Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='anna10025']Lilko za kuty wplacilam deklaracje , znowu omylkowo na konto Aty , [B]ale jakis czas prosilam juz ją o przelanie kaski.[/QUOTE][/B]

Jutro sprawdzę konto, zwyczajnie nie pamiętam ...
Lilka, fajny jamnior ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzone.....
03.02.2012 wpłynęło 20zł od Anna10025, 28.02 wpłynęło 50zł od Ghanimy, niestety na tą chwilę nie mam tych pieniędzy na koncie, przeleję na konto Samiego zaraz po 10tym, oczywiście tego miesiąca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Sprawdzone.....
03.02.2012 wpłynęło 20zł od Anna10025, 28.02 wpłynęło 50zł od Ghanimy, niestety na tą chwilę nie mam tych pieniędzy na koncie, przeleję na konto Samiego zaraz po 10tym, oczywiście tego miesiąca ;)[/QUOTE]
nie przelewaj , odliczymy od długu i wpiszę deklarację od Anny10025 i Ghanimy :)
podliczę też po wpłacie na hotel ile powinno zostać z wpłaconych deklaracji , zostawię jakąś żelazną rezerwę a resztę przeleję na Twoje konto na poczet długu ...
na razie jest tak :
[SIZE=4][B][FONT=Georgia][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego -klik![/B][/URL][/FONT][/B][/SIZE]
i w drugim poście

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Czy to ten adoptowany jamniś ?[/QUOTE]
tak :) niestety warczy na naszą sukę , chcemy je spokojnie poznać ze sobą , były już na trzech spacerach , na pierwszym oberwała zębami w fafla , na drugim tylko warczał , na trzecim dał się powąchać , ale przez nieuwagę chyba bo odwrócił się i podniósł wargi :) czwarty w piątek :) zobaczymy , niby do przodu ale nie wiem czy jest senns tych spacerów bo Fiśka to wariatka i na spacerach jest bardzo nagła , a Batman to maleństwo :) zastanawiam się nad puszczeniem ich bez smyczy na podwórku , ale to może być niebezpieczne ze względu na energiczność naszej suki ... może w domu , nie wiemy od czego zacząć

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy były pokazywane na wątku
ale przyda się trochę lata :)

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2573/16a0d69ca069a583gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2573/0956dc4ed0c5282fgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2573/935c447634a3f6d6gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wyślę wpłatę w tym tygodniu. Zapomniałam zupełnie.
Mój własny pies i tymczaska leją się straszliwie. Nic groźnego na szczęście. Najpierw panikowałam, dużo warkotu , to mnie stresowało. Bardzo się lubią.Ale są podobnej wielkości. Mój maluch startuje zawsze do dużych psów. Kompleksy?:lol:Dostaje lanie od leosi mojej córki. Kiedyś on ją wychowywał, teraz ona jego. I tu już się boję bo ona duża jest. Ale nie gryzie, tylko go przygniecie do gleby. I on biedul taki stłamszony.:pTo chyba ustalanie pierwszeństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Kawał psa z niego :)[/QUOTE]
podobno nie taki duży jak na zdjęciach widać Jamor pisał że 56 cm w kłębie , to znaczy że o 2 cm mniejszy od mojej suki a ona nieduża jest na oko :)

[quote name='monika55']Wyślę wpłatę w tym tygodniu. Zapomniałam zupełnie.
Mój własny pies i tymczaska leją się straszliwie. Nic groźnego na szczęście. Najpierw panikowałam, dużo warkotu , to mnie stresowało. Bardzo się lubią.Ale są podobnej wielkości. Mój maluch startuje zawsze do dużych psów. Kompleksy?:lol:Dostaje lanie od leosi mojej córki. Kiedyś on ją wychowywał, teraz ona jego. I tu już się boję bo ona duża jest. Ale nie gryzie, tylko go przygniecie do gleby. I on biedul taki stłamszony.:pTo chyba ustalanie pierwszeństwa.[/QUOTE]
dzisiaj następne spotkanie , zobaczymy co będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Jakie spotkanie? Uchyl rąbka tajemnicy.:lol: Cos dobrego się szykuje dla Samiego?[/QUOTE]
no niestety nie dla Samiego :( pisałam o fiśce i batmanie :) nie pożarł jej , biegały razem po podwórku , i w domu , będzie ok :)
ogłoszenia dla Samiego się skończyły , może będę robić sama na kilkunastu portalach ogłoszeniowych , i będę tego pilnować
ani jednego telefonu czy maila dotychczas nie było
dzisiaj wystawię następne allegro i na tablicy jeszcze jedno może na inny region albo na wszystkie po kolei
wiosna idzie , może się coś ruszy ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...