Jump to content
Dogomania

czarna Gejsza juz w ds!!!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jeszcze jeden domek mielismy sprawdzac, ale nie moge znalezc nikogo z tego kedzierzyna kto by mogl przeprowadzic wizyte przedadopcyjna...rozmawialam kilkakrotnie juz ze sprawdzonym domkiem z Warszawy i podjęłam decyzje, jestem pewna że to bedzie super dom własnie dla tej suni. Gejsza jedzie zatem do wawy! Szukamy transportu

Link to comment
Share on other sites

sunia pojechała już do Lublina, w czwartek wyruszy do wawy...trzymajcie kciuki!
długo sie zastanawiałam nad wyborem domu, ludzi chętncyh jest tyle ze szok... nadal odbieram telefony, niektore domy nadal czekaja na wizyte przedadopcyjną ale w koncu musiałam podjąć jakąś decyzje bo Gejsza nie mogła w nieskończonośc siedziec u zadry a ja bym te wszystkie chetne domki sprawdzala jeszcze kilka tygodni:-)wybrałam domek w wawie bo państwo są aktywni,szukali aktywnego psa a nie typowego kanapowca no i sunia w domu zostawac sama będzie jednorazowo na krotko - takiego domu dla niej szukałam właśnie. Mama nadzieje,że inne chętne domki dadzą sienamowić na inne psinki:-) Gejsza jest niestety tylko jedna:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']sunia pojechała już do Lublina, w czwartek wyruszy do wawy...trzymajcie kciuki!
długo sie zastanawiałam nad wyborem domu, ludzi chętncyh jest tyle ze szok... nadal odbieram telefony, niektore domy nadal czekaja na wizyte przedadopcyjną ale w koncu musiałam podjąć jakąś decyzje bo Gejsza nie mogła w nieskończonośc siedziec u zadry a ja bym te wszystkie chetne domki sprawdzala jeszcze kilka tygodni:-)wybrałam domek w wawie bo państwo są aktywni,szukali aktywnego psa a nie typowego kanapowca no i sunia w domu zostawac sama będzie jednorazowo na krotko - takiego domu dla niej szukałam właśnie. Mama nadzieje,że inne chętne domki dadzą sienamowić na inne psinki:-) Gejsza jest niestety tylko jedna:-)[/QUOTE]

Trzeba poszukać podobnych psiaków... Może założę wątek na Przygarnę psa?

Link to comment
Share on other sites

a i jeszcze kwestia finansowa
na koncie mam wpłaty od beki (100zł) i margaret (50zł), ureguluje za to szczepienie na wirusówki i dzisiejsze zakupy na droge czyli worek karmy którą jadła u zadry na dt (żeby przez te 2 dni które bedzie na dt w lublinie nie było sensacji w związku ze zmianą żarcia)i kość na droge do auta;)
pozostałe których nie mam na koncie jeszcze czyli 79zł od Toli i 30zł od funi proszę o wpłacenie dla zamojskiej Iwy - suni z sąsiedniego schroniskowego boksu, która wybiera się w piątek na dt do furciaczka

Link to comment
Share on other sites

Sunia przekazana nowym właścicielom :-) Jestem już po rozmowie telefonicznej,są w drodze do domu - w aucie grzeczna,odbierali syna ze szkoły to chciała go zalizać:-) ciągnie jak parowóz hih
Dam im czas żeby ochłonęli i troszke sie poznali, jestemy umowione oczywiscie na stały kontakt telefoniczny i maile z fotami:-)

Link to comment
Share on other sites

Iwonko damy im czas na ochłonięcie i poznanie się;)
Pani wspominała że będą się z Tobą jakby co kontaktować (może polecisz im dobrego weta na przyklad). Może znajdziecie czas żeby organizowac wspolne spacery Fryziowi i Gejszy:cool3:
Jak na razie pierwsza sprawa to napewno opanowanie jej ciągnięcia na smyczy, sunia super reaguje na krótkie ale stanowcze korekty smyczą (szarpnięcia lub zmiana kierunku spaceru),może pokażesz państwu jak to wygląda w praktyce:cool3:
Ja będe z Państwem w stałym kontakcie telefonicznym i wrazie jakiś problemów których te;lefoncznie nie dałoby się omówić będę Cię prosić o pomoc. Nie przewoduje wielkich problemów z Gejszą ale jakby co to polecisz moze kogos do szkolenia, z Fryziastym chodziłaś do kogos w wawie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...