Jump to content
Dogomania

29-30.07.2006 Plock


Ludek

Recommended Posts

[quote name='Marysia_i_gończy'] A co do Rauni, to ona nie reaguje jak się ją woła "Rauni", sprawdzałam :lol: [/quote]

Oj, tam zaraz nie reaguję. Reaguję, tylko z opóźnieniem, ja na zawodach nieodmiennie mam odmienne stany świadomości :bigcool:(w dodatku jeszcze nie nawykłam do biegania z dwoma psami, więc mi się nasiliło).
Będę łatwo rozpoznawalna: mam dziwnie ostrzyżonego psa (zamierzamy z tego zrobić taki klubowy znak rozpoznawczy :lol:).

Napisałam o ten hotel i ciekawa jestem, czy będziemy mieli gdzie spać, czy może powinnam wziąć namiot tak na wszelki wypadek...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']Wind, dlaczego przy mnie taka emotikonka? :roll: Ja się już boję :eek2: ;)

[/QUOTE]


To z czystej sympatii i checi poznania :-) I nie boj sie, bo sama jestem w strachu ... tylko tydzien :krolik:

[B]Rauni[/B], no to tej fryzury juz sie doczekac nie mozemy. A strzyglas gdzies u psiego fryzjera, czy sama? :razz:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']

Napisałam o ten hotel i ciekawa jestem, czy będziemy mieli gdzie spać, czy może powinnam wziąć namiot tak na wszelki wypadek...?[/quote]

Ja też tam pisałam a nawet dzwoniłam, ale Pan był jakiś niezorientowany-mam dzwonić jutro :)
Nie martwcie się najwyżej będzie namiot , mam taki 10-cio osobowy gdzieś :cool3:

[quote name='black&white'] strasznie sie cieszę SIC! że się znów spotkamy :multi: :multi: :multi:
pozdr. B&W[/quote]

My też :)
Szczyla małego też zabieracie???

Link to comment
Share on other sites

My tez jedziemy :multi:, juz sie nie moge doczekac :multi: , moze uda nam sie wkrasc na jakas sliczna fotke Wind(owa) ;) . Hiehie chociaz moj Bangitos teraz ma wazniejsze zadanie niz zawody, ubzduralo jej sie ze jest w ciazy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i ze bedzie rodzila niedlugo :lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='#Vera#']No cóż, trzeba będzie kupić kilka zgrzewek wody i tyle ;)[/quote]
Chyba kilka zgrzewek piwa :evil_lol: :cool3:
Ja trzymam kciuki za sznaucie (bo jak by nie) czyli ATOSA i BANGI!!! Macie wygrać wszystko.. A także za Figulca i Monikę wygrajcie zerówkę!! I tu problem, której kibicować by wygrała, jak są w jednej klasie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

cześć
właśnie przejżałam proponowany plan zawodów i mam takie jedno spostrzezenie -chodzi o przerwe która jest przewidziana po 4 godziny kazdego dnia. zastanawiam się czym to jest podyktowane ?
przecież jesli chodzi o upały i psy, to lepiej zrobić zawody jednym ciagiem(tak było w Białymstoku)a później jechać do hotelu lub na camping i dać im odetchnać
a jesli chodzi o przewodników to przy 80 psach gdzie sa 3 przebiegi i niech kazdy trwa tylko 3 min to zawody te będa trwały klilkanaście godzin i nie wiem czy przewodnikom bedzie słuzyc ta przerwa czy wręcz przeciwnie...
a trzeba wspomniec tez o tym że są również ludzie z bardzo daleka ,którzy w poniedziałek rano muszą iść do pracy -a tu perspektywa jest taka że zawody skończa się późno w nocy
co o tym myślicie?
pozdr B&W

Link to comment
Share on other sites

Ja też myslę, że bez przerwy - i tak między przebiegami mamy przerwy czekając na swoje klasy/kategorie :razz:
Proszę tylko o zaznaczenie stadu w Łącku by napełnili rów z wodą, który za trybunkami się mieści, żeby było gdzie psy zmoczyć :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']cześć
właśnie przejżałam proponowany plan zawodów i mam takie jedno spostrzezenie -chodzi o przerwe która jest przewidziana po 4 godziny kazdego dnia. zastanawiam się czym to jest podyktowane ?
przecież jesli chodzi o upały i psy, to lepiej zrobić zawody jednym ciagiem(tak było w Białymstoku)a później jechać do hotelu lub na camping i dać im odetchnać
a jesli chodzi o przewodników to przy 80 psach gdzie sa 3 przebiegi i niech kazdy trwa tylko 3 min to zawody te będa trwały klilkanaście godzin i nie wiem czy przewodnikom bedzie słuzyc ta przerwa czy wręcz przeciwnie...
a trzeba wspomniec tez o tym że są również ludzie z bardzo daleka ,którzy w poniedziałek rano muszą iść do pracy -a tu perspektywa jest taka że zawody skończa się późno w nocy
co o tym myślicie?
pozdr B&W[/quote]

Ja wiem, że z daleko itd. Dlatego napisałam w programie, że jeśli będzie bardzo gorąco zrobimy przerwę, choćby ze względu na sędziego..... Pamiętam Białystok i szczerze mówiąc praca sędziego na slonecznym polu rozgrzanym do czerwoności.... hm daje do myślenia:)
Ale jeśli sędzia nie będzie zbytnio zmęczony, a psy spławicie w jeziorku, które jest po drugiej stronie drogi - jezioro zdworskie, to myślę, że damy radę!

