Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']I zobaczysz wgapione sie w Ciebie niezbyt madrze wygladajace oczydla :evil_lol:
Strofka ma spojrzenie psa ograniczonego umyslowo, podobnie jak Marcelasty :evil_lol:


Wrocilismy przed chwilka z miasta. Lazilismy z Marcelastym po sklepach w poszukiwaniu nowej deski snowboardowej, ale niestety wrocilismy bez niczego :(
Marcelek pozwolil sie nawet poglaskac przez kilka osobek i nie obszczekal nikogo z tego powodu :cool3: Bo zwykle bywalo tak, ze biegl do kogos machajac ogonem, a w chwili gdy ktos wyciagal reke ten odskakiwal z rykiem "cooo ty koles ode mnie chcesz" :evil_lol:
Jezdzenie ruchomymi schodami opanowalismy do perfekcji, pies wbiega na nie machajac ogonkiem :loveu: I pomyslec ze kiedys balam sie go brac na miasto ;) Co prawda nadal jest mega podniecony w nowych miejscach, ale do wszystkiego podchodzi z entuzjazmem i nie zdaza mu sie strach na kazdym rogu, tak jak kiedys :loveu:[/QUOTE]

Nie no bez przesady, Pamirowi czasami udaje się wyglądać mądrze :lol:
No to fakt, patrząc jej w oczy czuję tą czarną dziurę jej umysłu :evilbat:

Do centrum w szwabi można wbijać z piesami? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika&karol']Z psem do sklepu? :crazyeye: u nas od razu wylatujesz na zewnątrz...
Jakieś fotki na szybko popstrykałaś ?? :cool3:

Gdzie się wybieracie na snowboard??[/QUOTE]Tutaj psiaki traktowane sa jak normalni klienci, w restauracjach czesto przynoszona jest miseczka z woda dla pupila :)

Aparat mialam brac, ale z miasta wracalismy autem, a ja ynteligentnie nie zapakowalam dzien wczesniej pokrowaca do samochodu i musialam go miec ze soba w plecaku... na aparat miejsca juz nie bylo.

A co do dechy to w tym roku planujemy od rozpoczecia sezonu kazda niedziele spedzic na stoku :loveu: Do najblizszego i tym samym mojego ulubionego wyciagu mamy zaledwie 50km, wiec nie moge doczekac sie juz zimy :)
Jest tez opcja by jechac do Austrii, bo tam sa zaje*iste snowparki, a ja w tym roku zamierzam doszlifowac latanie na desi :grins:

[quote name='magdabroy']Tu możesz wejść z psem wszędzie (oprócz sklepów spożywczych) ;) Ja ze swoją Torą, to nawet do kawiarni na lody chodzę :)[/QUOTE]I za to ten kraj kocham :loveu: Pies traktowany jest tu jak przyjaciel czlowieka, a nie zlo konieczne :watpliwy:

[quote name='Luzia']Nie no bez przesady, Pamirowi czasami udaje się wyglądać mądrze :lol:
No to fakt, patrząc jej w oczy czuję tą czarną dziurę jej umysłu :evilbat:

Do centrum w szwabi można wbijać z piesami? :crazyeye:[/QUOTE]Pamirowi.... moze :evil_lol:
Jaka Pancia taki pies :evilbat:

No ba :) A tam gdzie nie mozna sa porobione psie parkingi :evil_lol: Tj miejsca, gdzie mozna przypiac smycz i zostawic psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Tutaj psiaki traktowane sa jak normalni klienci, w restauracjach czesto przynoszona jest miseczka z woda dla pupila :)

I za to ten kraj kocham :loveu: Pies traktowany jest tu jak przyjaciel czlowieka, a nie zlo konieczne :watpliwy:

Pamirowi.... moze :evil_lol:
Jaka Pancia taki pies :evilbat:

No ba :) A tam gdzie nie mozna sa porobione psie parkingi :evil_lol: Tj miejsca, gdzie mozna przypiac smycz i zostawic psa ;)[/QUOTE]

Chyba czas opuścić PL :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Chyba czas opuścić PL :diabloti:[/QUOTE]

Wiesz, że o tym samym pomyślałam :evil_lol:


[quote name=':: FiGa ::']Pamirowi.... moze :evil_lol:
Jaka Pancia taki pies :evilbat:

No ba :) A tam gdzie nie mozna sa porobione psie parkingi :evil_lol: Tj miejsca, gdzie mozna przypiac smycz i zostawic psa ;)[/QUOTE]

