Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Szczęściara :mad:[/QUOTE]Sniegu sniegu polezal sobie 2 dni i zniknal rownie szybko jak sie pojawil :p niestety!

[quote name='kropi124']brrrr.... zimno:shake:
Zima jest ładna bo widoczki i wg ale z temperaturą to słabo....
Tylko żeby w Polsce tyle śniegu nie było:angryy:[/QUOTE] Zima jest ZAJEBISTA :D bo SNIEG ! :diabloti:

[quote name='magdabroy']Wolę śnieg i zimno, niż to co mam teraz: 4 stopnie i wilgoć po deszczu :mad:[/QUOTE]Popieram... dzis mamy taka pogode bueee :watpliwy:

[quote name='kropi124']a wg ta pogoda jakaś....
Mi zimno, a pies pomimo krótkiej sierści to tylko męczy żeby na spacer go wziąć.
Dla niego nie ważne czy deszcz, śnieg.... Na spacer zawsze chętny.:angryy:

A jak była Kropcia, to nie było spacerów w deszcz, bo ona nie wyjdzie. Tak samo było z mroźną zimą bo jak śnieg leżał to pierwsza leciała do zabawy:-([/QUOTE]
Powinnas sie cieszyc ze lubi wychodzic nawet gdy pogoda nie sprzyja :cool3:
U nas Marcelasty najchetniej nie wracalby do domu, a Figowa najchetniej by z niego nie wychodzila, ale nie ma bidna wyjscia :D Dobrane mam psy, nie ma co.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Pokaze wam futra co by nie bylo ze zamordowane i zjedzone :eviltong:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q77/s720x720/1381534_739286329430843_241818782_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q77/s720x720/1470134_769476329745176_967933568_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q83/s720x720/397487_743717925654350_327860658_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1010078_803789182980557_1294118990_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Madzia - Regensburg jest daleeeeko, a weekendy mam zajete:( - praca i.... przyjemnosci :evil_lol:[/QUOTE]

Więc i tak nic by z tego nie wyszło :( A tak poza tym, to ja już wróciłam :eviltong:
Bogdan chciał jechać do Monachium, odwiedzić stare śmieci ;) Ale czasu nam nie starczyło :roll: Dlatego nawet nic nie pisałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Więc i tak nic by z tego nie wyszło :( A tak poza tym, to ja już wróciłam :eviltong:
Bogdan chciał jechać do Monachium, odwiedzić stare śmieci ;) Ale czasu nam nie starczyło :roll: Dlatego nawet nic nie pisałam :shake:[/QUOTE]Podziwiam ze odwazyliscie sie pojechac tyle km tylko na weekend... mnie czeka to w maju (komunia chrzestnicy Tomka) i juz mi sie nie chce :eviltong:
Stare smieci? Bogdan kiedys mieszkal tutaj? ;)

[quote name='NightQueen']a no proszę kto tu swoją galerię odwiedził :diabloti:

kot jest boski :loveu:[/QUOTE]
O prosze i ktoz to zagoscil w naszych skromnych progach i.... co za bajgel w bannerze... ojaaaaa, widze ze mam sporo do nadrobienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropi124']No interwencja widocznie pomogła:cool3:
A już się szykowałam żeby was nawiedzić :P
Nie wiem gdzie mieszkacie ale bym się szybko dowiedziała i bym wam trochę przypomniała dogociotki:evil_lol:[/QUOTE]
Dalekkoooo :D
Gryfino to to to gdzies nad morzem? W okolicach Pobierowa? Tak mi cos swita :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Podziwiam ze odwazyliscie sie pojechac tyle km tylko na weekend... mnie czeka to w maju (komunia chrzestnicy Tomka) i juz mi sie nie chce :eviltong:
Stare smieci? Bogdan kiedys mieszkal tutaj? ;) [/QUOTE]

Miał piątek wolny, więc wyskoczyliśmy do jego brata ;)
Pracował w BMW przez 2 lata, a mieszkał w Gersthofen ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']tak to jest, jak się wpada raz na pół roku :P[/QUOTE]Rodzina, praca, dzieci, psy, koty... brak czasu :eviltong: A nadrobic to teraz gryniczy z niemozliwym (niepoprawna optymistka :lol:)

[quote name='magdabroy']Miał piątek wolny, więc wyskoczyliśmy do jego brata ;)
Pracował w BMW przez 2 lata, a mieszkał w Gersthofen ;)[/QUOTE]
To bardziej Augsburg niz Monachium :hmmmm: Widzisz gdyby sie wszystko inaczej potoczylo byc moze bylybysmy somsiadkami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...