Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='CaneSs']a jak się jedzie z 2 psami to jest jakoś drożej? :)[/QUOTE]
oczywiście, że tak!! Za każdego następnego ćwiczącego psiaka dopłacasz 180zł ( chyba ) nie chcę oszukać więc zaraz sprawdzę i napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Dobra już edytowane. Jakby co to na stronie[SIZE=4][B] 241 [/B][/SIZE]są podani uczestnicy z psami dla tych którzy nie wiedzą :razz:

Estowa szkoda że nie możesz jechać na OZP2. Pamiętam jak kiedyś miałyśmy plany aby razem pojechać na takie coś ; ) I nadal pamiętam Este jako małego szczyla xd

I nie wiem dlaczego ktoś tak zjechał żarcie. Całkowicie się z tym nie zgadzam! A co do ilości : Jak było za mało to się po stołach chodziło ! :lol:

I jeszcze jedno. O ile się nie mylę to OZP2 trafi na Dni Rynu!:evil_lol:
Wesołe miasteczko, jakies tam wystepy itd.[/QUOTE]
Bosko to może się wybierzemy!!??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Wiecie co może nam się trochę offtop robi ale trudno. Chciałam spytać o wasz wiek. I o wiek psiaków z OZP2 ;)[/QUOTE]

Wiek uczestników (nie wszystkich) masz podane na str. 241
A mój haszczak ma 6,5 roku ; )

Link to comment
Share on other sites

Rudawa w tamtym roku poszliśmy z panią kto chciał ; ) Tylko wtedy była pani Gosia. Nie wiem jak z panią Karoliną. Ale myślę że się zgodzi ; )
A jak ty masz zamiar ćwiczyć z 2 psami? Dwa od razu będziesz brała? Czy na zmianę? (Na jedne zajęcia tego, na drugie tego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Rudawa w tamtym roku poszliśmy z panią kto chciał ; ) Tylko wtedy była pani Gosia. Nie wiem jak z panią Karoliną. Ale myślę że się zgodzi ; )
A jak ty masz zamiar ćwiczyć z 2 psami? Dwa od razu będziesz brała? Czy na zmianę? (Na jedne zajęcia tego, na drugie tego)[/QUOTE]
Mam o tyle łatwiej, że jedna sunia będzie w grupie zaawansowanej a druga w początkującej ;)
PS: Gdyby to był taki problem to bym się nie zdecydowała na to żeby zabrać dwie psiczki.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko nadzieję że mój pies znowu będzie aniołkiem w stosunku do psów i nie będzie zamulać. Ale rozruszam babsko ! ; ) Jeszcze będzie mi chodzić przy nodze :diabloti: (w tamtym roku chodziła ZA :lol:)

A jak z waszymi psami? Mają jakieś odchyły do innych psów?
Mój niekoniecznie lubi bawić się z małymi. Taka dama z niej że nie lubi jak mały pies skacze obok niej :roll: Ale to nie problem. Po prostu ignoruje.

Link to comment
Share on other sites

Moja Corgi jest mało towarzyska w stosunku do innych psów za to kocha ludzi. A Ryża ( aussie ) jest otwartą, żywiołową, energiczną, młodą sunią (kocha ludzi, lubi psy ). Bardzo ale to bardzo szybko po pierwszym spotkaniu z psiakiem potrafi się z nim bawić jakby go znała od lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']nie wiem czemu, ale większość myśli, że mam sunie xD Capri aż tak dziewczynkę przypomina? :D
Tak Biut z Afganem. <3[/QUOTE]

Capri przecież z wyglądu chłopak cały! co wy gadacie :D Ja zaraz sie zgłaszam.
Tak, ja z Afganem, nie obchodzi mnie kto to preferuje, ważne że tego psa kocham ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']No to co, że 6 minut :P Moja się położyła przed huśtawką i leżała sobie tak ponad minutę.... A na posłuszeństwie mi zwiała do domku :P[/QUOTE]
Haha, mi Chapsiowate też tylko wypatrywało okazji, żeby zwiać z agility xD
Mam tylko nadzieję, że w tym roku będzie chłodniej i pochmurniej niż w zeszłym, bo mój pies może tego nie wytrzymać psychicznie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Dobra już edytowane. Jakby co to na stronie[SIZE=4][B] 241 [/B][/SIZE]są podani uczestnicy z psami dla tych którzy nie wiedzą :razz:

