Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='eloonia'](...) W Psanatorium są mądrzy ludzie (...)[/QUOTE]
Dzięki! Potraktuję to jako komplement...że mogę współpracować z mądrymi ludźmi;)

[quote name='xxxx52']czy ktos jest kompetetna osoba do przekazywanie informacji z pobytu Samiego ,z tego hotelu na tym forum?[/QUOTE]
Ja będę tą osobą. Poznaliśmy się już na wątku Lady i szczeniaków:) Jakieś tam kompetencje mam, ale czy wystarczające to już sami ocenicie;)

[quote name='docha']Pisz Maćku Tu -czekamy.[/QUOTE]
No to piszę:
Sami dotarł cały i zdrowy. O WIELKIM stresie chyba nawet nie ma co wspominać. Pozwolił się wyprowadzić z samochodu i przeszedł na smyczy do swojego boksu. Z tamtąd poszedł na swój prywatny wybieg zewnętrzny i jak odjeżdżałem do domu to jeszcze nie wrócił. Pewnie zostanie tam do wieczora...
Nie wiem czy jest sens pisać o swoich spostrzeżeniach bo pewnie wszyscy już to wiedzą, ale napiszę:
Sami przy zbyt bliskich kontaktach (typu zapinanie smyczy, podnoszenie itd.) broni się ząbkami. Jednak jest to normalne i przewidywalne. Zwłaszcza w takim stresie jak dzisiaj, nie życzył sobie towarzystwa.
Ten psiak na pewno jest nie lada wyzwaniem i może na efekty trzeba będzie poczekać to jednak radość z nich jak najbardziej wynagrodzi za ten czas oczekiwania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']
No to piszę:
Sami dotarł cały i zdrowy. O WIELKIM stresie chyba nawet nie ma co wspominać. Pozwolił się wyprowadzić z samochodu i przeszedł na smyczy do swojego boksu. Z tamtąd [B]poszedł na swój prywatny wybieg zewnętrzny i jak odjeżdżałem do domu to jeszcze nie wrócił. Pewnie zostanie tam do wieczora...[/B]
Nie wiem czy jest sens pisać o swoich spostrzeżeniach bo pewnie wszyscy już to wiedzą, ale napiszę:
Sami przy zbyt bliskich kontaktach (typu zapinanie smyczy, podnoszenie itd.) broni się ząbkami. Jednak jest to normalne i przewidywalne. Zwłaszcza w takim stresie jak dzisiaj, nie życzył sobie towarzystwa.
Ten psiak na pewno jest nie lada wyzwaniem i może na efekty trzeba będzie poczekać to jednak radość z nich jak najbardziej wynagrodzi za ten czas oczekiwania;)[/QUOTE]

no właśnie, że czekamy na każde najmniejsze spostrzeżenie. przede wszystkim nikt nie będzie naglił. Sami pomaleńku , ze spokojem będzie rzeźbiony, jeśli będzie w ogóle do urzeźbienia, to się okaże z czasem. Jednak mam pewną wątpliwość. W psanatorium chyba nie ma bud, a on w budzie ma azyl. Każde zwierzę lubi schować się w zacisze. czy on sobie poradzi z tą sytuacją? na legowisku ma całą przestrzeń odkrytą. ...i jeszcze;) nie rozumiem tego wytłuszczonego sformułowania.

Link to comment
Share on other sites

relacja jubu z podróży
[QUOTE]Samsung przejechał spokojnie. O ile mogę powiedzieć "spokojnie" u tego żółtego wypłosza. W każdym razie nie szczekał, nie wył, nie płakał... ślinił się tylko bardzo.
Już na miejscu zsikał się w samochodzie. I nie bardzo chciał wyjść ze znanego już miejsca - samochodu.
W sumie standard.
Rozliczenie: przejechałem mniej niż obliczałem z mapy

wyszło dokładnie 871 km x 55 groszy = 479 zł.
Aha... jak mówiłem, przekazałem Asi z Psanatorium to co zaobserwowałem u Samiego. Zwróciłem uwagę na kupy, kolor moczu i obserwacje o zachowaniu.

