Jump to content
Dogomania

Maltretowana bokserka i jej 5 szczeniakow uratowanych z piwnicy... tylko co dalej?


ageralion

Recommended Posts

[quote name='kora78']biedne pysiorki malutkie :(

to test jutro, czy dopier w poniedzialek?

a jaki szczylek mial parwo? jakis z tego miotu??[/QUOTE]

Koruś żaden szczeniak nie ma parwo, tylko Anastazja pisała, że jeden maluch ma luźną kupkę i wet stwierdził , że gardło ma chore, dostał antybiotyk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anastazja2009']Tak dzis mialy jechac,ale reszta jutro bedzie szczepiona niestety u mnie Rocky nie zostanie jeszcze zaszepiony przez to ze jest chory. Nie chce pic ale na szczescie juz je tylko caly czas spi zrobil kupke juz ladniejsza kurcze nie straszcie mnie :([/QUOTE]
Może po tym antybiotyku luźną kupkę ma? Przecież po lekarstwach tak się zdarza. Jakby Rocuś miał nie powiem co, to i drugi maluch też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Może po tym antybiotyku luźną kupkę ma? Przecież po lekarstwach tak się zdarza. [B]Jakby Rocuś miał nie powiem co, to i drugi maluch też.[/B][/QUOTE]
Alinko, to że akurat nie mają jednocześnie 'tego' nei wyklucza. Niestety. No ale, pewnie to zwykłe przeziębienie, przejedzenie albo przytrucie :)
Czekamy na poprawę i fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']To dobre wiadomości na koniec tego zwariowanego 13-go :)[/QUOTE]

Masz rację kapselku,ten trzynasty dał się i mi nieźle we znaki,dla mnie podwójnie bo to moje Urodzinki wczoraj były!

A szczyl przepiękny,na pewno nie będzie miał tej podłej choroby.

Link to comment
Share on other sites

Jeden maluch który wczoraj dostał kroplówke czuje sie lepiej.
Największy z miotu który jest sam bez swoich braci czuje się najlepiej i rozrabia, jest dużo większy niż cała reszta.
Pozostałe trzy które były u Ewy sa teraz u mnie. Dostały antybiotyki osłonowo, jeden dostał kroplówke i nie chce jeść.
Wszystkie jedzą Royala Intestinal w puszce.
Jutro muszę z nimi jechać znowu do lecznicy na antybiotyki i być może z tym co dostał kroplówke na kolejną kroplówkę.
Ten z chorą łapka czeka na wizytę u ortopedy- dziś zrobiliśmy mu zdjęcie rtg. Zaraz prześle zdjęcia maluchów

Link to comment
Share on other sites

anastazja zaloz watek w dziale zdrowie, o ile taki jest na dogomanii

jutro idz koniecznie z nim do weta, mozna bylo dzis zadzwonic.

szukaj na dogomanni, szukaj w internecie. wysylaj pm z pytaniami do osob doswiadczonych

nie czekaj, az tutaj ktos odpowie, bo niewiele osob wieze cos zlego sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...