Jump to content
Dogomania

"Polska na czterech łapach"


weihaiwej

Recommended Posts

Przewodnik bardzo przypomina inne przewodniki Pascala - ładnie wydany, kolorowy. Niestety uważam, że jeśli chodzi o przygotowanie książki "pod turystę z psem" to jest to "Polska na czterech łapach" tylko z tytułu. Przewodnik równie dobrze mógłby się nazywać "przewodnik po Polsce" i kropka. Przejrzałam szczegółowo rozdział "wybrzeże" bo akurat ten mnie interesował. I tak np. mamy omówione skrótowo miasteczko Dziwnów i dodatkową informację, że można pojechać z Dziwnowa na wycieczkę statkiem po Zalewie. O tym, czy można zabrać na statek psa - ani słowa. I tak jest w całym przewodniku!!! Na następnych stronach omówione muzea, plaże, kościoły, parki, gdzie łowić ryby, gdzie promenady z rozrywką, jakie szlaki najciekawsze, skanseny, fokarium... ale ANI SŁOWA np. o możliwości wstępu z psem. Można by zapytać, gdzie te psy w przewodniku... coż - głównie na zdjęciach. Przewodnik ratuje w moich oczach jedynie lista noclegów, gdzie zwierzaki są mile widziane. Ale ktoś mi słusznie zwrócił uwagę, że są to raczej miejscówki drogie - powiedziałabym nawet "ekskluzywne" (100-200-300! zł na noc). Cóż, zaciszny pensjonat pewnie nie miałby kasy na reklamę w takim przewodniku....
Moja krótka recenzja jest taka - pic na wodę i wyrzucone pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Moja krótka recenzja jest taka - pic na wodę i wyrzucone pieniądze.[/quote]

Dobrze, ze nie kuilam, bo sie do tego przymierzalam :shake: Rownie dobrze moge sobie podzwonic po ogloszeniach o kwaterach zamieszczonych w necie i popytac, czy moge wziasc psy.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, zgadzam się z przedmówczyniami. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. W takim przewodniku umieszczanie tras wycieczek bez informacji o możliwości wstępu z psem to nieporozumienie. Lista restauracji i hoteli mocno niekompletna, to z dogomanii dowiemy się więcej...
Nie warto.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam i jestem dogłębnie zawiedziona. Tytuł nieadekwatny do treści. To tylko dość okrojony przewodnik po Polsce, a o psach prawi nie ma mowy. Chyba, że w dość rozległej reklamie pedigree. Żałuję, że kupiłam. Za te pieniądze Pati mogłaby mieć odlotowe zabawki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...