Jump to content
Dogomania

Bounty, PINACOLADA (od str. 24) i Remis - nasze paskudki :)


anuleq

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alez oczywiscie ze pozwolimy na dalsze odwiedzimy i wszyscy sie z tego bedziemy bardzo cieszyc^^ A najbardziej Bounty:cool3: I Ania, ktora zostala czesciowo unieruchomiona:-( A dlaczego mozna przeczytac tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28404"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28404[/URL]

Imie Bounty zostalo wybrane przez corke hodowcow, ktora bardzo pokochala tego psiaka i plakala jak po niego przyjechalismy:-( Nam sie imie bardzo spodobalo. Mielismy jeszcze mozliwosc jego zmiany na kazde imie na B (jeszcze zanim w metryczke zostalo wpisane) ale naprawde nie czulismy takiej potrzeby. Imie bardzo do psiaka pasuje bo bardzo lubi kokosy (a jak pewnie wiekszosci wiadomo jest taki kokosowy batonik o nazwie Bounty):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Aniu zycze szybkiego powrotu do zdrowia, i czekam na nowe fotki:cool3:[/quote]
Dziękuje, mam nadzieje, ze uda mi sie szybciej niż przez 3 tyg. Najgorsze ze nie moge znalezc stabilizatora.

Ziemniak! Lepsze od pilki!
[img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Bounty%20na%20dzialce/DSC04356_resize.jpg[/img]

Przy robieniu tego zdjęcia nie ucierpiał ani pies ani ziemniak. Ziemniak nie zostal zjedzony.

Link to comment
Share on other sites

to dobrze ze nie zjadl ziemniaka, pamietam jak kiedys kolezanka znalazla malego szczeniaka mial ok 8 tygodni i przez przypadek (nie upilnowala) zjadl polowe surowego ziemniaka i strasznej goraczki dostal:-( wet sie bal ze juz nic nie da sie zrobic, ale na szczescie psa uratowali

Link to comment
Share on other sites

Aniu ja również życze szybkiego powrotu do zdrowia :)
ja też cierpie na noge ( bo moje dziadostwo kota sobie umyśliło w środku spaceru;) ) więc łącze się z Tobą w cierpieniu ;)
apropo ziemniaka to może nowa żywa obieraczka ? ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Bounty ma takie umaszczenie jak maskotki :cool3: śliczny :loveu:[/quote]
Bo on jest jak maskotka, tylko troche gryzie. Ostatnio zrobil sie jakiś przytulaśny ;) Nawet spal z nami grzecznie wtulony. Musial siusiu, delikatnie nie budzac nas zszedl z lozka ;)
(Wyjatkowo spal z nami bo nie bylo nas w nocy w domu [wycieczka na ostry dyzur] , i jak sie wpakowal na lozko wtulajac sie we mnie nie sposob bylo sie go z tego lozka pozbyć ;) )

Link to comment
Share on other sites

Piękne psiaki!!!! Bounty do schrupania chociaż kokosu nie znoszę to tu mogę zrobić wyjateczek :loveu: :loveu: :loveu:

a Remis :mdleje: czy on te cztery lata spędził na Paluchu??? wiecie co sie z nim działo??? boszz wiem, głupie pytania, bo niby skąd macie wiedzieć :oops: ale po prostu do teraz szukam szczęki, która mi gdzieś spadła jak przeczytałam historię Remiska :loveu:

Aniu a Ty wracaj do zdrowia szybciutko :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Piękne psiaki!!!! Bounty do schrupania chociaż kokosu nie znoszę to tu mogę zrobić wyjateczek :loveu: :loveu: :loveu:

a Remis :mdleje: czy on te cztery lata spędził na Paluchu??? wiecie co sie z nim działo??? boszz wiem, głupie pytania, bo niby skąd macie wiedzieć :oops: ale po prostu do teraz szukam szczęki, która mi gdzieś spadła jak przeczytałam historię Remiska :loveu:

Aniu a Ty wracaj do zdrowia szybciutko :drinking:[/quote]
Na paluchu byl 1,5-2 lata, tak nam powiedziano. Niestety ciezko mi powiedzieć co robil przez 2-2,5 roku :P ale prawdopodobobnie nie bylo mu za dobrze bo pies wrocil do mnie bez polowy zebow i w bliznach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...