Jump to content
Dogomania

Baron i Batalia, bokserowo-corsiakowo :)


awaria

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']haha, kąpanie z psem... :lol: toście się dobrali!

no właśnie w sobotę mamy nadzieję jechać na obronę :cool3: niech się ten Twój TŻ przełamie, oczy zakryje najwyżej :diabloti:[/QUOTE]

Niedawno dopiero udało mi się dojść do etapu głaskania Barona po plecach kiedy ja mocno trzymam go za obrożę :cool3:
Myślę, ze na plac zdecydowanie za wcześnie :eviltong:

[quote name='WATACHA']Chyba mu musi na Tobie bardzo zależeć ;)[/QUOTE]

No, trochę mnie może lubi ;)

[quote name='Amber']Na szkolonko już wstępnie jesteśmy umówione :). Ty jesteś upośledzona bez prawka, ja niby mam, ale akurat na plac i tak potrzebuje TŻ więc na jedno wychodzi... Słaba płeć (i kolana :evil_lol:) dają o sobie znać.

Haha jeszcze motyleqq może będzie jechała, więc w ogóle było by ciekawie. Samce by się gryzły o Etnę, która weszłaby Adze na głowę + ja, ty i mój TŻ... Myślę, że moja Corollka by tego nie przeżyła... No i my... :evil_lol:

To widzę, że z tym moczeniem akurat u was odwrotnie. Jak ja nie namoczę to ma bąki i luźną kupę... No i jestem walnięta na punkcie skrętu, więc i tak bym pewnie moczyła ;). Bąki zresztą ma cały czas, niezależnie od niczego... Teraz wróciłam od kolegów, którzy siedzieli z tyłu w samochodzie i się skarżyli, że im Jari puszcza "butle" prosto w twarz :evil_lol:

Jak on dobrze trawi wyżej tłuszczową karmę, to ja bym mu dała to zwykłe RC gastro 20% i tyle. W Low Fata już bym się nie bawiła.[/QUOTE]

Byle do soboty <3 Mam nadzieję, że nic się nie wykrzaczy :diabloti:

Na razie próbujemy Troveta, później myślę jeszcze na TOTW tym rybnym, i jak to nie wypali to idę się zabić :p

[quote name='FredziaFredzia']Ale Was nie było!
[URL]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMAG0018-1.jpg[/URL] tu pasowałby na koszulki dla tych kapturzastych typów co problemów szukają. :diabloti:[/QUOTE]

on sam jest takim zaczepnym chamem ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Byle do soboty <3 Mam nadzieję, że nic się nie wykrzaczy :diabloti:

Na razie próbujemy Troveta, później myślę jeszcze na TOTW tym rybnym, i jak to nie wypali to idę się zabić :-P[/QUOTE]No ja też mam taką nadzieję, z moi TŻ to nigdy nic nie wiadomo :diabloti:

Ja jeżeli będę teraz coś zmieniać to tylko na inny Royal Canin, chyba na pierwszy rzut pójdzie zwykły Adult Maxi. Ale jeszcze co najmniej jeden worek chce go potrzymać na gastro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Można się go przestraszyć na tym zdjęciu :diabloti::evil_lol:
[url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMAG0018-1.jpg[/url]

Ale się dawno nie widziałyśmy,aż dziwne, skoro tak blisko mieszkamy.;) Ciekawe, czy chłopaki nadal by się dogadały. ;)[/QUOTE]

Możemy sprawdzić :D
Baron z kastratami dogaduje się raczej bezproblemowo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

Haha jeszcze motyleqq może będzie jechała, więc w ogóle było by ciekawie. Samce by się gryzły o Etnę, która weszłaby Adze na głowę + ja, ty i mój TŻ... Myślę, że moja Corollka by tego nie przeżyła... No i my... :evil_lol:[/QUOTE]

cudowna wizja:evil_lol:

swoją drogą, jestem ciekawa, czy utrzymam swojego pieska na treningu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja dałam radę utrzymać Jariego (ledwo) to i ty dasz Etnę ;). Ile ona teraz waży? Nie wiem w jakiej kolejności będziemy wchodzić, ale jak osobno i byłabyś zmęczona, to nie ma sprawy, mój TŻ pomoże. Nie chodzi o to, żeby się katować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja dałam radę utrzymać Jariego (ledwo) to i ty dasz Etnę ;). Ile ona teraz waży? Nie wiem w jakiej kolejności będziemy wchodzić, ale jak osobno i byłabyś zmęczona, to nie ma sprawy, mój TŻ pomoże. Nie chodzi o to, żeby się katować ;)[/QUOTE]

20kg waży, powinnam dać radę ;) chciałabym ją móc sama trzymać, w końcu po to z nią będę :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...