Jump to content
Dogomania

VII Walentynkowa WPR Bydgoszcz, 12-13.02.2011


sachma

Recommended Posts

[quote name='Paula&Goofi']Wie ktoś może jak wygląda sprawa z psami nie zgłoszonymi? Czy w ogóle je w puszczają, a jeśli tak, to co trzeba mieć przy sobie żeby wpuścili?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)[/QUOTE]
Ale żeby wpuścili na ring czy poprostu na samą wystawę jako widza??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agairiki']To zależy od organizatorów... ale jeżeli się zgodzą te weź ze sobą książeczkę zdrowia psa, a z ceną to nie wiem... różnie bywa :)[/QUOTE]

Wiem, że zależy to od organizatorów, pytam więc czy nie wie ktoś jak to jest dokładnie, bo na przypuszczanie nie mogę sobie pozwolić, bo jak pojadę z psem, a mnie z nim nie wpuszczą to nie zostawię go na cały dzień w samochodzie. Proszę więc jeśli ktoś wie o dokładne informacje. Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi']Wiem, że zależy to od organizatorów, pytam więc czy nie wie ktoś jak to jest dokładnie, bo na przypuszczanie nie mogę sobie pozwolić, bo jak pojadę z psem, a mnie z nim nie wpuszczą to nie zostawię go na cały dzień w samochodzie. Proszę więc jeśli ktoś wie o dokładne informacje. Z góry dziękuję :)[/QUOTE]
Powinno to byc umieszczone na stronie wystawy, jeżeli nie ma to prawdopodobnie nie, ale zawsze możesz zadzwońić do oddziału, który organizuje ta wystawę i tam uzyskac dokładne informacje.

Link to comment
Share on other sites

w zeszłym roku nie było żadnego problemu żeby wejść sobie z jakim chcesz psem, od nas nawet szczepień nie chcieli ani zgłoszeń..nic.
a wcale nie wdzierałam się oknem ani piwnicą..;)

aczkolwiek tak jak nie mam nic do wchodzenia z niezgłoszonym psem na wystawy na dworze, to tu uważam że jest to trochę nie fair względem wystawców którzy sporo płacą za zgłoszenie. i tak jest ciasno i duszno..niepotrzeba tam więcej psów..A i pewnie Twój pies zachwycony nie będzie taką rozrywką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']aczkolwiek tak jak nie mam nic do wchodzenia z niezgłoszonym psem na wystawy na dworze, to tu uważam że jest to trochę nie fair względem wystawców którzy sporo płacą za zgłoszenie. i tak jest ciasno i duszno..niepotrzeba tam więcej psów..A i pewnie Twój pies zachwycony nie będzie taką rozrywką.[/QUOTE]
Zgadzam się, na halówkach warunki są koszmarne i nie widzę sensu pogarszać ich wprowadzaniem niezgłoszonych psów-i faktycznie rygor przy wejściach jest w przypadku halówek większy niż na otwartych wystawach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...