Jump to content
Dogomania

Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wszpasia']Skarbonka sterylkowa odpowiedziała czy dorzucą coś do tej sterylizacji?[/QUOTE]
niestety nie, ale mysle, ze sie nie ma co dobijac o odpowiedz, bo nie wiemy czy to bedzie aborcyjna czy zwykla;

marlenko odlicz z dochodow soni te dzisiejsza wizyte u weta (jesli nie od razu, bo pewnie te 22 zlote nie wystarcza, to jak wplyna pieniazki)

bazarek powoli sie kreci, na razie jest 15 zlotych za basseta ;)

Link to comment
Share on other sites

no to wielkie szczescie, bo zazwyczaj roznica w cenie jest spora...
jak juz sie dogadasz z wetem to po prostu daj znac (cena, termin itd) - wtedy sie bede dobijac o refundacje; tylko pamietaj, ze niezbedna bedzie faktura...
wkleje moze z watku sterylizacyjnego:

[SIZE=5][COLOR=Blue][B]Procedura sterylkowo - fakturowa[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
- jeśli są pieniądze, nie obowiązuje kolejka - ciachacie sunie
- jeśli wet zgodzi się czekać na przelew, wystawiacie fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie (dane wyżej) i podajecie konto lecznicy, fakturę ślecie do mnie
- jeśli wet chce gotówkę, zakładacie pieniądze, to wysyłając do mnie (adres niżej) oryginał faktury dołączacie kartkę z numerem konta tej osoby, która wyłożyła pieniądze
- jeśli refundacja jest 75% to zaraz po otrzymaniu zwrotu na konto za zabieg, Wy odsyłacie te 25% na konto SSPZ

[SIZE=4]
[/SIZE] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4][B]Zgłaszający sukę muszą podać koszt i miejsce zabiegu, oraz wstawić link do wątku.
Faktura musi być wystawiona na Stowarzyszenie.
Przesłana ma być wraz z kartką z numerem konta na mój adres:
[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkGreen][SIZE=4]Karina Gajek[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=DarkGreen][SIZE=4]ul. Gołębicka 47[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=DarkGreen][SIZE=4]27-600 Sandomierz[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Kurcze własnie mój wet nie bardzo chce faktury wystawiać :([/QUOTE]
Mój w ogóle nie wystawia, bo jest na ryczałcie, cokolwiek to znaczy.. i zawsze jak potrzebuję to wystawia mi rachunki. Właśnei na wąstku skarbonki zapytałam, czy może być taki rachunek zamiast fakturki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...