Jump to content
Dogomania

W których schroniskach praktykuje sie spacery a w ktorych nie?


Franca81

Recommended Posts

odświeżę temat bo pewnie dużo się pozmieniało od tego czasu ......

Ostrów Wlkp. 63-400, ul. Lotnicza 28a +
schronisko jest przeniesione do Wysocka Wielkiego, na ul.pruślińską 3 - spacery jak najbardziej, wolontariat od 14 lat

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wrocław 53-025, ul. Skarbowców 52 [B][COLOR=red]-

[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Teraz [/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black]jest[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]ul. Ślazowej 2.
Jak wygląda wolontariat? Na Skarbowców byłam parę razy, można było wyprowadzać szczenięta i psy z izolatek. Jak jest teraz? Można cokolwiek tam robić?
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']odświeżę temat bo pewnie dużo się pozmieniało od tego czasu ......

Ostrów Wlkp. 63-400, ul. Lotnicza 28a +
schronisko jest przeniesione do Wysocka Wielkiego, na ul.pruślińską 3 - spacery jak najbardziej, wolontariat od 14 lat[/QUOTE]


SZUKAMY WOLONTRIUSZY!!! chętnych prosimy o kontakt mailowy: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

W Opolu są spacery. Kierowniczka wypuszcza systematycznie na ile się da wszystkie psy (pojedyńczo lub w większych "grzecznych" grupach. Wolontariusze sa mile widziani. Psy wychodzą na spacery na zieloną trawkę ze znanymi już kierowniczce wolontariuszami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='iwcia93']widzę że nie ma nic o naszym Gorzowskim schronisku. Więc spacery jak najbardziej a wolontariat od 16 lat :) Pozdrawiam innych wolontariuszy i serdecznie zapraszam do nas ![/QUOTE]
Dzieki za info. Już zaktualizowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='kamilka91']Świetna robota!
Ze swej strony mogę potwierdzić adres strony www bydgoskiego schroniska ;)[/QUOTE]
Dzięki! No nie powiem, roboty było sporo. :cool3:

Mam nadzieję, że taka baza się komuś przyda.... :mad:
Albo, ze chociaż jakiś psiak dzięki temu znajdzie dom. Wtedy będę szczęśliwa. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...