Może? :mad:
Dokładnie :loveu:
Oj nie dobrze, coraz bardziej mi się podoba :diabloti: Najbardziej oktoberfest :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Chyba czas opuścić PL :diabloti:[/QUOTE]Ale w PL jest mase rzeczy ktorych tu nie ma i za ktorymi cholernie sie teskni :placz: Jednak nie na tyle by wrocic :evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :)[/QUOTE]Dzien dobry ;)

[quote name='Luzia']Wiesz, że o tym samym pomyślałam :evil_lol:


Dokładnie :loveu:
Oj nie dobrze, coraz bardziej mi się podoba :diabloti: Najbardziej oktoberfest :lol:[/QUOTE]
Pakuj manatki i wpadaj :eviltong:

Ja tez mam takiego psa debilka :loveu:

Oktoberfest jest fajny jak sie na nim jest :evil_lol: A jak sie nie jest i trwa to denerwuje strasznie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Agaciu serio pytalas o Dueta? :splat: Dlaczego ja tego nie zauwazylam? :wallbash:

Duet wyprowadzil sie z Lezajska i mieszka w centrum podkarpacia, w Rzeszowie :cool3: Jego pani tam studiuje a nie wyobrazala sobie zycia bez Dueciora wiec zrezygnowala z akademika i wynajela mieszkanie z kolezanka ;) Zdjec niestety sie nie doprosze, wiec jesli na jakies liczysz Kochana, to dopiero jak wybiore sie do PL :diabloti:[/QUOTE]

Oj Ty slepaku, no pytałam :eviltong:

To albo jednak się dopros albo pakuj manatki i leć do PL! Ja chcę go zobaczyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Moze ktos je zgarnal...
Nie macie w Ostrowcu jakiejs organizacji ktorej moglabys to zglosic?[/QUOTE]

Problem w tym, że ja to już ubocze mazowieckiego, nie świętokrzyskie (do Ostrowca chodzę tylko do szkoły). Niby teraz w Janiku, koło Ostrowca, otwierają schron (w końcu!), ale nie zajęliby się gromadą bezdomniaków, które widuję niemalże codziennie... Nasze zadoopie wszyscy mają w nosie, a bezdomnych psów jest od groma :shake:
Miłego wtorku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Najbardziej oktoberfest :lol:[/QUOTE]

O tak :loveu:

[quote name=':: FiGa ::']Ale w PL jest mase rzeczy ktorych tu nie ma i za ktorymi cholernie sie teskni :placz: Jednak nie na tyle by wrocic :evil_lol:
[/QUOTE]

Święte słowa ;)

[quote name=':: FiGa ::']A ja zbieram wlasnie doope i jade do Amelci na fotki :loveu: :cool3:
Wiec przez nastepne dni znow bedziecie zmuszeni ogladac fotki z dzieciakiem w roli glownej :loveu:
Milego dzionka! :bye:[/QUOTE]

Czekam na foty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Oj Ty slepaku, no pytałam :eviltong:

To albo jednak się dopros albo pakuj manatki i leć do PL! Ja chcę go zobaczyć :([/QUOTE]Wybacz :oops: Im starsza tym bardziej slepa :evil_lol:

Moge wygrzebac fotki z mojego ostatniego pobytu w PL, tj ze stycznia, wcale nie takie stare :lol: I nie pokazywalam ich tu, bo myslalam ze Dueciora juz nikt nie pamieta :oops:

[quote name='biscuit']Problem w tym, że ja to już ubocze mazowieckiego, nie świętokrzyskie (do Ostrowca chodzę tylko do szkoły). Niby teraz w Janiku, koło Ostrowca, otwierają schron (w końcu!), ale nie zajęliby się gromadą bezdomniaków, które widuję niemalże codziennie... Nasze zadoopie wszyscy mają w nosie, a bezdomnych psów jest od groma :shake:
Miłego wtorku ;)[/QUOTE]Twoja miejscowosc nie podlega pod to schronisko? Zawsze mozesz zrobic tak jak ja - zlapac psa u siebie i zawiezc do schronu mowiac ze znalazlas go w miescie ktore pod schron podlega :evilbat:

[quote name='magdabroy']O tak :loveu:

Święte słowa ;)

Czekam na foty :)[/QUOTE]Fotkow mam, nawet duzo :multi: Ale zajme sie nimi dopiero jak znajde czas :diabloti: Amelcia urosla, smiga w chodziku jak mala torpeda :loveu: I raczkuje tak pociesznie laaa :loveu:

[quote name='Angi']witaam, czekam na foty :)[/QUOTE]Jutro :grins: moze :evil_lol:

