Jump to content
Dogomania

29-30.07.2006 Plock


Ludek

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sic!']Jest to jakiś pomysł :)))

A Czesi to nago biegają????to ja już teraz wiem czemu Wy tak chętnie tam jeździcie :cool3:[/quote]
Tam jeszcze nie byłam, ale z wiem z relacji innych. No i zdaje się że ostatnie to były że biegali w kaloszach i mokrych podkoszulkach, wiec zupełnie skrajnie odmienne warunki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Tam jeszcze nie byłam, ale z wiem z relacji innych. No i zdaje się że ostatnie to były że biegali w kaloszach i mokrych podkoszulkach, wiec zupełnie skrajnie odmienne warunki:evil_lol:[/quote]

No nie - aż tak eksteremalnie na Nocnich Hratkach nie jest :evil_lol: . Biegi nocne są tylko jednej nocy (a nie wyłącznie :cool3: ) - a głównie biega się w ciągu dnia. I akurat w zeszłym roku w ogóle nie padało, więc o żadnych kaloszach czy mokrych podkoszulkach (chyba, że od potu) nie mogło być mowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy będą fotografować w Łącku (ze szczególnym uwzględnieniem Wind :loveu:). Zróbcie fotki moich psów! One jeszcze nie mają żadnych agilitowych zdjęć. :-(

Oba będą biegać w LA0. Wermut to terwik, którego od innych terwików można odróżnić po tym ;) , że będzie biegać z Robullem.

Emil jest chyba największym psem w zerówkach (69 cm w kłębie). Poniżej wklejam jego zdjęcia - samego i ze mną, żebyście wiedzieli, kogo fotografować. Z tym, że mnie niekoniecznie, w zupełności wystarczą mi moje psy. :cool3:

[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/221989.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/221990.jpg[/IMG]

Z góry dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I akurat w zeszłym roku w ogóle nie padało, więc o żadnych kaloszach czy mokrych podkoszulkach (chyba, że od potu) nie mogło być mowy[/QUOTE]
W zeszłym roku to ja nie wiem jak było, ja mówiłam o ostatniej relacji jaką mi zdali z zawodów, a to było już ze 3 lata temu. Potem moi już nie jeździli.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!'][B]WIND[/B]
jak ja oglądam te Twoje zdjęcia z Radkowa to sobie myślę, że ja chyba suczy zrobię jakiś manicure, pedicure i fryz odpowiedni żeby nie było ściemy :razz:[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:

Spoko, spoko ... gwarantuje, ze kazdy ze sportowym zacieciem na pysku lub twarzy wyjdzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']:lol: :lol: :lol:

kazdy ze sportowym zacieciem na pysku lub [B][I][COLOR=red]twarzy[/COLOR][/I][/B] wyjdzie :cool3:[/quote]

NIE KAŻDY :evil_lol: hehehe ja to nawet się boję żeby Ci "klisza" nie pojszła :)

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie że mimo "małych" zgrzytów było fajnie :roll:

Mam WIELKĄ prośbę, ponieważ jutro o 12:00 wyjeżdżam i pewnie przez pare ładnych dni nie będę miała dostępu do netu, błagam wstawcie do jutra jakieś fotki Fiony, nawet jedną jak ktoś ma :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

No, my z Choco (1. wice-mistrzem jumpingu :-) :cool3: ) już w domciu, więc chciałam z tego miejsca raz jeszcze podziękować naszej wspaniałej organizatorce Dorotce :loveu: i pozostałym organizatorom, w tym gościnnemu oddziałowi w Płocku za zawody!
Było naprawdę fajnie! :happy1:

Teraz z niecierpliwością będe czekać na c.d. przyjemności, czyli zdjęcia :-)

Link to comment
Share on other sites

No, my z Uną (2. vice-mistrzem agility i 2. vice-mistrzem jumpingu :razz:) też jesteśmy już w domku :)
BARDZO dziękuję organizatorom za umożliwienie nam takiego przemiłego debiutu! :Rose:
Biegało nam się bardzo fajnie! :sweetCyb: Fociło chyba też :cool1: i w ogóle bardzo miło było Was poznać w realu :multi:

Coś rozsądniejszego napiszę, jak odżyję ;)

Pozdrawiam
Marysia i Una - szczęsliwe i zmęczone debiutantki :)

Link to comment
Share on other sites

Mam chwile więcej czasu więc
Dziękuję przedewszystkim Fortowcom którzy tak wspaniale pomagali i oczywiście wszystkim pozostałym, wsumie to jak było cos trzeba pomuc to każdy pomagał :multi:

Pomijajac te 38, 35 i tam jeszcze jakieś 20 pare błędów karnych to Fiona miała na tych zawodach swego rodzaju przełam i miała tylko jedną detkę, ale i ona się dla mnie nie liczy, bo po prostu nie miałam czasu wyjść z nia przed startem na kupkę :sad:

Czasy standardowe były niesamowicie krutkie i nawet Fionka złapała parę punktów :eviltong:

A najbardziej podobała mi się nagroda specjalna dla Leszka Kalisza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, teraz dopiero czuję jak jestem padnięta, a mój piesio... mam nadzieję, że to tylko zmęczenie i jutro odżyje, bo na razie to... :placz: Wczoraj bardzo się cieszyłam, że tak nam się udało pobiec obydwa przebiegi :multi: , a dzisiaj... może jestem zmęczona, a może ilość tych dyplomów i medali mnie trochę przytłoczyła ;).

[B]Dorotko, [/B]jeszcze raz wielkie całuski. :buzi: :loveu: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Na zawodach bylo cudownie, jestem pod ogromnym wrażeniem, pewnie też dlatego, że to był moje pierwsze ;)
No i mamy dobry start... pierwszy vice-mistrz agility i mistrz jumpingu :D
Pikuś był bardzo dzielny, tak samo jak wszystkie psy, nie sądziłam, że damy radę tak zasuwać po patelni :eviltong:
My również prosimy o zdjęcia Pikusia, jeśli ktoś ma takowe w posiadaniu.. ;)

w ogóle super super, chcemy jeszcze :loveu:
wielkie dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Mam WIELKĄ prośbę, ponieważ jutro o 12:00 wyjeżdżam i pewnie przez pare ładnych dni nie będę miała dostępu do netu, błagam wstawcie do jutra jakieś fotki Fiony, nawet jedną jak ktoś ma :modla: :modla: :modla:[/quote]

Czy to jest Twoja sucz?
[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9254/imgp4982ax8.jpg[/IMG]

Bo ja przyznaję, że zarówno belgów, jak i borderów ni w ząb rozpoznać nie umiem ;)

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...