Jump to content
Dogomania

Zamojski Dexter - znalazł dom!


agusiazet

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Najnowsze wieści od Pana Łukasza - Dexter ma się dobrze, całkiem się już zaaklimatyzował, o czym świadczy fakt, że obszczekuje już listonosza! Przychodzi na głaski i ogólnie jest bardzo grzeczny, i bezproblemowy. Pan chce wesprzeć finansowo hotel i poprosiłam go, aby wpłacił pieniążki na Baja. Pan wyraził zgodę i konto Baja wzbogaci się o 100 zł, pieniądze pójdą bezpośrednio na konto hotelu!!! Panie Łukaszu serdeczne dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='hotelterier5']Do tej pory dzwonią chetni do adopcji Dextera, a ja wszystkim odpowiadam, że psiak ma od dawna ŚWIETNY WŁASNY DOM![/QUOTE]
Radze, polecaj innego podobnego do Dextera. Na takiej zasadzie adoptowane zostaly inne bidy , oczywiscie po sprawdzeniu domkow.

Edited by coronaaj
edit
Link to comment
Share on other sites

Ja dextera nie oddałbym za żadne skarby świata bo jak pieska się ma to trzeba go szanować anie jak to niektórzy robią małe ładne a potem wywożą takie psiaki to są dopiero wystraszone , a tak przy okazji u dextera wszystko ok bardzo lubi się pieścić i gdy budzę się rano to śpi na łóżku koło mnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...