[quote name='marta.k9080']heeej:bluepaw:[/QUOTE]
Czesc Sylwus :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wybacz :oops: Im starsza tym bardziej slepa :evil_lol:

Moge wygrzebac fotki z mojego ostatniego pobytu w PL, tj ze stycznia, wcale nie takie stare :lol: I nie pokazywalam ich tu, bo myslalam ze Dueciora juz nikt nie pamieta :oops:[/QUOTE]

To na co jeszcze czekasz, pokazuj białasa szybko!!! :loveu: Ładnie to tak zapomnieć o starej, wieloletniej bywalczyni tej galeryjki? :( :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ale w PL jest mase rzeczy ktorych tu nie ma i za ktorymi cholernie sie teskni :placz: Jednak nie na tyle by wrocic :evil_lol:
Pakuj manatki i wpadaj :eviltong:

Ja tez mam takiego psa debilka :loveu:

Oktoberfest jest fajny jak sie na nim jest :evil_lol: A jak sie nie jest i trwa to denerwuje strasznie :evil_lol:[/QUOTE]

Za czym w PL można tęsknić? :crazyeye: Chyba za dziurawymi drogami, w końcu odpowiednie drgania zmniejszają celulit :diabloti:

Jak by się tak dało :eviltong:

Psy debilki żądzą :loveu:

No to trzeba tak zrobić żeby być :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']To na co jeszcze czekasz, pokazuj białasa szybko!!! :loveu: Ładnie to tak zapomnieć o starej, wieloletniej bywalczyni tej galeryjki? :( :diabloti:[/QUOTE]Szukalam, ale niestety nie udalo mi sie tych foek znalezc :( A Ciebie Agaciu spory okres czasu na dogo nie bylo, wiec naprawde nie mialam komu Dueta pokazywac :mad:

[quote name='Luzia']Za czym w PL można tęsknić? :crazyeye: Chyba za dziurawymi drogami, w końcu odpowiednie drgania zmniejszają celulit :diabloti:

No to trzeba tak zrobić żeby być :diabloti:[/QUOTE]Oj tak, tu takich darmowych masazy nie uswiadczysz :evil_lol:
A za czym tesknic? Pare rzeczy by sie znalazlo :diabloti: Przede wszystkim jedzenie :loveu: To ze moglam byc DT, teraz nie moge. Znajomi... no i ten polski klimat :diabloti:

2 bite tygodnie siedziec na Oktoberfescie? To chyba niemozliwe :evil_lol: No chyba ze ktos jest milionerem i ma zapewniony przeszczep watroby po calej imprezie :evil_lol:

[quote name='monika&karol']Hahah uśmiałam się :lol:
Mnie TŻ wygania z PL..chcemy się przenieść do WB[/QUOTE]Oj, a co z Waszymi psiakami w takiej sytuacji?

[quote name='Ptysiak']Dzień dobry Sylwiu :)

Buziaczki w nochalki dla kropeczek :loveu:[/QUOTE]
Witaj Iza :)
Dziekujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Nieprawda! Przynajmniej u mnie to nie działa :([/QUOTE]

Za mało dziur, wpadaj na Podkarpacie :evil_lol:

[quote name=':: FiGa ::']Oj tak, tu takich darmowych masazy nie uswiadczysz :evil_lol:
A za czym tesknic? Pare rzeczy by sie znalazlo :diabloti: Przede wszystkim jedzenie :loveu: To ze moglam byc DT, teraz nie moge. Znajomi... no i ten polski klimat :diabloti:

2 bite tygodnie siedziec na Oktoberfescie? To chyba niemozliwe :evil_lol: No chyba ze ktos jest milionerem i ma zapewniony przeszczep watroby po calej imprezie :evil_lol: [/QUOTE]

Jedzenie? Też mi :eviltong: Polski klimat? Tiaaaa. Znajomi? Na co komu znajomi :diabloti:

:loveu::loveu::loveu: Wszystko jest możliwe :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Za mało dziur, wpadaj na Podkarpacie :evil_lol:

Jedzenie? Też mi :eviltong: Polski klimat? Tiaaaa. Znajomi? Na co komu znajomi :diabloti:

:loveu::loveu::loveu: Wszystko jest możliwe :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Hahaha albo do Wrocka, choc tam podobno ostatnimi czasy wzieli sie za te kaniony na drogach :cool3:

Pol roku w Niemczech i wylabys za polskim zarciem, uwierz mi :diabloti:

Haha chcialabym to zobaczyc :diabloti:

[quote name='Luzia']A gdzie Ty masz celulit? Na uszach chyba :grins:[/QUOTE]
Mam :mad: Mimo wszelkich staran o to by go nie bylo :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...