Jump to content
Dogomania

4 letni pudel potrzebuje pomocy w szukaniu domu.Pomoc w ogłoszeniach bardzo potrzebna


Klaudus__

Recommended Posts

Jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje, czy zastanowiliście się co ten pies będzie przeżywał jadąc z tyloma osobami i różnymi środkami transportu??? Pszczyna-Katowice (samochód), Katowice-Kraków (pociąg) Kraków-Warszawa (samochód) nocleg w Warszawie i jutro Warszawa-Olsztyn (samochów) w ciągu dwóch dni będzie przekazywany z rąk do rąk (aż 5 osób)...i jeszcze transport pociągiem. Ja rozumiem, że chcecie jak najszybciej miec chłopaka u siebie, ale nie za wszelką cenę. Sorry takie jest moje zdanie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co nie chce nikogo urazić i wyjść na czepialską.. ale kombinacje z transportem były masakryczne i myślę ,że bardzo stresujace dla psa. Rozumiem, że tak jest taniej itd. z drugiej jednak strony oszczędność trochę przesadna. Był przecież transport do Warszawy i tak naprawdę osoba zainteresowana mogła do tej Warszawy sie przejechać. Ja osobiście nie wytrzymałabym czekania miesiąc na psiaka. No nic dobrze jak dotarł szczęśliwie. Byłam z dziewczynami na wizycie przedadopcyjnej ludzie wydają się rozsądni i mam nadzieję, że będą szczęśliwi z nowym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

To już chyba nieaktualne , ale 26 .11 mój TZ jest w Warszawie i wtedy mógłby za darmo przywieźć pieska do Grudziądza. Z Grudziądza do Olsztyna jest blisko i mogłabym dowieźć go powiedzmy do połowy trasy i przekazać w ręce osób , które wyjechałyby po niego w stronę Grudziądza. To także na mój koszt.
To tak na wszelki wypadek, jakby coś się skomplikowało , bo widzę , że piesek jest w drodze.

Link to comment
Share on other sites

To oczywiste, że pies przeżywa stres, ja też bym wolała go wyeliminować gdybym miała możliwość.Najwyraźniej Damroka możliwości nie ma, zdecydowała tak a nie inaczej i nie wydaje mi się aby musiała się z tego tłumaczyć.To dobry dom, zależy im na psie, chcą jego dobra i jeżeli pies w dotychczasowym nie był nawet szczepiony na wściekliznę, spał na starej szmacie a jego szacie bliżej do bergamasco raczej aniżeli do pudla, w moich oczach korzyści są niewspółmiernie większe od niedogodności i poświęcenia i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Oczywiście każdy ma możliwość wyrażenia swoich odczuć, swojego zdania ale jak łatwo przychodzi nam ocenianie innych:)Jest takie rozwiązanie jakie jest, inaczej już nie będzie, po co płakać nad rozlanym mlekiem.Dodatkowo dziewczynę gasicie i zniechęcacie a przecież robi dobry uczynek.

Pomijam już fakt, że relacje z transportu przychodzą na bierząco i wynika z nich, że pies...ma się dobrze, jego samopoczucie ok, nie widać po nim skrajnego dyskomfortu psychicznego.
Ja siedzę też jak na szpilkach, już jutro go poznam, nie mogę się doczekać:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale nie chce juz odnosic sie do Twojego postu bo niepotrzebnie zasmiecimy watek zbednymi sprzeczkami. Fajnie, ze masz relacje z transportu na biezaco bardzo prosimy o dzielenie sie nimi :)
Ja jeszcze ze swojej strony uwazam, ze naleza sie podziekowania Klaudus_, ktora zostala dzisiaj o 10.30 poinformowana o tym, ze Pako trzeba dowiezc do Katowic na ok.13. Klaudia nie ma samochodu i nie miala zbyt wiele czasu na zorganizowanie transportu w niedzielne przedpoludnie, gdzie kazdy ma juz jakies swoje plany. Stanela na glowie, zeby Pako dowiezc. Klaudia szacunek dla Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Wielki szacun dla Klaudus_ .... Tylko dlaczego została poinformowana tak późno .... A jakby "właścicieli" psa nie było to co wtedy ??[/QUOTE]

Właściciele psa zostali poinformowani wczoraj wieczorem, że pies dziś będzie zabrany. Ja osobiście rozmawiałam z Klaudią o transporcie wczoraj wieczorem przez telefon......zresztą nieważne....nie mam ochoty, ani włąściwie nie mam z czego się tłumaczyć, najważniesze że Pako będzie jutro rano u nas i będziemy mogli sie nim należycie zająć. Proszę skończcie z wypowiedziami pełnymi pretensji i gdybania "jakby to mogło być inaczej załatwione" bo naprawde robi mi się przykro :-(

Link to comment
Share on other sites

Wierzę , że Damroka jest fajną osobą i piesek będzie miał wspaniały dom. Rozumiem , że jest studentką , więc może ma mniejsze możliwości finansowe czy transportowe w tej chwili i musi bardziej się liczyć z pieniędzmi . Jednak przecież ona te studia skończy i to nie byle jakie ,a jeszcze jej chłopak weterynarię , więc uważam , że piesek nie mógł lepiej trafić.

Mam nadzieję , że się nie zniechęci i będzie nam jakieś wiadomości i zdjęcia zamieszczać :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Sama bym pewnie też wolała inaczej przewozić psiaka, ale Equus ma rację teraz najważniejsze żeby szczęśliwie dotarł do domu. Mam nadzieję, że pudliszon będzie szczęśliwy:p[/QUOTE]

Na pewno bedzie szczesliwy :lol: Przepraszam za moje czepialstwo z reguly tego nie robie, ale akcja transportu troszke mnie wyprowadzila z rownowagi, ale nic najwazniejsze zeby Pako dojechal szczesliwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Damroka']Właściciele psa zostali poinformowani wczoraj wieczorem, że pies dziś będzie zabrany. Ja osobiście rozmawiałam z Klaudią o transporcie wczoraj wieczorem przez telefon......zresztą nieważne....nie mam ochoty, ani włąściwie nie mam z czego się tłumaczyć, najważniesze że Pako będzie jutro rano u nas i będziemy mogli sie nim należycie zająć. Proszę skończcie z wypowiedziami pełnymi pretensji i gdybania "jakby to mogło być inaczej załatwione" bo naprawde robi mi się przykro :-([/QUOTE]

To w takim razie cofam swoje "pretensje" skoro wszystko było ugadane dzień wcześniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...