie).

Link to comment
Share on other sites

Franek zwiedził kojec, zjadł w kojcu gotowane, napił się wody, ale potem jak staliśmy a on był zamknięty to zdecydowanie chciał do nas - nie szamotał się ani nic, tylko sapał i kwękał (trochę jak moja rozpuszczona łajza), no i na dowiedzenia usłyszeliśmy piękne szczekanie. Gadać umie ;)

Przy czesaniu usunęłam jednego kleszcza, spodziewałam się że będzie wysyp. W poniedziałek postaram się o lepsze zdjęcia, przy pysku wydaje mi się że on był strzyżony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Bardzo się cieszę! Zebym tylko jeszcze "mojego" znalazła... Mam już wszystko przygotowane, bo jak hycel go złapie to sobie nie wydaruję :(

Dla Franka moge zrobić allegro. ale może jeszcze za wcześnie...?[/QUOTE]Dzięki Iwop, ale chyba chwilę musimy poczekać. Tak kilka dni, bo ja muszę życie sobie ogarnąć, żeby w ogóle w miarę sensownie ocenić psa, chciałabym chociaż w większości go wyczesać do zdjęć itp.

[quote name='Olena84']Jeszcze spryskany farbą, ręce opadają... moge cos jednorazowo dorzucic...[/QUOTE]Wysyłam PW. Ogromne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, dopiero wróciłam z wystawy. Franek dzisiaj znowu dostał wiadro jedzenia, biegał po terenie i był ogromnie grzeczny. Nie było żadnych niespodzianek, bałam się ogromnie czy on wytrzyma w kojcu itp. Jutro jadę ja, na czesanie i zdjęcia. Rano kupię też tablety i fiprexa.

Link to comment
Share on other sites

My się nawet nie rozpędziłyśmy, to samo na nas spada. Jakbyśmy się "postarały" i szukały to w tydzień ze sto zwierząt na pewno by się znalazło. Ale wiemy że nie mamy na razie takich możliwości. Nie mamy nawet jak zapewnić miejsca tym psom ;(

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co pisać, zdjęcie wystarczy:

[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6356/franeky.jpg[/IMG]


Bardzo dziękujemy za pieniążki, rozliczenie niebawem zrobię.
Dzisiaj Franek pozbawił życia trzy piłki. Trzeba mu sprawić taka jak do piłki ręcznej najlepiej. Jest niesamowity, aportuje - ma niesamowite zasoby energii. Po zabawie znowu był czesany (pól psa - będzie widać jak więcej zdjęć wstawię). Jest niesamowicie posłuszny, siada, waruje, zostaje na komendę.
Kojec zasrany na maxa, ale sprzątamy codziennie oczywiście. Dzisiaj dostał puszki i suche - suche zaczyna być "be" więc chyba pierwsze głody zażegnane.
Ogólnie co tu pisać - pies ideał! Obciełam dredy przy doopce i siusiaku, bo strasznie to wszystko było "ściągnięte".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...