Jump to content
Dogomania

Inez- sunia przytulanka Jastrzębie Zdrój-na zawsze w DT


alina71

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy. Rozpoczął się tydzień oczekiwania a ja już owsiki mam :shake: A jeszcze jak poczytałam jaki może być koszt to już się załamałam wiem Iwonko że mam się tym teraz nie martwić ale muszę zacząć coś już działać choć częściowo.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']A będzie mogła chodzić. Raczej chyba nie. To może ten podkład Mufinki się przyda? Mow co potrzeba.[/QUOTE]

Dziękuję pani Krysiu. Będę pisać co potrzeba jak już będzie po wszystkim, raczej nie będzie mogła chodzić jak ją Agatka usztywni:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cioteczki Inzka był;a wczoraj już na ostatniej wizycie u weta dostała na dziś do domku zastrzyki które musze podać i następna wizyta dopiero w środe za tydzień na ściągnięcie szwów ciesz się bardzi bo łapka ładnie sie goi nie ma wielkich zmian dzieki codziennym masażom. Ale mojego diabła brosa zapisauje na kastracje bo z powodu cieczek mój bandzior dostaje szału.

Więc trzymajcie kciuki aby łapka była sprawna.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj ściągnęliśmy szwy. Inezka była bardzo dzielna mimo strachu przytulona do mojego męża była łaskawa dla pana Bartłomieja.

No cóż łapka wygląda paskudnie, odparzona, krwawiąca się jeszcze ranka, dziś już mniej. całą noc czuwamy bo niestety nie może sobie tego wylizywać, pojawił się zanik mięśnia i tu trzeba rehabilitacji wodnych ma pływać.

Bros po wolnych dniach idzie się wyjajorować.

Inezka łapki nie chce, nie używa jej, na razie nawet nie wskazane jest jej używanie.


Ps.[B] Dziękuje Alinko i Martuś za ściepę na SPA.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem, czekamy aż troszkę się podgoi i na SPA też dziś zadzwonię aby to przełożyć na inny termin bo Inez nie wystoi tak długo z kąpaniem jej też czekam, na razie jej robimy stymulacje mięśni mam do tego odpowiednie przyrządzenie.

Jutro wpadnę na schron z nową miłośniczką psów mówiłam wam o tym tydzień temu chce zobaczyć, pospacerować z piskami:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

A taki [url]http://allegro.pl/stymulator-miesni-nerwow-masazer-modelujacy-cialo-i2248454984.html[/url] i to jej podpinamy. Fajna rzecz Inezka jest już po 2 zabiegach i widać że zaczyna pomału uzywać nogi i daje sobie ją ręcznie już rozmasywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ja się nie znam. A to jej pomaga?[/QUOTE]

Tak myslę że tak;)wyczuwam mięsień malutki ale zawsze już coś ( na początku to wkładałam palce z jednej strony łapki i z drugiej strony gdzie powinien być mięsień a tam pusto dotykałam swoich palców z obu stron ) to ma funkcje również masażu więc leży sobie a to pracuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...