Jump to content
Dogomania

Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!


marlenka

Recommended Posts

Wczoraj byłysmy u weta i już miałam wchodzic jak ten wyleciał jak oparzony że musi niestety wyjechac :( dzis idziemy znowu widać tamten przypadek był bardzo pilny ...

Kakadu Olena84 - daje 100 zł , 22 z Twojego bazarku juz mam , jeszcze ten bazarek i chyba nam styknie :) Ale kolejka niech będzie może jakas inna bieda sie trafi . Ja ze skarbonki ciachałam moją Obamę ale wet w końcu powiedział ze nie weźmie za nią kasy , wiec Bamunia zabieg miała gratis od mojego weta w prezencie . Chyba mu się nie chciało pisac faktury i powiedział ze on też czasami coś moze gratis zrobić . Porządny chłopina :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a moze w takim razie sie wycofac z tej kolejki? bo my juz jakos podolamy... chyba, ze trzeba bedzie cos jeszcze sfinansowac dla dziewczynki? to moze 50% niech nam sfinansuja po prostu? no nie wiem, nie mam calego obrazu potrzeb; marlenka - zadecyduj, ty najlepiej to ocenisz;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']a moze w takim razie sie wycofac z tej kolejki? bo my juz jakos podolamy... chyba, ze trzeba bedzie cos jeszcze sfinansowac dla dziewczynki? to moze 50% niech nam sfinansuja po prostu? no nie wiem, nie mam calego obrazu potrzeb; marlenka - zadecyduj, ty najlepiej to ocenisz;[/QUOTE]

Hmmm ... myślę że połowe niech nam dołożą jeśli jest taka możliwość. To zostaną pieniądze na szczepienia dla małej ...co myśłisz Kakadu ??? W sumie będziemy mieć na cala sterylkę ale póxniej znowu będą dogo zebry ....chyba że trzyamc kolejkę , za Sonię zapłącić a na jej miejsce dac inna biedę która nie ma nic .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Hmmm ... myślę że połowe niech nam dołożą jeśli jest taka możliwość. To zostaną pieniądze na szczepienia dla małej ...co myśłisz Kakadu ??? W sumie będziemy mieć na cala sterylkę ale póxniej znowu będą dogo zebry[/QUOTE]
racja - do tego trzeba bedzie zaplacic za utrzymanie psa w sensie karmy w dt, opieka pooperacyjna, szczepienia, ogloszenia; to niech moze bedzie tak, ze nam dadza, nie wiem 75%, a jak cos zostanie to przeciez merlenka tego nie przepije - wybierze sie jakas psia bide i sie na niego wplaci, albo wrecz na sterylkowa skarbonke - niech bedzie na sterylkowy cel; moze tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']racja - do tego trzeba bedzie zaplacic za utrzymanie psa w sensie karmy w dt, opieka pooperacyjna, szczepienia, ogloszenia; to niech moze bedzie tak, ze nam dadza, nie wiem 75%, a jak cos zostanie to przeciez merlenka tego nie przepije - wybierze sie jakas psia bide i sie na niego wplaci, albo wrecz na sterylkowa skarbonke - niech bedzie na sterylkowy cel; moze tak?[/QUOTE]


Oj nie wiem czy nie przepije:evil_lol:
Jasne ze tak , może tak być .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']marlenka jak bedziesz miala chwile to napisz co sie udalo ustalic z lekarzem :)[/QUOTE]



Byłam z Sonia w piątek u weta , obejrzał ją , zbadał i powiedział ze sunia może miec jakieś zapalenie bo raczej na ropomacicze to nie wyglada , w ciązy też prawdopodobnie nie jest , ale sterylka zaplanowana na środę miedzy świętami . Mój wet nie bardzo chce z rachunkami się bawić , moge iśc z nią do innego weta który wystawi rachunek ale wtedy będzie drożej no i doliczy 7 proc. vatu . Myśle ze jak mamy pieniądze na ta sterylkę to ciachac ją taniej , bo po co nam doliczac vat . Jak sądzisz ???

