Jump to content
Dogomania

***OWCZAREK KAUKASKI w wielkiej potrzebie- w schronie w Kolnie- PILNIE szuka DT/DS***


evita.

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina78']Probowalam wbic sie znowu na stronke adoptuj psiaka i nie dziala :(
Wiecie co z Miskiem - Reganem ... :( ???[/QUOTE]
PawełParos miał być u psa i dzwonić do Pani Sylwii w jego sprawie. Ja też chciałabym wiedzieć, co u chłopczyka, ale wiadomości brak.
PP, czekamy, czy już może byłeś u Regana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PawelParos']Przepraszam zapomniałem tutaj napisać ale niestety w sumie nic nowego nie mam Wam do powiedzenia Regan nadal bez domu, z tego co wiem nikt się nawet o niego nie pyta[/QUOTE]

trudno zeby ktos pytal jesli w ogole nie moza dodzwonc sie na nr podany na stronie adopcyjnej (do Pani Sylwii Postek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rescal']trudno zeby ktos pytal jesli w ogole nie moza dodzwonc sie na nr podany na stronie adopcyjnej (do Pani Sylwii Postek)[/QUOTE]

może po prostu pracuje albo nie może odebrać-po co od razu wielkie pretensje?ja też nie zawsze odbieram bo chyba bym ogłupiał...w każdym razie ja nie miałem większych problemów z dodzwonieniem chociaż też nie zawsze p.Sylwia odbierała za pierwszym razem

Link to comment
Share on other sites

PawelParos, ale o co ci chodzi??? sam sie opanuj, bo jakąs przeczulice masz, i histeryzujesz niepotrzebnie

opisalam fakty- nie mozna za cholere dodzwonic sie na ten numer, w roznych porach. w zwiazku z tym zadziwiajace dla mnie jest ze jest tam tak duzo adpocji, skoro juz pierwszy kontakt jest utrudniony. i tyle.
i nie napinaj sie tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rescal']no wlasnie ja sie nie denerwuje; to ty sie zjeżyles nie wiadomo o co

wlasnie przed sekunda dostalam sms, ze udalo sie dodzwonic, Panie sa w kontakcie- i moze Regan zostanie wyadoptowany:)
co mnie bardzo cieszy[/QUOTE]
byłoby wspaniale....

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie, z tego co wiem ;), ... ja jestem teraz zalatana okropnie i blagam wybaczcie moja nieobecnosc :) ... zalezalo mi na tym psie BARDZOOOO, bo kocham ta rase, zreszta kazdy pies jest wspanialy, ale mam do niego jakis sentyment :)
Z Sylwia pisze na Forum psiakow Kory...
Oby sie super skonczylo! Tak mi na Nim zalezy !!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Obraczus Kostek nie udzielala sie na dogo bo miala banana za chec uspienia slepego miotu szczeniat moderatorka tak sie obruszyla ze z fochem walnela mi pol roku przerwy :D

wracajac do Regana...nawet mi sie nie chce komentowac osobistych wycieczek pod moim adresem naprawde mam to w doopie, jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja te ktore nie kiwna palcem, w Kolnie nie byly mnie nie widzialy ale oczywiscie wiedza wiecen niz ja...coz wasze sumienie nie moje, ale niestety dla was nie mam zamiaru przestac pomagac zwierzetom i nie przestane ich wyadoptowywac czy to z Kolna czy Warszawy czy innego pcimia

a teraz te wszystkie mundre moga sie wykazac! REGAN MA DOM TYLKO TRZEBA GO TAM ZAWIEZC! Maz Pani Marty sie rozchorowal i w ten weekend nie udalo sie Miska odebrac, niestety ani ja ani p.Marta innego transportu nie znalazlysmy wiec albo pies siedzi w boksie kolejny tydzien albo ktoras z mundralinskich ruszy kuper zobaczy Kolno na wlasne oczy zadlawi sie swoim jadem i przewiezie psa!oczywiscie wiem ze tak sie nie stanie bo co byscie innego robily na dogo zamist opluwac innych wiec lojalnie ostrzegam kazde pomowienie bede kierowala do sadu!dwie sprawy juz wygralam a pieniazki trafily na konto psiakow wiec jesli ktoras chetna nie ma problemu...skoro nie dociera do was jak sie mowi to juz nie moja broszka...

[COLOR=red][B]PAULINA78 serdeczne dzieki za p.Marte! Jestes zajebista!Teraz tylko spakowanego Regana do samochodu i happy end![/B]innym normalnym takze dziekuje ale nie bede sie uzewnetrzniac nickami[/COLOR] [COLOR=red]bo te osoby wiedza kto komu i za co[/COLOR]

no to by bylo na tyle w temacie Regana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...