Jump to content
Dogomania

ZWIAŁ ze schronu,POTRĄCIŁ go tramwaj.Wrócił-został POGRYZIONY MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pola53']Dobra, podjęłam decyzję, najwyżej nie będę jadła :(. 20 zł ode mnie - deklaracja stała, proszę o konto na PW[/QUOTE]


Polu-dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Z kontem wstrzymam się,bo nie wiadomo,czy się uda zebrać deklaracje

Zapisuję...

mamy 40 zł deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

ehh u mnie teraz ciężko bo jestem bez pracy i mam psa od roku na BDT. 5 zł deklaracji miesięcznych stałych mam już 3 :shake:
serce się kraje:-(, chciałoby się nawet 100 wyłożyć jednorazowo. ale póki co pomogę obecnościa na wątku, wysyłaniem PW.
jednorazowo moge coś wpłacić w lutym jakoś dopiero:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Dobrze, zatem czekam na rozwój wypadków i będę podnosić co jakiś czas.[/QUOTE]


Dziękuję....

Przypomnę,że szukamy tymczasu,lub deklaracji dla Ariska,bardzo pechowego psiaka,który ostatnio został pogryziony.Jest zbyt łatwowierny,drugiego pogryzienia nie przeżyje...Podarujcie prosze 5 zł mies.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info od Justyny. Przeczytałam cały wątek. Dobija mnie to, że tak niewiele mogę zrobić. Jestem zadeklarowana po uszy. Od lutego zwolni mi sie jedna deklaracja na 10zł. Mogłabym ją przerzucić na tą bidę na okres 5 miesiecy. Czy już wiadomo ile będzie potrzeba miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dostałam info od Justyny. Przeczytałam cały wątek. Dobija mnie to, że tak niewiele mogę zrobić. Jestem zadeklarowana po uszy. Od lutego zwolni mi sie jedna deklaracja na 10zł. Mogłabym ją przerzucić na tą bidę na okres 5 miesiecy. Czy już wiadomo ile będzie potrzeba miesięcznie.[/QUOTE]


Dziękuje,bardzo dziękuje :):loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='Livka']Jestem na zaproszenie - przeczytałam na wątku, że ktoś ma fanty na bazarek - podeślijcie proszę fotki, krótkie opisy i ceny fantów - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
wystawimy Ariskowi bazarek
Czy jest jakaś szansa na tymczas lub hotelik, macie jakieś miejsce?[/QUOTE]

Nie orientowałam się jeszcze w cenach...nie ma nic upatrzonego...

[quote name='Emiś']Przybywam na zaproszenie. Niestety, finansowo nie jestem w stanie pomóc :([/QUOTE]

Podnoszeniem pomagasz,dziękuje

Link to comment
Share on other sites

10zl na miesiac ode mnie. Wybaczcie, ale pozwole sobie na bolesna uwage, choc zdaje sobie sprawe, ze nie ma innego rozwiazania a cud sie raczej nie stanie. Czy ta psinka ma realna szanse na adopcje?? W jego stanie, w jego wieku, z jego wybitnie niepozorna kundelkowa uroda, sklonnoscia do ucieczek.. Bezsilnosc...

Link to comment
Share on other sites

Martini77 masz rację,Twoje uwagi są słuszne.W Polsce ma marne szansę,ja mu ciągle robie ogłoseznia,ma wyróżnione allegro,inny pies już dawno znalazłby dom.Gdyby nie znowu pogryzienie i to,że on sie nie uczy na błędach,to nie alarmowałabym Was.Wątek już jest od jakeigoś czasu.

Schronisko mu szuka domu w Niemczech,gdyby nie to,to wolałabym,żeby był uśpiony.To są sprawdzone adopcje,zawsze są informacje,zdjęcia i jest kontakt.Potrzebny tylko czas,a niestety on tego czasu nie ma.

Dzisiaj wystarczył 1 dzień,zabranie do biura,żeby zobaczyc,jak bardzo cieszy sie z kontaktu z człowiekiem.Zostało też zauwazone,że on nie leci do psów z zębami,tylko całym sobą cieszy się na ich widok,a dla niektórych psów,to oznaka wyzwania i tak sie zaczyna pogryzienie.

dziękuje za deklaracje,naprawde bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzając wątki, które mam w subskrypcjach, natrafiłam na informację ( niestety teraz próbowałam odszukać ten wątek i nie mogę go znaleźć), żeby spróbować szukać domów nie przez ogłoszenia, bo one są przepełnione psami do adopcji, ale na tym portalu ( na szczęście wpisałam go do zakładek):[URL="http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w-24-godziny"]ABY POMÓC W 24 GODZINY - GoldenLine.pl[/URL]
Trzeba się tam zalogować i dokładnie opisać historię psa i czego oczekujemy. Może jeszcze tam spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Odwiedzając wątki, które mam w subskrypcjach, natrafiłam na informację ( niestety teraz próbowałam odszukać ten wątek i nie mogę go znaleźć), żeby spróbować szukać domów nie przez ogłoszenia, bo one są przepełnione psami do adopcji, ale na tym portalu ( na szczęście wpisałam go do zakładek):[URL="http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w-24-godziny"]ABY POMÓC W 24 GODZINY - GoldenLine.pl[/URL]
Trzeba się tam zalogować i dokładnie opisać historię psa i czego oczekujemy. Może jeszcze tam spróbować.[/QUOTE]


Dziękuje za pomysł, Magnesiatko jest tam zalogowana,poproszę ją o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...