Mam też prośbę do wszystkich, którzy będą chcieli na pomóc organizacyjnie przy ustawianiu przeszkód o wspólną pracę. By te zawody naprawdę były nas wszystkich. Mamy sporo ludzi do pomocy, jednakże warunki atmosferyczne są takie, a nie inne i każde ręce do pomocy bardzo sie nam przydadzą.

"pomożecie"???:)

Ja natomiast już apeluję o bardzo szybkie reakcje na starcie.
Każdy z zawodników dostanie listę startową z programem zawodów - czyli kolejnoscią w klasach i żeby wszystko szło sprawnie bardzo proszę o błyskawiczne podchodzenie na ring przygotowawczy na 2-3 psy przed startem. Będziemy oczywiście wyczytywać kolejność następnych psów, by nie przedłużać tego, co akurat może być sprawniej robione.

I od razu apeluję, by na ringu przygotowawczym rozgrzewkę przeprowadzali tylko Ci, którzy mają właśnie startować.

Informacja dla miłośników mojego "hipnotyzującego" :evil_lol: slalomu biało czerwono pasiastego - będzie nowy:) Ma rozstaw tyczek ok 64 cm i jest jednolicie zółty:) I jest bardzo fajny - spawał go Maciek:)!!!
Mam nadzieję, że ta wiadomość ucieszyła wszystkich z dużymi pieskami, co?:):roll:

Proszę nie zapomnieć o świadectwach lub wpisach do książeczek albo paszportów o szczepieniu p.wściekliźnie!!!

Przyjmowanie piesków ropoczniemy już ok 7.30 !!!!

Będzie Cateringowiec, ten sam, który był w maju. Można będzie coś zjeść i wypić na gorąco na miejscu, a wieczorem napewno coś na zimno!!!:)

W hoteliku są jeszcze miejsca!
Można spać też pod gołym niebiem, lub w namiotach:)

Fajnie, że znowu zawody!!!

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Na wszelki wypadek nie dziękujemy, żeby nie zapeszyć :evil_lol: Ale, ale - dlaczego nie będzie Ciebie i Soni :mad: :lol:[/quote]
A bo jakoś tak, no wiesz, no...:evil_lol:
A tak na serio wyjezdzam w poniedziałek i nie wyrobiłabym się :(
Ale Baritus będzie organizował jakiś pokaz we Wrześniu i tak będziemy biegać, musicie przyjść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A zapomniałam dodać: drżyjcie :mad: (buahahaha)
A na serio:
to może mi ktoś powiedzieć czy ja mam jechać przez Płock ( z Gdyni) czy minąć Włocławek i w niejakim Kowalu skręcić na niejaki Gostynin??? bo normalnie jakaś goopia jestem patrząc na mapę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']A zapomniałam dodać: drżyjcie :mad: (buahahaha)
A na serio:
to może mi ktoś powiedzieć czy ja mam jechać przez Płock ( z Gdyni) czy minąć Włocławek i w niejakim Kowalu skręcić na niejaki Gostynin??? bo normalnie jakaś goopia jestem patrząc na mapę :)[/quote]

Możesz jechać przez Kowal i skręcić w Kowalu na Gostynin a potem na Płock - prosta droga.

Można jechać też z Włocławka przez Modzerowo, Soczewkę - droga nad Wisłą. W Soczewce skręcić trzeba w prawo na Łąck.

Wjazd na stadion w Łącku jest usytuowany po prawej stronie jadąc od Płocka do Łącka tuż za tablicą "Łąck".
Ringi będa usytuowane od drugiej strony niż to było w maju.
Czyli lepiej będzie wjechać od strony Hoteliku. Tam jest parking.

Jakby ktoś zabłądził, to pytajcie o hippodrom.

Co do namiotów - można się rozłożyć, Jednak nie ma typowego pola namiotowego, są sanitariaty, lecz bez prysznica. Ale jest woda w wężu i mamy mieć takie jakby "umywalki" zainstalowane na zewnątrz.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']belgunia
dzięki za info!

Przyjeżdżam w piątek, bo nie chce mi się tłuc po nocach - jakby mnie kto szukał :cool3: :lol:[/quote]

Fajnie:) bedzie możliwosć pobiegania chwilę z psem pod wieczór :multi:

[SIZE=5][COLOR=red]Weźcie daszki!!!!![/COLOR][/SIZE] będzie ciepło..........
:roll:
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Weźcie daszki!!!!![/COLOR][/SIZE] będzie ciepło..........[/QUOTE]
To ja mam lepsza propozycje, weźmiemy latarki, albo ustawimy samochody wokół ringu zapalimy swiatła i zrobimy nocne zawody, co Wy na to? :lol:

A bez reflektorów to będziemy mieli 100 % stref zaliczonych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']A bez reflektorów to będziemy mieli 100 % stref zaliczonych:evil_lol:[/quote]

Tak, tak - i żadnej odmowy :multi: A w ogóle, to nie widzę przeszkód (jak powiedział ślepy koń zapytany, czy wystartuje w Wielkiej Pardubickiej). :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Natomiast co do pogody, to przebąkują, że w piątek "wreszcie" nadejdą deszcze, więc kto wie... Jeszcze możemy wzdychać do słoneczka :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Natomiast co do pogody, to przebąkują, że w piątek "wreszcie" nadejdą deszcze, więc kto wie... Jeszcze możemy wzdychać do słoneczka :p[/QUOTE]
A gdzie to słyszałaś? Bo u nas w TV mówili ze czwartek i piatek będą najcieplejsze ze wszystkich.:evil_lol:
Ja juz nie chcę myśleć co Będzie w sobotę i niedzielę. Coraz bardziej skłaniam się do opcji nocnej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...