Jump to content
Dogomania

Ucieczki z psami do suczki ;/


CiepleSerduszko

Recommended Posts

[quote name='CiepleSerduszko']Wydaje mi się, że gdyby u Ciebie porozwieszali wszędzie ogłoszenia, że panuje wścieklizna, a Twój pies byłby przed szczepieniem przeciwko niej to też zareagowała byś podobnie:)[/QUOTE]

I w takiej sytuacji puściłaś psa, nieszczepionego, który przez x czasu Ci uciekał, bez smyczy?!
I masz 20 lat?
Po prostu zwątpiłam.
Po tym wszystkim co pisałaś, jak to ciężko Ci wyjść z psem kiedy się domaga żeby go wypuścić, i jak napisałaś teraz że nie będziesz go po ciemku szukać, i w ogóle podejściu do sprawy myślałam, że rozmawiam mniej więcej z 14-latką... :roll:

I nie, ja w takiej sytuacji nie zareagowałabym podobnie - nie jęczałabym na forum jak to bardzo się martwię, tylko biegała po ciemku po wsi z kiełbasą w ręku, żeby znaleźć psa i modląc się, żeby zobaczyć go jeszcze na oczy ani żeby nie został pogryziony przez wściekłe zwierzę i nie skończył uśpiony z urzędu, a ja na serii zastrzyków przeciw wściekliźnie.

Po prostu brak słów. Z psem to wszystko jest ok, gorzej z odpowiedzialnością właścicielki.
Btw myślałaś już konkretnie o kastracji? Jak poczekasz jeszcze kilka miesięcy i pies sobie tak poucieka, to wyrobi sobie taki nawyk, ze i kastracja nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...