Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

Dachenoceras, niestety nie trafiłes z kolejnoscią na BOG :eviltong: a szkoda :cool3:
Ja wiem tylko, ze 1 był szpic włoski, 2 i 3 zapomniałam :shake:

A pogrom jak czytam straszny w ringu był :crazyeye: , aż moj TZ był zdiwiony ze było tylko 6 ras na grupie a zazwyczaj jest ok 10, teraz juz wiem dlaczego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje dla wszystkich!
I sama dodam, ze widzialam kilka osob, także i Kikę z Jej piękną dalmaską. :loveu:
A my byliśmy charakterystyczni na wystawie, grupka osob - najczesciej w parze po dwie dziewuchy, ubrane w pomaranczowe czapeczki, granatowe koszulki, kamizelki "daj złociaka dla zwierzaka" i puszeczki + duzy asortyment naklejek, kalendarzykow i itp. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzocili pieniązki na dzisiejszej wystawie w Rzeszowie. Zebraliśmy 2860 złotych dla bezdomnych zwierzat w schronisku Kundelek w Rzeszowie!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Dachenoceras, niestety nie trafiłes z kolejnoscią na BOG :eviltong: a szkoda :cool3:
Ja wiem tylko, ze 1 był szpic włoski, 2 i 3 zapomniałam :shake:

A pogrom jak czytam straszny w ringu był :crazyeye: , aż moj TZ był zdiwiony ze było tylko 6 ras na grupie a zazwyczaj jest ok 10, teraz juz wiem dlaczego :cool3:[/quote]

Drugi był chow a trzecia (chyba) akita.
Chow też został anjpiękniejszym oddziału rzeszowskiego.
A myślałem że może będziecie na pudle bo wyraźnie sędzina zaciekawiona była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Drugi był chow a trzecia (chyba) akita.
Chow też został anjpiękniejszym oddziału rzeszowskiego.
A myślałem że może będziecie na pudle bo wyraźnie sędzina zaciekawiona była.[/quote]

A może i była zaciekawiona, w koncu rude nietoperze nie codziennie widzi w ringu. Ale na "była" zainteresowanie się skonczyło..
Ale moze kiedyś, gdzieś...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Czy moge prosić (jezeli ktos posiada), wyniki z młodego preznetera?[/quote]

Udział wzieły 4 słownie CZTERY dziewczynki, 1 gr młodsza, nowicjuszka z whippetem, zupełnie zielona 5 pkt i dziękujemy.
W gr starszej były 3 osoby, dziewczyna z beaglem, Magda Radzik z chartem polskim i Nugatowa z seterem. Wygrała dziewczyna z beaglem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Drugi był chow a trzecia (chyba) akita.
Chow też został anjpiękniejszym oddziału rzeszowskiego.
A myślałem że może będziecie na pudle bo wyraźnie sędzina zaciekawiona była.[/quote]

akita japonska czy amerykanska??? jesli japonska to powinna by to biała suczka..

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Ja mam tylko fotki z [B]finału[/B] Młodego Prezentera :)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]dwie dziewczynki: z charcikiem i beaglem :) mam ich trochę, więc jesli ktoś z Was jest na tych fotkach i jest zainteresowany to mogę przesłać na priv;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]miłego dnia życzę i uciekam do pracy ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Nie mogłam sie powstrzymać....[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Najpiękniejszy weteran wystawy z najmłodszym juniorem :) no i z sędzia oczywiście ;)[/FONT]

[CENTER][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8495/wet1ft3.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

I juz po :)

Atibox zdobył BOB, a w wyborach Najpiekniejszego Psa O/ Rzeszów dostał sie do finałowej 6 na 22 psy :)

[COLOR=Red]Dzięki Wszystkim za wyrozumiałość za utrudnienia na stadionie !

[COLOR=Black][B]Em-ka[/B], dzieciaczki na wyborze naj. weterana i bodajże grupy 6 były superrr :) Nie wiem jak wybory na ringach, ale finały przebiegły sprawnie, bez problemów z wystawcami :thumbs: Generalnie myslę, że z naszej strony wszystko przebiegło sprawnie, dzisiaj czuję troszkę nóżki ;)

BIS - czarny terier rosyjski z Ukrainy, miodzio się prezentował ! Bedzie na lutowej okładce ;)
Padam ! A tu w pracy trzeba siedzieć ....
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']BOG VI

Dalmatynczyk - moja ŁADNA PANNA
basset
beagle

Nam dzisiaj szczście sprzyjało:wygrałyśmy z psem rywalizację o rasę :multi::multi:, a potem grupę :multi::multi:[/quote]

Kika - gratulacje
My też coś podziałalismy ;)
Mamy 2 BOBy, 3 CWC, 1 Zw Mł
Czarna Bercia ukończyła na rzeszowskiej wystawie Championat Polski. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Paweł nie to że nie potrafie powiedziec wczoraj byłam tak zmęczona tym upałem,napewno 1 miejsce-Szpic włoski na 2 -chow chow a 3 w takim razie to bedzie akita amerykańska .ale nie jestem na 100% pewna w każdym razie piękna.Fakt że na finałach V grupy sama byłam zaskoczona stawką, bardzo mało psiaków i nie wiem czy przez oceny czy poprostu przez upał nie zostali do końca.W każdym razie jestem szczęśliwa nie liczyłam na tyle.Szczęscie nam dopisało.:multi:
Czy ma ktoś może zdjęcia bo nam baterie wysiadły w aparacie i nie mam nic:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Mirek']Paweł nie to że nie potrafie powiedziec wczoraj byłam tak zmęczona tym upałem,napewno 1 miejsce-Szpic włoski na 2 -chow chow a 3 w takim razie to bedzie akita amerykańska .ale nie jestem na 100% pewna w każdym razie piękna.Fakt że na finałach V grupy sama byłam zaskoczona stawką, bardzo mało psiaków i nie wiem czy przez oceny czy poprostu przez upał nie zostali do końca.W każdym razie jestem szczęśliwa nie liczyłam na tyle.Szczęscie nam dopisało.:multi:
Czy ma ktoś może zdjęcia bo nam baterie wysiadły w aparacie i nie mam nic:shake:[/quote]

No i tak też Cię zrozumiałem - tylko brakowało mi pewności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']A czy ma ktoś fotki z wyboru w grupach i BIS?[/QUOTE]
Mam tylko I grupy i BIS-a
[IMG]http://www.greatparadise.prv.pl/viki/wystawa.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.greatparadise.prv.pl/viki/wystawa1.jpg[/IMG]

Moja sunia wczoraj BOB , BOG-I i BIS-II

Link to comment
Share on other sites

Atik, czujesz nóżki, a głowa nic Cię nie bolała?, bo ja wczoraj bo zimnym prysznicu połknełam jeszcze 3 tableteczki, tak dał mi w kość ten ring przygotowawczy, poprzedzony zeszłodniową pomoca przy zawodach.
Ale powiem, żeby było super, wystawcy bardzo zdyscyplinowani, mimo upału wszystko szło bardzo sprawnie i słyszałyśmy wiele pochwał na organizację, to tez przyjemnie.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pod względem organizacyjnym wystawa super.To ,ze upał, kiedys tam deszcz -to nie od organizatorów zależy.

Najważniejsze ,ze jak coś jest zapisane w katalogu ,określona godzina - to tak jest.Choc jak sędzia sprawny na ringu , to trzeba było na finały długo czekać, ale się opłacało:)

Jestem bardzo zadowolona- dziękujemy za gratulacje.

Ring honorowy, jak sie już co - nie - co zdobyło w ringach to garatka dla psa, a zwłaszcza wystawcy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...