Jump to content
Dogomania

4 letni pudel potrzebuje pomocy w szukaniu domu.Pomoc w ogłoszeniach bardzo potrzebna


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słucha chodzi ładniej niż na smyczy :P co kawałek się zatrzymuje i patrzy czy przypadkiem jesteśmy, szaleje na punkcie kijaszków-dostaje histerii jak widzi, że bierzemy kijaszka do ręki i jeszcze nie zdążymy rzucić, a Pako już zasówa przed siebie i nagle zatrzymuje się ździwiony i patrzy na nas z wyrazem pyszczka "To gdzie ten kijaszek????" :D A na smyczy jest notorycznym ciągaczem i nie skutkują zmiany kierunku albo stanie w miejscu, ale już sie konsultowaliśmy i będziemy pracować :) A co do tęsknienia ten kto poznał Pako krótko po przyjeździe to zawsze stwierdzał "Ale nie widać po nim, żeby tesknił" :D Jest kochany i słodki napradę, moja morda kochana :loveu: Dawid uwielbia z nim ćwiczyć bo "On taki mądry jest" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to mnie pocieszyłaś :diabloti: hehehe a co nie dało się oduczyć?? :p A musze się jeszcze podzielić bardzo zabawnym sposoben biegania Pako za kijaszkiem-jak sarenka-na paluszkach, na paluszkach :D skacze tak śmiesznie zwłąszcza w śniegu. Wcześniej zawsze miałam duże psy i teraz każda taka pierdólka jes dla mnie nowościa i daje dużo radości śmiechu, odkrywam uroki małych psów :cool3: Jak przyjechał to troche nie wiedziałam co z nim zrobić bo bałam się Go uszkodzić-mojego grubego z avatarka to przerzucam, wywracam i tarmosze do bólu i on mnie, ale to prawie 40 kilo jest :D hehe a Pako 1 dzień po przyjeździe czyli 16-go listopada ważyl 5.7 kg tydzien poźniej 5.75 :p Jest troche różnicy hehe

Link to comment
Share on other sites

Oj mamy mamy :D za płotem las i jezioro :D żyć nie umierać normalnie hehe ścieżki puste i przepiekne, praktycznie codziennie odkrywamy nowe, a w zasięgu paru dosłownie minut jazdy samochodem jeszcze więjeeej nowych nie odkrytych i kolejne jeziora, jeziorka i bagienka ;)

Link to comment
Share on other sites

No no, ja najbardziej chciałam psa, a teraz to ja siedzę na kanapie a Pako w łóżku z Dawidem hehe :D (oczywiście na swoim kocyku, bo uczymy go że jak jest kocyk to ok może sie wgramolić jak nie ma to wara :D) W piątek mamy umówiony spacer na "zapoznawanie sie" Pako z psem naszego przyjaciela. Są podobnych rozmiarów (bo to sznaucer miniaturowy) i w podobnym wieku Axel ma 4 lata. Mam nadzieję, że uda nam się zrobić pare fotek to znów wrzucę :D Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że się polubią :]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam przepraszam ze się nie odzywałam :( Ale teraz mam wiadomość, dziś Pako został pozbawiony męskości jak twierdzą niektórzy (czyt. głównie mężczyźni :D) czuje się dobrze przynajmniej z tego co mówi mi sąsiadka bo ja oczywiście panikuję na każde piśnięcie itp. Ale Ona wie co mówi bo to ona właściwie przeprowadziła zabieg (prócz nacinania skóry, bo jak się śmiała do doktora "ręce mi się za bardzo trzęsą"), w sumie za trzy miesiące sama będzie lek. wet. :] także mamy za ścianą dobrą opiekę w postaci kochanej cioci :D jutro jedziemy do domku mojego czyli do Gda :D Chcę zabrać robaka na plażę żeby poznał morze ale to raczej bliżej sylwestra bo narazie nie wolno mu marznąć :/ co jest dość trudne w tych warunkach no ale takie zalecenie lekarza więc niestety narazie spacerki wstrzymane-tylko szybkie zalatwienie spraw lżejszych i cięższych i do domku :) Postraram sie wstawić w najbliższym czasie jakieś nowe zdjatka, mamy takie ładne razem zrobione przez Blow (nawiasem mówiąc jutro wracamy razem), aż muszę się pochwalić :D No cóż to na dzisiaj tyle wiadomości, obiecuje że postaram się cześciej pisać :)
Pozdrawiamy i życzymy wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, Pako, Grażka i Dawid :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatnio byliśmy na spacerze z Pakitem(ja go tak nazywam hehe), moim Fadzikiem i sznaucerem kolegi czyli w składzie:dwa kurduple i mój graślak.Trzeba było widzieć jak we trójkę eksplorowali las-bombowe połączenie! :) Gdzieś mam chyba zdjęcia ale muszę je zlokalizować i przygotować kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obędzie się bez zmiany tytułu-zapraszam na nowy wątek Pako. Pisze się nowa historia Pako, zaczął nowe życie więc dostał też nowy wątek :D Zapraszamy serdecznie [url]http://www.dogomania.pl/threads/200525-Pako-vel-Pakito?p=16140533#post16140533[/url] Pozdrowionka i do w nowym miejscu..... :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...