I już. Pozdrawiam

[/QUOTE]
czyli przelewam jubu 180 zł

aktualne rozliczenie[FONT=Georgia][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [/I][SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]arkusz kalkulacyjny Samiego
[/B][/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży[/QUOTE]
Musi;)

[quote name='xxxx52']Panie Macku bardzo milo uslyszec ,ze to wlasnie Pan zajal sie Semem.[/QUOTE]
A dziękuję i miło Panią znowu "widzieć":)

[quote name='docha']no właśnie, że czekamy na każde najmniejsze spostrzeżenie. przede wszystkim nikt nie będzie naglił. Sami pomaleńku , ze spokojem będzie rzeźbiony, jeśli będzie w ogóle do urzeźbienia, to się okaże z czasem. [/QUOTE]
Postaram się jak najlepiej opisywać sytuację na bieżąco:)

[quote name='docha']Jednak mam pewną wątpliwość. W psanatorium chyba nie ma bud, a on w budzie ma azyl. Każde zwierzę lubi schować się w zacisze. czy on sobie poradzi z tą sytuacją? na legowisku ma całą przestrzeń odkrytą. [/QUOTE]
To nie do końca prawda. Budy są, ale w trakcie montażu. Zrobi się jedną w przyspieszonym tempie dla Samiego:) Budy oczywiście są stawiane w boksach wewnętrznych jako urozmaicenie;)

[quote name='docha']...i jeszcze;) nie rozumiem tego wytłuszczonego sformułowania.[/QUOTE]
Każdy boks wewnętrzny ma przejście do przydzielonego mu kojca zewnętrznego - pies ma wybór gdzie spędza czas. Na noc psy zostają wewnątrz, a to przejście jest zamykane.
Wchodząc poprzez mój banerek na wątek hotelu, można zobaczyć fotki:)

Link to comment
Share on other sites

do tej pory na transport zebraliśmy :

[TABLE="width: 298"]
[TR]
[TD="class: xl24, width: 171"][COLOR=#0000ff][SIZE=1]kupujący
[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl25, width: 104"][COLOR=#0000ff][SIZE=1] ilość biletów [/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl26, width: 122"][COLOR=#0000ff][SIZE=1] wpłata [/SIZE][/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl33"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]docha[/SIZE]
[/COLOR][/TD]
[TD="class: xl34"][SIZE=1] 2 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl35"][SIZE=1] 10,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]bukowa[/SIZE]
[/COLOR][/TD]
[TD="class: xl37"][SIZE=1] 2 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl38"][SIZE=1] 10,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]ala123[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl37"][SIZE=1] 1 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl38"][SIZE=1] 5,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]Nutusia[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl37"][SIZE=1] 1 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl38"][SIZE=1] 5,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]Shilomaniak[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl37"][SIZE=1] 4 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl38"][SIZE=1] 20,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]eoolonia[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl39"][SIZE=1] 4 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl40"][SIZE=1] 20,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]aida[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl41"][SIZE=1] 5 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl42"][SIZE=1] 25,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]jola_li[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl41"][SIZE=1] 3 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl42"][SIZE=1] 15,00 zł [/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]bakusiowa[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl41"][SIZE=1] 4 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl42"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl36"][COLOR=#a52a2a][SIZE=1]egradska[/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl37"][SIZE=1] 3 [/SIZE][/TD]
[TD="class: xl29"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl28"][/TD]
[TD="class: xl27"][/TD]
[TD="class: xl29"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl30"][/TD]
[TD="class: xl31"][/TD]
[TD="class: xl32"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl43"][COLOR=#ff0000][SIZE=1]suma[/SIZE]
[/COLOR][/TD]
[TD="class: xl45"][COLOR=#ff0000][SIZE=1] 29 [/SIZE][/COLOR][/TD]
[TD="class: xl44"][COLOR=#ff0000][SIZE=1] 110,00 zł [/SIZE][/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

mam również wplatę na transport dla Samiego od irenaki 50 zł

serdecznie dziękuję :loveu:

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Zapowiadają się informacje o Samsungu na wątku - to byłoby wspaniale, bo tego bardzo brakowało.
Bardo dziękujemy za te dotychczasowe - biedny przerażony Sami :( - i za te, co będą. Oby coraz lepsze![/QUOTE]
on nie jest biedny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Zapowiadają się informacje o Samsungu na wątku - to byłoby wspaniale, bo tego bardzo brakowało.
Bardo dziękujemy za te dotychczasowe - biedny przerażony Sami :( - i za te, co będą. Oby coraz lepsze![/QUOTE]
fakt , jamor niewiele pisał o Samim ,( że nic nowego na przykład ;) ) i jestem bardzo zadowolona, że będziemy mieć lepszy dostęp do informacji o Samim :)

Link to comment
Share on other sites

wiadomości z fb , od Irenki ( tutejszej irenaki)

[I]"Korzystając z okazji rozmawiałam z Asią, która prowadzi hotel na temat Samiego.Jest wycofany i przestraszony. Maciek jest z nim cały czas , później zmieni go Asia. Nie chciał jeść i nie chciał wejść do boksu, ale na wybiegu ma budę, więc zimno mu nie było. Pękało mi serce jak słuchałam jak ciężko przeżywa tą zmianę. Zaufaj Sami tym ludziom, Oni Ci pomogą!!!"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...