Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Tzn. mi chodzi o to, że moja Daisy zaprzyjaźnia sie z psami, które na pierwszy widok nie lecą i wgl., bo wtedy próbuje ugryźć psa, tzn. tak straszy zębami. Ale nikogo nie ugryzła, ona ze strachu, tylko do psów. Z reguły z mniejszymi psami, jak nic tam złego sie nie dzieje to sie bawi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']
Vini - ma być Pan Piotr ;)
[/QUOTE]
Tak? A mi się coś kojarzy, że pan Marek...

[quote name='ewka122']Właśnie myślę bo przewiduję niestety cieczkę u Amber a wiesz, u niej raz co 3, raz co 4, raz co 5 albo 6 miesięcy, więc trudno mi coś wybrać ;([/QUOTE]
Też mam ten problem. Zobaczymy, jak to będzie, bo z Chapsią generalnie jest tak, że cieczki dostaje w najmniej odpowiednim momencie (ostatnie dwa lata to zawsze na gwiazdkę, gdy trzeba było się spotkać z Shih-tzu ciotki - samcem oczywiście - i mamy taki wesoły gwiazdkowy poligon "w obronie Chapsiowej cnoty")

Link to comment
Share on other sites

Ej, można sie jeszcze zgłaszać na OZP3? ;>
Bo byłabym chętna na zakończenie "WANDRUSA", bo za rok pojade na IPO lub dogoterapię z berneńczykiem i szetlandem na agility ;)
W tym roku nie udało mi się IPO i dogoterapia więc zostaje Wandrus ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']my jedziemy na OZP4 .... :)[/QUOTE]

Ta osóbka powyżej do mnie napisała, i wybieram się również! :D :D

Mam pytanie, czy rasa taka jak amstaff też jest dopuszczalna na takim obozie?
Suka bardzo łagodna, nie wykazuje agresji.

Link to comment
Share on other sites

To zależy czego się oczekuje :D. Ja jadę, bo tutaj nie ma zbyt wielu psiarzy, a ludzie odbierają mnie czasem jako takiego nieszkodliwego wariata. Tam nie mam tego problemu ;). Pobawić się też można, poćwiczyć trochę, starsze komendy przypomnieć, ale jak chciałabyś na przykład ćwiczyć do zawodów - to raczej nie ten obóz. To typowy obóz wypoczynkowy... Ach, no i jak sunia stresuje się, gdy ma się uczyć w dużej grupie, to lepiej przed wyjazdem zbuduj trochę pozytywnych skojarzeń z agility. Ja zrobiłam ten błąd, Chapsia uczyła się w zupełnie nowej dla siebie sytuacji i gdy chciałam ćwiczyć już u siebie, to nagle okazało się, że cały zapał to nauki na torze się rozpłynął i musiałam zmieniać wszystkie skojarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...