Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

to wiadomości na gorąco , Magda wyszła właśnie żeby sprawdzić co Zap zrobi jak jej nie będzie widział ale tak na szybko to jest ok , psy (oprócz Rudzi małego szczekacza ;) która próbowała ale zap ją zlekceważył ;) ) bardzo pozytywnie do siebie zareagowały ,Hektor jest psem stabilnym, w którym Zap będzie miał oparcie ,tak jak u Magdy była nim dla niego jej komondorka

no i tyle ...  chyba początek nowego rozdziału dla Zapa , na który czekaliśmy ...

 

więcej potem , bo na tą chwilę tyle zapamiętałam z naszej króciutkiej rozmowy

spróbuję zaprosić Bartka na wątek

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

na początku chciałbym podziękować wszystkim, którzy mieli wkład w adopcję Zapcia. Od wczoraj jest u mnie. Zdaniem Magdy dobrze nas przyjął i zakceptował. Z moim pieskami Rudzią i Hektorem też się zaprzyjaźnił, więc wszystko jest na dobrej drodze, żeby wreszcie miał swój własny dom w którym czuje się bezpiecznie i jest kochany. 

Link to comment
Share on other sites

cieszę się że już jesteś :D

i jeszcze w to wszystko nie mogę uwierzyć

pięć lat temu Zap , wtedy Samsung wyruszył w drogę do lepszego życia z wrzesińskiego schroniska ... znalazł swoje miejsce na ziemi kilkanaście kilometrów od Wrześni , zatoczył koło.... to aż nieprawdopodobne :)

Link to comment
Share on other sites

Spróbuje nagrać film z wspólnych zabaw psiaków, Nigdy wcześniej nic nie nagrywałem, dlatego, nie wiem czy mi sie to uda zrobić, ale jesli tak to wrzucę tu ten filmik :) Magda chyba nauczyła Zapcia że nie wolno spać w pościeli, bo nie chciał z nami spać w poścelonym łożku, ale znalazł sobie drugie alternatywne miejsce oprócz kanapy mianowicie dywanik który leż przy biurku od komputera. Jest bardzo grzeczny i myślę że szybko się u nas zaaklimatyzuje. :-)

Link to comment
Share on other sites

aktualne rozliczenie pod linkiem arkusza na pierwszej stronie

na razie nic już nie wpłacajcie :)

jeśli Agata.Sonia ureguluje zaległości to powinno wystarczyć do całkowitego rozliczenia z Madzią

dziękuję wszystkim za te wspólne pięć lat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...