Jump to content
Dogomania

Swiss-14 lat,rasa sznaucer średni.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Nie powiem, bo trafie na listę niepolecanych DT :P A może powinnam :evil_lol:

Aaaaaaaaa.... jakiego pana się spodziewam :icon_roc:[/QUOTE]

Mów, mów nikomu nie powiemy ;).A z panem może mnie się pomyliło:eggface:

Link to comment
Share on other sites

On nic nie wie, a jak coś ogryzają to razem z Damianem ;) Jak zwykle zapowiada się przebojowo, moje auto jeszcze na warsztacie....

Ciotki i wujki ;) macie coś przeciw żeby kilka rzeczy dać gadowi w wyprawce, myślę, że mu to pomoże jak pójdzie ze swoim czymkolwiek, a w sumie kupowane dla niego było. A jak się zapatrujecie na dokładkę drobną do podróży?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam znalezc dla Swissa jakis sliczny tort i znalazlam ten - wydal mi sie najbardziej do Swissa podobny :) Więc sto lat w nowym domu:laola::BIG::new-bday::Rose::gent::klacz:

[IMG]http://media.cakecentral.com/modules/coppermine/albums/userpics/532593/normal_penis_cake_004.jpg[/IMG]

wiem , wiem - nie jest śliczny - ale śmieszny przynajmniej :)

Link to comment
Share on other sites

Jak nie będą, to będę ich nękać telefonami :evil_lol: A Pani ma melodie do opowiadania o psach, to myślę, ze się nie obrazi jak od czasu do czasu zadzwonię :p Tak mi się z nią fajnie gadało, jak z Panem Gabrysiowym. Widać, ze mają fisiu misiu na punkcie psów, jako i my :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...