Jump to content
Dogomania

Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!


marlenka

Recommended Posts

moze jak nie da rady inaczej dac jej cieplego mleka ile wlezie (o ile nie reaguje na nie rozwolnieniem oczywiscie) i wyjsc na spacer; nie da rady - bedzie sikac; a jak bedzie sikac to ja chwalic i chwalic i dawac pysznosci; a w domu niestety obserwowac i nie dac sie wysikac do konca tylko lapac na rece (da rade?) i niesc na dwor; ale to na weekend raczej eksperyment...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']moze jak nie da rady inaczej dac jej cieplego mleka ile wlezie (o ile nie reaguje na nie rozwolnieniem oczywiscie) i wyjsc na spacer; nie da rady - bedzie sikac; a jak bedzie sikac to ja chwalic i chwalic i dawac pysznosci; a w domu niestety obserwowac i nie dac sie wysikac do konca tylko lapac na rece (da rade?) i niesc na dwor; ale to na weekend raczej eksperyment...[/QUOTE]



No własnie ona sika w nocy pod stołem , albo jak nikt nie widzi . To jest chwila . Ja mam nadzieje że się toszkę to unormuje , bo Sonia jest grzeczną dziewczynką i napewno pzestanie sikac w domku ...ale musimy jej szukac DS ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tragicznie i przykro. Niestety na nowe psiaki trzeba bardzo, bardzo uważać bo one dość długo nie pokazują na co je stać do końca szczególnie w relacjach z innymi zwierzakami.
Czy masz jakieś lokum zastępcze albo sama ją zabierzesz na jakiś czas?[/QUOTE]


Nie mam jej dokąd zabrać . Jeśli nie znajdę na cito Dt , mała ląduje na ulicy :( Pomocy !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Nie mam jej dokąd zabrać . Jeśli nie znajdę na cito Dt , mała ląduje na ulicy :( Pomocy !!![/QUOTE]
Cholera...:angryy:....Mi sie noz w kieszeni otwiera...:angryy: Bedziecie mialy sumienie ja wywalic na ulice? Sunia miala przeciez obiecany DT do konca miesiaca....:shake: Zagryzla krolika...Przykre,ale trzeba bylo pomyslec nad tym wczesniej,ze cos sie moze stac...i nie zostawiac jej bezposrednio przy klatce z krolikiem....Jak teraz sie bedzie czula sunia,gdy wyladuje na ulicy lub w schronisku...?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Cholera...:angryy:....Mi sie noz w kieszeni otwiera...:angryy: Bedziecie mialy sumienie ja wywalic na ulice? Sunia miala przeciez obiecany DT do konca miesiaca....:shake: Zagryzla krolika...Przykre,ale trzeba bylo pomyslec nad tym wczesniej,ze cos sie moze stac...i nie zostawiac jej bezposrednio przy klatce z krolikiem....Jak teraz sie bedzie czula sunia,gdy wyladuje na ulicy lub w schronisku...?:shake:[/QUOTE]




Niebieska , nie interesuje mnie co Ci się w kieszeni otwiera. Nie zamierzam CI się tłumaczyć . Dla mnie jest ważne zeby znaleźć suni Dt , a Ty nie lep bez sensu tylko jak chcesz pomóc to porozsyłaj Pw z prośba o pomoc . A jak zamierzasz tylko klepać w klawiaturę to daruj sobie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Marlenka nie ma zapewne tu nic do gadania. To DT podjął taką decyzję. Nie wszyscy sa zaprawieni w bojach z tymczasowiczami i trzeba tu pomóc podnosząc wątek i rozsyłając.[/QUOTE]


Ja nie mam nic do gadania . Do siebie jej nie zabiorę , bo mam swoich 4 psy + jeden na Dt i 3 koty . Więcej nie upchnę .... mam pokój z kuchnią , więc czekam na propozycje od Niebieskiej moze ona ma kawałek kąta gdzie nie ma jakiegoś sierściucha ....
Przykro mi z tego powodu , tym bardziej że sunia może być w ciązy ... prawdopodobnie była kryta . Nie jest mi łatwo podjac taką decyzję , ale nie mam innego wyjścia :( Serce pęka ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zapisuje sie na watek. Brak mi pomyslu na dt, jednorazowo pomoge jesli trzeba finansowo.
A jak ze sterylką?[/QUOTE]



Olena dzikeuję za propozycje pomocy , narazie nie mam pomysłu , hotel to około 300 zł miesięcznie ... starylka miała być jak sie na dobre skończy cieczka , ale w tej sytuacji :( Mnie szlag trafia , uwierzcie mi jest mi bardzo cieżko ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Olena dzikeuję za propozycje pomocy , narazie nie mam pomysłu , hotel to około 300 zł miesięcznie ... starylka miała być jak sie na dobre skończy cieczka , ale w tej sytuacji :( Mnie szlag trafia , uwierzcie mi jest mi bardzo cieżko ...[/QUOTE]
Pisalas,ze sunia moze byc w ciazy,bo prawdopodobnie byla kryta...Skad ta pewnosc,ze byla kryta? I ma teraz cieczke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Pisalas,ze sunia moze byc w ciazy,bo prawdopodobnie byla kryta...Skad ta pewnosc,ze byla kryta? I ma teraz cieczke?[/QUOTE]



Tak ma cieczke od conajmniej 2 tygodni , zabrałm ją w cieczce z tej ulicy , miała być sterylka i szukanie ds ... miałobyć tak pięknie :(.

Link to comment
Share on other sites

WIem jak jest cięzko z dt bo ciezko jest z adopcjami ... Moja przyjaciólka brałaby póxniej tez napewno psy na Dt ale w tej sytuacji sami rozumiecie ....
Niebieska możesz pomóc w rozsyłaniu wątku prośba .... sytuacja jest podbramkowa , mam jeszcze psa w rurze któremu szukałam tez Dt ... troszkę deklaracji się zebrało ale mało stałych ...a mnie niestety nie stać zeby płacić za hotelik dla psa , moja tymczaska jest u mnie za darmo a jej leczenie szczepienie tez kosztuje , nie mówię o karmie która zjadają moje psy ( 60 kg mieisecznie ) :(
Koszty niestety przewyższają czasem moje zarobki , szara rzeczywistośc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...