Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

to mamy wiadomości , Aneta ( ata) była dzisiaj u Bartka, wszystko na tą chwilę wypadło pozytywnie , psy zadbane , Bartek z żoną bardzo mili i sympatyczni , Bartek zakochany w Zapie ....jedyne co to niskie ogrodzenie a raczej bramka , ale rozmawiałam już Magdą o tym i Zap nie skacze , dziewczyny mają rozmawiać ze sobą jutro , bo ata przekaże Magdzie więcej jak ja 

jeśli  wszystko pójdzie z planem to Zap będzie w domu 9 października

Link to comment
Share on other sites

to mamy wiadomości , Aneta ( ata) była dzisiaj u Bartka, wszystko na tą chwilę wypadło pozytywnie , psy zadbane , Bartek z żoną bardzo mili i sympatyczni , Bartek zakochany w Zapie ....jedyne co to niskie ogrodzenie a raczej bramka , ale rozmawiałam już Magdą o tym i Zap nie skacze , dziewczyny mają rozmawiać ze sobą jutro , bo ata przekaże Magdzie więcej jak ja 

jeśli  wszystko pójdzie z planem to Zap będzie w domu 9 października

Jeszcze się nie cieszę za bardzo, ale trochę tak ;).

Link to comment
Share on other sites

Jolu :) jak tylko pomyślę o godzinie "0" to mnie w żołądku ściska :) ale  co zrobić , taki jest cel - znaleźć dom bezdomniakowi , na pewno Zap to przeżyje , i tym najbardziej się martwię, że może będzie smutny, że może będzie tęskinił za Magdą i jej rodziną , nie wiem , myślę po ludzku a przecież wiem, że nie wolno uczłowieczać psów :) ale niestety zdrowego rozsądku w takich sytuacjach mało :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...