Jump to content
Dogomania

nierozłączne maluszki Maja i Gucio - stanęły już na łapki i szukają domu lub domów!


mru

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widoków żadnych :( zupełnie nikt o nie nie pyta! może nie chcą "chorych"...

Gucio lepiej, wyniki krwi ciut lepsze, ale nie jakoś porażająco. ważne, że nie gorsze.

za to Maja chora, na 99% kaszel kennelowy :( czyli tylko patrzeć jak Gucio złapie... no i dwa psy TZta też...

ostatnio ponoć w lecznicy było kilka przypadków kaszlu kennelowego (dziś 5 psów...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']widoków żadnych :( zupełnie nikt o nie nie pyta! może nie chcą "chorych"...

Gucio lepiej, wyniki krwi ciut lepsze, ale nie jakoś porażająco. ważne, że nie gorsze.

za to Maja chora, na 99% kaszel kennelowy :( czyli tylko patrzeć jak Gucio złapie... no i dwa psy TZta też...

ostatnio ponoć w lecznicy było kilka przypadków kaszlu kennelowego (dziś 5 psów...)[/QUOTE]

no niestety...a kenel to koszmar jakis!!
ja w zeszlym roku mialam pomor w domu-wszyscy procz mnie i TZta kasłali.
Kenel chyba w lecznicy w powietrzu sie unosi, bo pies ktory niedawno pojechal do domu z lecznicy, po kilku dniach pobytu w nowym domu mial zdiagnozowany kenel.Czyli cos wisi w powietrzu..

Link to comment
Share on other sites

Gucio moze zaczac kaslac,jak juz zapomnicie ze Maja kaslala.Kenel potrafi sie dlugo rozwijac.
Moze sprobowac ja zaszczepic tez na wirusowki(z kenelem) o ile nie jest za pozno.
Mam nadzieje ze Maja sie tylko przezebila!!!!!!!!!

3 majcie sie Maluszki!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

wieści i dobre i złe, bo zdrowie maluchów super natomiast domu brak. już nawet stwierdziliśmy żeby ich ogłaszać oddzielnie, oni są ze sobą związani wiadomo ale im ich sytuacja jest lepsza (ciepło, jedzenie, zero stresów) tym bardziej widać, że mogliby żyć bez siebie. leci ostatni pakiet ogłoszeń razem...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

maluchy siedzą jak siedziały :) Gutek przytył, idealnie teraz w końcu wygląda. Maja też wygląda już jak pani. maja jest raczej spokój,a taka zrównoważona a Gutek to wariat, ale nie żeby skakał po stołach czy coś - nawet na kanapy nie wchodzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...