Jump to content
Dogomania

Gorzowskie psiaki proszą o dom!


buuterfly

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną na terenie Gorzowa Wielkopolskiego ?

Zgłosił się domek chętny na naszego Rafiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194370-**Rafi-m%C5%82odziutki-ONek-bez-%C5%82apki-PROSIMY-O-WSPARCIE-FINANSOWE-!!/page26[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Czy ktoś mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną na terenie Gorzowa Wielkopolskiego ?

Zgłosił się domek chętny na naszego Rafiego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194370-**Rafi-m%C5%82odziutki-ONek-bez-%C5%82apki-PROSIMY-O-WSPARCIE-FINANSOWE-!!/page26[/url][/QUOTE]

generalnie ja mogę ale zależy jak ludziom pasuje i gdzie mieszkają, napisz mi więcej info na pw, to od razu ci dam odpowiedź kiedy mogłabym zrobić wizytę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']a jak wyglada zabranie od was psa na Dom Tymczasowy, czy sa takie mozliwosci, czy szansa dowiezienia psa jest?[/QUOTE]

kierownik raczej nie praktykuje dt, ale nie ma problemu, żeby go adoptować na siebie (teraz tak astkę wiozę do hoteliku), ale mogę się zapytać jeżeli macie jakiś wolny tymczas dla młodego.

Co masz na myśli "dowiezienie"? myśle, że można to zorganizować, zależy gdzie trzeba by było psiaka zawieść (jakby co to ja w niedziele jadę w okolice Ciechocinka do Furciaczkowej ;-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']to całkiem nie po drodze :-( ale pomyśle jeszcze i dam ci znać czy coś wymyśliłam.[/QUOTE]

no to coś wymyśliłam... jeżeli pies może w niedziele opuścić schron (niewiem czy jest na kwarantannie, ew. kiedy mu się kończy) to pojedzie do Śremu :-) razem z astką :-) Koszty jakoś podzielimy między dwa psy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']ok, to mam na niedziele umawiac?
jakby co telefon do mnie 788 259 658[/QUOTE]
jutro zadzwonie do Ciebie i ci powiem czy pies może jechać. Jak Ci pisałam na fb - ja go nawet na oczy nie widziałam, tylko ze stronki, jutro w schronie wszystkiego sie dowiem i porobię mu fotki.

[quote name='kasjas']W sobotę i niedzielę jest wystawa w Poznaniu, na pewno ktoś jedzie z Gorzowa, Szczecina, trzeba popytać na wątku wystawowym. A Z Poznania Ati by mogła odebrać... chyba?;)[/QUOTE]
jeżeli młodziak może teraz opuścić schron to w niedziele mogę go zawieść, w śremie Furciaczkowa odbierze Gandzie a Ati wyżełka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']jasne, wiadomo, że przecież Ci zabiore psa bez ostatecznej decyzji, czy dt go weźmie ;-) ............ Ania jutro dostaniesz fotki szczylka.[/QUOTE]

wyżełek został adoptowany i nie było go w schronie. Oddał go właściciel i dlatego od razu trafił do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']Tak, to on. Kochaniutki, taki pieszczoszek.
Nawet dzieciom dał się wygłaskać.[/QUOTE]

Byłam dziś na spacerze z tym niewidomym spanielkiem - bardzo kochany psiak, taki spokojny i kontaktowy. Starszy już, ma ok. 8 lat. Kajusza robiła fotki, więc jak dostanę, to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...