Jump to content
Dogomania

Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?


gabat

Recommended Posts

Dziewczyny, a czy one aby nie są za dobrze karmione? Na ogół podwórzowce wciągają żarło bez proszenia. Stawiasz michę liczysz do 10 i nie ma, a te grymaszą?
A tak na poważnie to może zmniejszyć porcje tak żeby jadły jak na burka z budy przystało?

Link to comment
Share on other sites

Tak włąśnie coś mi się wydaje - one stanowczo zbyt grymaszą - zbuje! W weekend wykorzystałam rodziców i przywiozłam od nich kaszkę z porządną, ciepłą i kaloryczną wkładką. Owszem jadły - ale nie było wielkiego łał. Ciekawe czy zdążyło zamarznąć zanim zjadły... Tak więc ja zamierzam zmniejszyć im ilość jedzenia, choć trochę. (Aha - chrupki średnio im pasują - pomieszałam im rózne - jedzą wybrzydzając np. frolic tak - darling - rozrzucają)

Link to comment
Share on other sites

Suche wciągają nosem - na gotowane różnie. Dziś pozabierałam resztki misek do rozmrożenia.
Chłopaki szaleją na widok człowieka, Reksio tak się rozpędził w podnieceniu że zatrzymał się na moich nogach.
Jak się zorientował o co kaman zwiał i zaczął z oburzeniem szczekać na moje nogi :D
A to chyba ja powinnam być zaskoczona - to on mnie staranował :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że warto by z tą panią ze sklepu coś ustalić, bo mamy nadmiar żarła, a dla przykładu Marlenka ma niedobór.
mtf zalesie skoro masz kontakt to może podejmij "negocjacje" w naszym imieniu, bo szkoda wyrzucać. Jeżeli to problem, prześlij proszę mi numer to ja porozmawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']Myślę, że warto by z tą panią ze sklepu coś ustalić, bo mamy nadmiar żarła, a dla przykładu Marlenka ma niedobór.
mtf zalesie skoro masz kontakt to może podejmij "negocjacje" w naszym imieniu, bo szkoda wyrzucać. Jeżeli to problem, prześlij proszę mi numer to ja porozmawiam.[/QUOTE]


Jesli macie za dużo karmy chętnię troszkę przyjmę . Umieścilismy psa w DT , psiak jest w budzie ale musze dostarczac suchą karmę i coś do gotowania , nie dam rady go utrzymac sama . Po prostu mnie nei stać na utrzymywanie 7 psa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Jesli macie za dużo karmy chętnię troszkę przyjmę . Umieścilismy psa w DT , psiak jest w budzie ale musze dostarczac suchą karmę i coś do gotowania , nie dam rady go utrzymac sama . Po prostu mnie nei stać na utrzymywanie 7 psa .[/QUOTE]
Czytałem wcześniej na wątku Rurka i rozmawiałem w tej sprawie z szefową schronu. Za sponsoruje i tego dodatkowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']Czytałem wcześniej na wątku Rurka i rozmawiałem w tej sprawie z szefową schronu. Za sponsoruje i tego dodatkowego.[/QUOTE]

Wczoraj wziełam od MTf karmę , narazi emu wystarczy :) Cholerka coś mi literki przeskakują dziwnie :)

Dziękuję z apomoc , jak bedziesz miał zbędną karme chętnie przyjmę , ale specjalnie teraz nie ma co szaleć .. narazie Jumbo ma co jeść .
A co z tymi dwoma psami które dokarmiacie ???? Są jakiekolwiek sznse na dom ???

Link to comment
Share on other sites

pani sklepowa prosila aby nie odczepiac jej kubelkow ze sznurka a jak beda na podworku to wieszac na plocie bo nie ma w czym wozic zarcia.moje puszki starcza do [ppolowy stycznia/wzielam 3/bo uprzedza mnie pani ze sklepu i sa juz najedzone.chyba zmienie dzie na pon lub srode bo wtedy jade z domu i jedzenie nie stygnie.bede na urlopie 30.12.10 do 8.01.11.

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką prośbę odnośnie pani sklepowej.
Proszę przekazać jej, żeby nie karmiła psów od poniedziałku do środy włącznie, bo ja nie po to im gotuje, żeby to zamarzało....
Druga sprawa to taka, że nie ma wyjścia z odczepianiem jej kubełków.
No przykro mi, ale to przymarza do ziemi i ja nie mogę wejść, bo się furtka blokuje.
W inne dni tyg niech sobie robi co chce, byleby nie karmiła ich "w moje dni"
Owszem, dla wygody mogła by karmić za mnie, ale one już się do mnie nieco przyzwyczaiły i chcę żeby mnie widziały. Karma karmą, ale im przede wszystkim brak kontaktu z człowiekiem...
Fakt, że nie przebywam z nimi zbyt długo bo i oni zamarzają i ja, ale Azor tak się łasi że jakby mógł to by mi na ręce wlazł. A Reksio to mój obrońca. Jak jestem na podwórku to na wszystko co się rusza to szczeka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Mam wielką prośbę odnośnie pani sklepowej.
Proszę przekazać jej, żeby nie karmiła psów od poniedziałku do środy włącznie, bo ja nie po to im gotuje, żeby to zamarzało....
Druga sprawa to taka, że nie ma wyjścia z odczepianiem jej kubełków.
No przykro mi, ale to przymarza do ziemi i ja nie mogę wejść, bo się furtka blokuje.
W inne dni tyg niech sobie robi co chce, byleby nie karmiła ich "w moje dni"
Owszem, dla wygody mogła by karmić za mnie, ale one już się do mnie nieco przyzwyczaiły i chcę żeby mnie widziały. Karma karmą, ale im przede wszystkim brak kontaktu z człowiekiem...
Fakt, że nie przebywam z nimi zbyt długo bo i oni zamarzają i ja, ale Azor tak się łasi że jakby mógł to by mi na ręce wlazł. A Reksio to mój obrońca. Jak jestem na podwórku to na wszystko co się rusza to szczeka :cool3:[/QUOTE]
W poniedziałek między 11 a 13 jestem w Piasecznie. Będziesz w domu tak ok. 14? Może uda się coś ustalić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Niestety pracuję od 10 do 18.
Jestem dostępna w Zalesiu Górnym.[/QUOTE]
Niestety przez pogodę nie dałem rady - wszystko się opóźniło a potem zabrakło czasu żeby Cię odszukać w Zalesiu. Będę próbował w przyszłym tygodniu, bo w tym nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

bylam o 14-tej i nie ma bialego obeszlam dzialke ,zawsze przylatywal tez bo mialam parowki dla obu
1.furtka tym razem zamknieta jak przyszlam
2.pani sklepowa nie ma kluczy byla o 16-tej psa widziala
3.dzwonilam do marzenki aby podeszla jeszcze raz bo jestem w pracy
4.nigdy nie uciekaly przez plot,nie sprawdzalam komorki czy ktos go nie zamknal .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...