Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Wiecie co już sam fakt, że mimo terminów turnusów ten wątek żyje w okresie październik - kwiecień jest dziwne. Więc to tylko potwierdza stwierdzenie, że jesteśmy świrnięte i już w Styczniu myślimy ze szczegółami o tym co będzie w Czerwcu - Sierpniu :P.

PS: Chociaż przyznam szczerze, że mnie też już korci do robienia listy ( chociaż do obozu już bym ją dawno 100x zgubiła ) i kupowania smaczków ( choć psy by je w międzyczasie dawno zjadły ):lol:

Link to comment
Share on other sites

Ostro ;P Ja mam od wczoraj. Ja Ci nie zazdroszcze, pff! Ot i morze xD Ja tam mam.. śnieg! :PP Nie no, ale w sumie fajnie nad morzem mieszkać : P
A taka Karolina, z innego forum ; ) Z Klaudią sie znają. Ma teriera tybetańskiego (?). No i jedzie chyba na 4 turnus.. A na 5 ja chyba kumpele wezme ; PPP Mam nadzieje, ze w tym roku 5 sie odbedzie, bo jak nie to sie wkurze ^
Ryś, a Ty na który jedziesz?:P

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja zastanawiam się nad tym, czy pojechać na 4 czy 5 turnus ;D Ktoś przekona? :P
Na razie byłam w Zoologicznym i zrobiłam sobie listę co jest potzrebne i ile będzie kosztować. Mam problem, nie chcę brać dla Neski 5kg karmy ale są tylko takie paczki dla dorosłych psów, myuślicie że dla 3-latki mogę kupić 1,5 dla juniora? Bo to chyba tylko więcej białka jest. A po co ta 15m linka? Gdzie można kuupić?

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, to zamów na internecie karme ; ) Mi sie wydaje, że jednak lepiej kupić dla dorosłych psów karmę..
Linka jest potrzebna, jeśli np. chcesz, zeby pies nie siedział ciągle w domku, tylko mógł połazić tak w okolicy, to zapinasz psa na linkę, linkę zawiązujesz na palik przy domku i git ;P I ew. na posłuszeństwo.
Wiki- ile masz lat? ;>>
Wydaje mi sie, że może na 5..? :PP

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]Jej.. to wszyscy chcą na 4 ? :roll:
Ja chcaiałm na 4 bo myślałam że mało osób będzie .. ale tak się zapowiada że chyba odpuszczę se tą 4 .:-( [/INDENT][/QUOTE]
Rysia, wbijaj na 1 i 2 :razz: Skoro wszyscy jadą na 4, 5... Jeszcze tylko namówić Olę od Kory i będzie naprawdę "najlepsiejszy" turnus! :crazyeye: Ja jadę, ty byś pojechała, może MakeBelieve (czyli Marta), Ula (Rudawa)... Będzie super! Serio, trzeba się nad tym zastanowić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...