Jump to content
Dogomania

WĄTEK ZAMKNIĘTY. "Przytulisko" w Glinnie pod Nowym Tomyślem - wątek wolontariatu


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła Pani, która adoptowała w sobotę foksię Korę. Bardzo zadowolona z psicy:lol:
Grzeczna, ładnie je i zaprzyjaźniła się z jej jamnikiem ( tez schroniskowym) już się razem ładnie bawią. Bardzo mili ludzie. Widać,że mają w sobie dużo miłości do psiaków. Wieczorem zamieszczę fotkę z nowego domu. Pani zachwycona bardzo mi dziękowała za psiaka.:lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas też biało... i mroźno... psiaki w kojcach mają słome i siano i siebie nawzajem - ogrzewają się i póki co dadz radę.

Na sobotę znów zapowiedziało się kilka osób na adopcję - zobaczymy, co z tego wyjdzie...
Dzisiaj w gazecie jest cocker spaniel i moja tymczasowiczka, więc mam nadzieje, że cocker spaniel przyciągnie znów kilka ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Psi Ratownicy, ok. zgłosze się do nich :)
ten nasz niufek jest taki słodki :)[/QUOTE]

Dajcie proszę coś więcej znać o tym niufku. Wiek? Jak do ludzi, psów? Zdjęcia może jakieś? Mamyc chętnych na niufka, a ostatnio chwała bogu niewiele ich domków szuka, więc raczej szybko znajdują. Tylko nie moę to na wątku znaleźć żadnych konkretów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']kolejna to sunia, która siedzi w kojcu razem z Bolusiem, nie wiem..Pyrdka, czy ona ma jakieś imie i pamiętasz ile może mieć latek?
Sunia z typie bullowatych, ale ja się na takich bullowatych rasach nie znam, więc trudno mi powiedzieć.

też jest bardzo łagodna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Można ją brać na ręce (jeśli ktoś ma duuużo siły - bo trochę waży :))

I Boluś - psiak z tatuażem, którego niestety nie można odczytać.


Boluś też łagodny psiak, który wypuszczony z kojca, słucha się i przybiega na zawołanie.
Oba psiaki to ulubieńce pracownika przytuliska :)
WIęc nie odda ich w byle jakie ręce.
Zarówno sunia bez sterylki, jak i Boluś penojajeczny.[/QUOTE]

może dało by się suni podać póki co zastrzyk hormonalny aby cieczki nie było ?? bo za chwilkę się może okazać zenie 2 w typie TTB są a 12 :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']no właśnie nie. lala to płowa sunia w typie amstaffa bez sterylki. ciągle się o to martwię. jestem tak blisko a nic nie mogę zrobić... :([/QUOTE]

no własnie dlatego napisałam o zastrzyku hormonalnym , nie wiem jaki to koszt ...ale nie jest to ingerencja chirurgiczna więc chyba na warunki tam panujące jedyne rozwiązanie ....a nie pytałam o imię ;/


[B]Dziewczyny czy możliwe jest podanie hormonów suni która siedzi z Bolkiem w kojcu (bez względu na jej imię)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapytamy się weta jaki to koszt, bo puki co to w naszej skarpecie pustki. Sterylka nie wchodzi na razie w rachubę bo nie mamy gdzie suni przetrzymać po zabiegu. Bieda cioteczki bieda.:-( Sunia kochana niesamowicie. Też nie znam sie na tej rasie totalnie.

Link to comment
Share on other sites

ciocie o zastrzyk spytamy na pewno...
i wiem wiem bez nowych zdjęć nie ma mowy o ogłoszeniach...

a ja mam za to wieści z nowego domku siostry Nelsona, czyli Inki :)
Mała ma się dobrze i uczy się załatwiania swoich potrzeb na dworze i zaraz będzie jeszcze coś lepszego :)

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze wiadomości z nowego domku od Inki :)

[QUOTE]...Mała już spokojnie podchodzi :) zaczyna się bawić Powoli już reaguje
jak się ją woła
jeszcze troszeczkę się boi jak wykona się gwałtowny ruch. Ale jak
przychodzę to już się cieszy :)
Ale można być dumnym z Inki :)
Dzisiaj ani razu nie zrobiła "prezentu" w domku. A na dwór to dosłownie
na minutkę bo strasznie zimno.
Ale tylko ją wystawie to chwilkę pobiega zrobi co trzeba jest pochwalona
i do domku :)
Merda ogonkiem i widać że z dnia na dzień jest coraz większą
rozrabiaką :) Może nagram krótki film jak Inka się bawi :) skacze biega
po całym domku i radośnie merda ogonkiem :)

Pozdrawiam
Gosia
[/QUOTE]

Ale cieszą takie wieści, aż chce się dalej pomagać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...