Link to comment
Share on other sites

kuszacy ten termin szybki...
pewnie, jak sa pieniazki to tez bym ja ciachala;
jakby w srode rano miala zabiego to gdyby cos sie mialo dziac to do piatku by sie zadzialo chyba, nie? to jeszcze w piatek mozna jechac do jakiegos weta; nie wiem jak jest w warce, czy ten lekarz w razie czego bedzie w stanie udzielic pomocy?
trzeba sie zabezpieczyc na 100%, zakuc malenstwo w kolnierz pooperacyjny (bezwzglednie, nawet jesli lekarz mowi, ze nie ma takiej potrzeby), zeby bron boze nici nie wygryzla i powinno byc dobrze;
ale czy jesli jest stan zapalny to to nie jest przeciwwskazanie do jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej?
moze i nie, w koncu ropomacicze to tez chyba stan zapalny, a sie operuje... no sama nie wiem...
czy powiedzial czego to zapalenie? moze pecherza?
zreszta lekarz chyba wie lepiej; skoro zna objawy (to plamienie) i mimo wszystko umowil termin to znaczy, ze wie co robi;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']kuszacy ten termin szybki...
pewnie, jak sa pieniazki to tez bym ja ciachala;
jakby w srode rano miala zabiego to gdyby cos sie mialo dziac to do piatku by sie zadzialo chyba, nie? to jeszcze w piatek mozna jechac do jakiegos weta; nie wiem jak jest w warce, czy ten lekarz w razie czego bedzie w stanie udzielic pomocy?
trzeba sie zabezpieczyc na 100%, zakuc malenstwo w kolnierz pooperacyjny (bezwzglednie, nawet jesli lekarz mowi, ze nie ma takiej potrzeby), zeby bron boze nici nie wygryzla i powinno byc dobrze;
ale czy jesli jest stan zapalny to to nie jest przeciwwskazanie do jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej?
moze i nie, w koncu ropomacicze to tez chyba stan zapalny, a sie operuje... no sama nie wiem...
czy powiedzial czego to zapalenie? moze pecherza?
zreszta lekarz chyba wie lepiej; skoro zna objawy (to plamienie) i mimo wszystko umowil termin to znaczy, ze wie co robi;[/QUOTE]

Sterylka umówiona na środę po świętach , teraz trzymajcie kciuki zeby nic nikomu nie wypadło .
Mnie niestety nie będzie na dogo od czwartku :( wiec moge smsem komuś przekazywac info :) jęli chcecie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']marlenka napisala, ze nie bedzie jej na dogo [B]od[/B] czwartku, ale chyba miala na mysli [B]do[/B] czwartku, bo cos jej nie widac;
jesli moja teoria jest prawdziwa to dzis sie pokaze :)[/QUOTE]


Kakadu ale Ty masz przeczucie , :) może masz przeczucie jakie numerki będą w totka ???? Hahahaha
A tak naprawdę to wczoraj się poślizgnęłam i potłukłam lapu tapu - dobrze że firmowy bo naprawa 6 stówek :) ale juz mam zastępczego kompika :)
Musimy z kolejki ją usunąc bądz jak macie inna sunię to ją wstawicie zamiast SOni. I dopiero na dogo zawitam w poniedziałek :)


[IMG]http://images35.fotosik.pl/317/d9e0c7b68e9026b5.gif[/IMG]












[CENTER][COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Skacze Aniołek, skacze po chmurkach
niesie życzenia w anielskich piórkach
niesie w plecaku babki i świeczki
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt! [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]życzy Marlena Frej [/SIZE]

[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Marlenka do mnie napisała:
"Nie mam dostepu do nets az do poniedzialku. Dzis pojechalam z Sonia na zabieg ale sie okazalo ze pekla rura od wody i zabieg zostal przelozonby na przyszly piatekbo wtedy opiekunka Soni ma wolny weekend. Sonia ma sie dobrze, krwawienie ustalo, dzis obgrzala mi pierscionki;). Na dogo bede dopiero w poniedzialek niestety".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...