Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Dziewczyny, pytanie mam! Miała któraś z Was na swoim turnusie bieg terenowy? Jak on wyglądał ?:P[/QUOTE]
No właśnie ja też jestem ciekawa. Może jakaś bardziej rzeczowa odpowiedź niż tam od [B]MARENWEN[/B].

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [QUOTE]Ja miałam [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]. Ale nocny. Wykopali nas o pierwszej w nocy z łóżka i kazali biegać xD. Różne dziwne zadania, jakieś szyfry, piosenka do odśpiewania [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]. I następnego dnia odpuścili nam posłuszeństwo [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]Jeszcze musieliśmy znaleźć szapony i inne psie rzeczy, które były w krzakach i na drzewach. I jeszcze zrobić zdjęcie w pozycji waruj :D (mam to zdjęcie :cool3:). Ponad godzinę to robiliśmy, nawet nie pamiętam czy później spałam w ciuchach czy piżamie.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Wchodzą, robią dużo hałasu, dają 5min na ubranie się i trzeba iść na zbiórkę. Następnie dzielą na dwie grupy i dają liste zadań[/QUOTE]
ok o to mi chodziła a są jeszcze takie w ciągu dnia bo ja szczere mówiąc to właśnie taką bym wolała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']W ciągu dnia i na terenie obozu to zabawy nie będzie. Pełno ludzi, wrzaski itp. A tak w nocy to cisza, chłodno :)[/QUOTE]
Hmm i tak mi się wydaje, że wolała bym w ciągu dnia ( chodzi mi o grę terenową ) a one chyba nie są na teranie ośrodka??
Dobra sory doczytałam w odpowiedzi p. Karoliny

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !!!:multi:
Piszcie, to co uznacie za stosowne. Bez hamulców. Tak kadra czyta i wyciąga wnioski;)
A, tak na poważnie, to mamy dobrze się bawić z psami i bezpiecznie. Oraz, uczyć się razem jak najwięcej nie tylko, o psach.
Pozdrawiam i do zobaczenia na OPZ3, OPZ4, OPZ5
Maro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witajcie !!!:multi:
Piszcie, to co uznacie za stosowne. Bez hamulców. Tak kadra czyta i wyciąga wnioski;)
A, tak na poważnie, to mamy dobrze się bawić z psami i bezpiecznie. Oraz, uczyć się razem jak najwięcej nie tylko, o psach.
Pozdrawiam i do zobaczenia na OPZ3, OPZ4, OPZ5
Maro[/QUOTE]
Zgadzam się z panem w zupełności. Bo grunt to dobra zabawa i dobre towarzystwo
PS: Trochę zabawy też nie zaszkodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba sobie gotowe rysunki przywiozę na obóz czy coś, jak bd musiała rysować... Mnie to znowu przeraża, moge jedynie wierszyk napisać ;ppp Co do pisania tego co stosowne... Ja bym wolała, gdyby na wykłady było można brać psy i niekoniecznie uczestniczyć w 'domowym przedszkolu', a np. oglądać zajęcia innej grupy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witajcie !!!:multi:
Piszcie, to co uznacie za stosowne. Bez hamulców. Tak kadra czyta i wyciąga wnioski;)
A, tak na poważnie, to mamy dobrze się bawić z psami i bezpiecznie. Oraz, uczyć się razem jak najwięcej nie tylko, o psach.
Pozdrawiam i do zobaczenia na OPZ3, OPZ4, OPZ5
Maro[/QUOTE]

Pozdrawiam Trenera ;) Na OZP3 się poznamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też z tego gorsze oceny dostawałam ;) Naprawdę nie potrafię rysować, wszystko mi zawsze koleżanka robiła. Jeśli tu można wyrazić swoje zdanie- ja rysować itp. nie będę, wolę posiedzieć z psem na podwórku i poobserwować zajęcia innej grupy. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że Marta ma rację pod każdym względem, bo do "przedszkola" powinni chodzić tylko chętni a reszta musi zostać w domkach lub w okolicy albo na placu obserwując zajęcia innej grupy pod opieką trenera prowadzącego zajęcia np.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Mój pies ze mną też, ale nie każdy musi kochać agility...
Vini - weź pod uwagę, że będą młodsi od nas, którzy morze nawet wcześniej nie szkolili psa. Nie można ich od zaraz skreślać.[/QUOTE]
Przeczytaj jeszcze raz uważnie! " Do przedszkola powinni chodzić tylko chętni"

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam... Nie krzycz.
Ale jakby chodzili tylko chętni to nie było by za niego punktów. A to jest specjalnie żeby wyrównać szanse. Ja też nie będę mieć tam maksa bo dadzą jakiemuś 12 latkowi, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
Jedziecie się bawić, czy jedziecie po laury?

Link to comment
Share on other sites

Nie skomentuje tego co napisałaś bo nie widzę powodu dla którego ta dyskusja miałaby się dalej toczyć, bo jakby podsumować to "kłócimy" się o coś na co wg nie mamy wpływu. No i jeszcze coś ( to tak ogólnie ) zajęcia dla chętnych nie są jednoznaczne z dyskryminacją młodszych od nas. Mam tak jak ty 15 lat i też lubię dzieci ale nie przesadzajmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...