Jump to content
Dogomania

Zamojski Dexter - znalazł dom!


agusiazet

Recommended Posts

Ciotki zamojskie, bardzo ważna sprawa _Dexter [B]musi [/B]być zaszczepiony przed przyjazdem do hotelu w Brzyściu na wirusówki!!! W hotelu szczeniak Gucio ma parwowirozę, jego stan jest ciężki - jest w lecznicy w Stalowej Woli, jego sistra Maja też! Czy, któraś z Was mogłaby , sama nie wiem jak, ale spróbować to załatwić? Jeśli się nie uda, nie zdecyduję się go wziąć do hotelu niemal na pewną śmierć! Oczywiście pieniążki zwrócę!!!

Link to comment
Share on other sites

Podjęłam decyzję, że skoro wirus parwowirozy jest aktywny jeszcze przez 6 miesięcy po jego pierwotnym wystąpieniu, to nie ma mowy, aby Dexter pojechał na moje miejsce do Brzyścia! Zbyt duże ryzyko, nawet jeśli udałoby się go na dniach zaszczepić na wirusówki. Nie znaczy to, że nie podtrzymuję moję propozycji opłacenia maluchowi hotelu! Jeśli jest miejsce w hotelu u Funi lub jakimś innym, gdzie można by psa dowieść to ja od 28 listopada mogę płacić 300 zł, tyle płacę za Pixie, opłacam również zakup karmy i potrzebne szczepienia czy leczenie, w zakresie moich możliwości finansowych. Bardzo przepraszam zamojskie ciotki za zawiedzione nadzieje, ale parwowiroza to siła wyższa!!! Czekam na Wasze propozycje!

Link to comment
Share on other sites

DeXter dziś będzie zaszczepiony na wirusówki. Niestety jest to szczepionka, której nie refunduje schron. Potwierdzenie szczepienia będzie w książeczce. Czy faktura też Ci będzie potrzebna, a jeżeli tak, to na kogo? ( zapłacę, a Ty mi przelejesz na konto- tylko nie zapytałam ile , zrobię to w najbliższym czasie )
Wet twierdzi, że po jej zapodaniu, pies przez 2 tygodnie nie może mieć kontaktu z wirusem.
Czyli za 2 tyg. możesz zabrać Dextera. Pies do tego czasu może spokojnie w schronie poczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']DeXter dziś będzie zaszczepiony na wirusówki. Niestety jest to szczepionka, której nie refunduje schron. Potwierdzenie szczepienia będzie w książeczce. Czy faktura też Ci będzie potrzebna, a jeżeli tak, to na kogo? ( zapłacę, a Ty mi przelejesz na konto- tylko nie zapytałam ile , zrobię to w najbliższym czasie )
Wet twierdzi, że po jej zapodaniu, pies przez 2 tygodnie nie może mieć kontaktu z wirusem.
Czyli za 2 tyg. możesz zabrać Dextera. Pies do tego czasu może spokojnie w schronie poczekać.[/QUOTE]

Żuniu, bardzo Ci dziękuję!!! Oczywiście pieniążki zwrócę, proszę, abyś podała mi swoje konto i dane na PW! Faktura nie jest mi potrzebna tylko odpowiedni wpis w książeczce Dekstera Jeśli uda mi się przekonać właścicielkę hotelu w Brzyściu do przyjęcia Dextera, bo jak na razie wstrzymała przyjęcia psów do hotelu ze względu na panującą parwowirozę, to wyjazd byłby końcem listopada, 26 lub 27. Jeśli nie zarezerwuję mu miejsce w hoteliku Funi, jakby w zamian za wyjeżdżającą Jankę - gdzieś ok. 20 lub 21 listopada, w jej hotelu nie ma żadnych zagrożeń chorobowych dla psa! Ale jeszcze z nią o tym nie rozmawiałam!

Link to comment
Share on other sites

Dexter miał jechać z Murką do Mielca na miejsce Pixie, czyli na moje stałe miejsce! Ale wystraszyłam się, że nie ma szczepionek na wirusówki, a tam była epidemia parwo, już jeden maluszek Gucio odszedł, dwa pozostałe dochodzą już do zdrowia, na szczęści. Dzięki Żuni mały został zaszczepiony na wirusówki, chyba, jutro będę w hotelu, więc zapytam czy go przyjmą. Jeśli tak, trzeba go wybrać ze schronu 26 lub 27 listopad i zawieść do Murki, a ta przywiezie go do Mielca. Jeśli nie może uda mu się wskoczyć na miejsce Janki, ale to nic pewnego, bo sa przed nim umówione dwa inne pieski, ale Funia nie robi rezerwacji, więc nie wie, czy któryś z psów przyjedzie. Wolałabym do Mielca, bo magłabym go czasem odwiedzić:) Ale, czy jesteście w stanie dostarczyć go do hotelu Murki w podanym terminie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dexter miał jechać z Murką do Mielca na miejsce Pixie, czyli na moje stałe miejsce! Ale wystraszyłam się, że nie ma szczepionek na wirusówki, a tam była epidemia parwo, już jeden maluszek Gucio odszedł, dwa pozostałe dochodzą już do zdrowia, na szczęści. Dzięki Żuni mały został zaszczepiony na wirusówki, chyba, jutro będę w hotelu, więc zapytam czy go przyjmą. Jeśli tak, trzeba go wybrać ze schronu 26 lub 27 listopad i zawieść do Murki, a ta przywiezie go do Mielca. Jeśli nie może uda mu się wskoczyć na miejsce Janki, ale to nic pewnego, bo sa przed nim umówione dwa inne pieski, ale Funia nie robi rezerwacji, więc nie wie, czy któryś z psów przyjedzie. Wolałabym do Mielca, bo magłabym go czasem odwiedzić:) Ale, czy jesteście w stanie dostarczyć go do hotelu Murki w podanym terminie?[/QUOTE]
Aga - nie martw sie tym; jesli tylko będzie taka potrzeba maluch zostanie dowieziony do Murki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...