Estowa szkoda że nie możesz jechać na OZP2. Pamiętam jak kiedyś miałyśmy plany aby razem pojechać na takie coś ; ) I nadal pamiętam Este jako małego szczyla xd

I nie wiem dlaczego ktoś tak zjechał żarcie. Całkowicie się z tym nie zgadzam! A co do ilości : Jak było za mało to się po stołach chodziło ! :lol:

I jeszcze jedno. O ile się nie mylę to OZP2 trafi na Dni Rynu!:evil_lol:
Wesołe miasteczko, jakies tam wystepy itd.[/QUOTE]

Ekhem... jeszcze my na 4. Ja 14 lat mój pies ON 8 miechów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Haha, mi Chapsiowate też tylko wypatrywało okazji, żeby zwiać z agility xD
Mam tylko nadzieję, że w tym roku będzie chłodniej i pochmurniej niż w zeszłym, bo mój pies może tego nie wytrzymać psychicznie :D[/QUOTE]
a idziecie na początkujący czy zaawansowany w tym roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']A ja tam ludzi nie znam w ogóle :D
Haha. Ktoś bierze ze sobą kamerkę? ;)[/QUOTE]
Ja bede mieć w cyfrówce :P chyba, że mój plan wypali i do obozu będe miała już wymarzoną lustrzankę. :D
Biut! a ty Lustro masz brać! :D
i kamerke też! :D będą jajca xD

Link to comment
Share on other sites

O, fajnie, że będą dni Rynu ;pp Pójdziemy, zobaczycie ;) Ja namówię p. Karolinę :P Moja Daisy ogółem psów się boi, więc ja za wczasu apeluję do uczestników OZP2- nie puszczajcie psów do Daisy ;) Chyba, że sama będzie zachęcać do zabawy. Bo zbyt długo z nią pracuję, żeby znowu coś zwalić. A będzie ktoś do Mikołajek jechać?

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie mój ukochany temat. Czy ktoś z was zajmuje się fotografią??
[QUOTE]Ja bede mieć w cyfrówce :P chyba, że mój plan wypali i do obozu będe miała już wymarzoną lustrzankę. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]
Ja też na swoją czekam. Zależy jak z psimi dziećmi pójdzie. Jak będzie kasa będzie aparat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']A no właśnie mój ukochany temat. Czy ktoś z was zajmuje się fotografią??

Ja też na swoją czekam. Zależy jak z psimi dziećmi pójdzie. Jak będzie kasa będzie aparat.[/QUOTE]
a jaki chcesz aparat? :D
bo ja strasznie Nikon'a D90 bym chciała ale to drogie cacko :D
więc może Nikon D3000 :D

Link to comment
Share on other sites

Wyczuwam w tobie "swego". Mamy podobny gust. Z tym, że DROGIE to pojęcie względne ;)
No i ja mam na zakup aparatu max 3000zł więc całkiem sporo. Tylko, że szczeniaczki urodzą się 24-26 czerwiec więc do domku będą mogły odjeżdżać pod koniec sierpnia, więc dopiero na obóz w przyszłym roku zabiorę to cudo <hahaha>

Link to comment
Share on other sites

bosz . jak wy tu nadajecie :loveu:
Czlowiek nawet spokojnie do kina nie może wyjść :shake::shake::shake:
A może ja bym znowu pojechała na 2 turnusy ? :evil_lol::evil_lol:
Wtedy bym była na OZP1 i OZP4 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze porozmawiam z mamą . ; ]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Wyczuwam w tobie "swego". Mamy podobny gust. Z tym, że DROGIE to pojęcie względne ;)
No i ja mam na zakup aparatu max 3000zł więc całkiem sporo. Tylko, że szczeniaczki urodzą się 24-26 czerwiec więc do domku będą mogły odjeżdżać pod koniec sierpnia, więc dopiero na obóz w przyszłym roku zabiorę to cudo <hahaha>[/QUOTE]
Jej jak miło xD
Nie no ja aż tylu to chyba nie mam :D nie wiem, ale może bym kupiła D90 ale samo body bo obiektywy to ja mam. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...