Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Martula_t']No my też raczej jedziemy na 1000% ozp1a oczywiście ... jeszcze 17 dni i sie widzimy całe 2 dni ... Jak nie masz z kim to przeciez z nami możesz ... z kim będe z pomostu skakała :cool3:[/QUOTE]

No. Przypomnialaś i o sakaniu xpp. Ja może na obozie na zaaansowny bede nawet:eviltong: Tylko nie wiem cz na OZP 1a czy na ostatni turnus:shake: Tylko mam nadzeje że mój Idek nie bedzie tak reagował na więsze psy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Moja Kor reagowała na większe psy agresywnie dlatego miałam z Nią nie jechać na ozp... Dzień przed wyjazdem się zapisałam...
Korze dużo dał nasz wspólny wyjazd do mojej cioci... W 2 tygodnie miała taką socjalizacje jak nigdy... Wróciła zakochana we wszystkich psach...

Link to comment
Share on other sites

Przed obozem Idefix olewał mnie i wszystkich, a teraz się słucha jak nigdy. Niestety ma jeszcze czasem fazy i szczeka na większe psy:shake:. Chciałam wykastrować go, ale rodzice się nie zgadzają. Mam nadzieję że nasza praca przyniesie efekty i nie będzie szczekał i rzucał się na inne psy

Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze trzeba mieć tor , czy też trenować w klubie żeby dostać się do zaawansowanych np my bez żadnego przygotowania no jeden dzień ten co jak przyjechaliśmy to weszliśmy na tor i psu się tak spodobalo że wylądowaliśmy w zaawansowanych więc nic nie stoi na przeszkodzie :)
No na szczęście dorobliśmy się całego toru po wakacjach i teraz regularnie ćwicze z 2 belgami i myślimy o starcie :) Do szczęścia nam jeszcze tylko tunelów brakuje ale mają być na dniach :)




Jeju jeszcze 2 tygoddnie i sie widzimy aż nie moge w to uwieżyc szkoda , że wyszło jak wyszło ale dobry i jeden dzień ;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martula_t']Nie zawsze trzeba mieć tor , czy też trenować w klubie żeby dostać się do zaawansowanych np my bez żadnego przygotowania no jeden dzień ten co jak przyjechaliśmy to weszliśmy na tor i psu się tak spodobalo że wylądowaliśmy w zaawansowanych więc nic nie stoi na przeszkodzie :)
No na szczęście dorobliśmy się całego toru po wakacjach i teraz regularnie ćwicze z 2 belgami i myślimy o starcie :) Do szczęścia nam jeszcze tylko tunelów brakuje ale mają być na dniach :)




Jeju jeszcze 2 tygoddnie i sie widzimy aż nie moge w to uwieżyc szkoda , że wyszło jak wyszło ale dobry i jeden dzień ;):loveu:[/QUOTE]


Hehe Lorcia też polubiła agi ;) tylko ze przez tą kulawke nie mogła byc zbytnio w zaawansowanych no i mogłam z nia przed obozem troche poćwiczyc. Jakbym pojechała w nastepnym roku byłoby suuper ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']My też nie mamy gdzie trenować w klubie[/QUOTE]

Błagam , nie opowiadaj głupot...
W Krakowie masz DWA KLUBY AGILITY...


zobacz sobie ile jest w Cz-wie.. jeden i to nie działający, więc będziemy dojeżdżać gdzieś - łącznei z dojazdem na agility na jeden trening będę poświecać 5-7godzin...

my w przyszłym roku chyba jednak odpuścimy ;) nie ma terminu żeby nam nie wypadła żadna wystawa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja do klubu jeżdżę rzadko ( staram się raz w miesiącu ) ale mam własny tor o i plany nam się popsuły ale mam nadzieje że już nie długo będzie u nas profesjonalny tor agility :evil_lol:
Chociaż mówiąc szczerze agility na obozie w ogóle mi się nie podobało.

Marta co raz bliżej:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Shetanka ale ja mieszkam 30 km od Krakowa, a kluby nie są od mojej strony...[/QUOTE]

Ja mam ponad 100km i będę dojeżdżać :p
Na szczęście przez mój upór udało się namówić rodziców i będziemy jeździć do klubu ^^.

A w przyszłym roku chyba tak jak pisałam podziękujemy Wandrusowi.. towarzystwo fajne, aczkolwiek jak będziemy regularnie ćwiczyć to to raczej już "nie na nasz poziom" :eviltong: nie to, że chcę się wywyższać czy coś, ale trochę bezsensu jechać jak pies i tak z tego wiele nie wyniesie :p wolę pojeździć po jakichś seminariach zajmujących się [U]tylko[/U] agility, a nie np. zajęciami plastycznymi czy pływaniem ludzi (bez psów :roll:) w jeziorku.

Link to comment
Share on other sites

Guptasek- ja tak samo :)
Ja też będę z Daisy 'profesionalnie' w agi biegać, ale jednak fajne wspomnienia są ^^
Magda- mi też się agi nie podoba tam ;/ My mieliśmy chyba tylko 1 raz albo 2 tor zmieniony, w gr. początkującej psy na smyczach, a ja z Daisy w zaw. tylko dlatego, że ona sie mnie bez smyczy słuchała. Jak w 2010 pojade to inaczej będzie, już ja o to zadbam ^^

Link to comment
Share on other sites

My agi. mieliśmy na OZP2 często zmieniane ; ]
Ale Na Ostatnim turnusie częściej ; ] I było dużo lepsze bo tylko 4 psy ćwiczące ; ]
a na koniec 3 ^^
No i nie zapominajmy o naszych owczarkowatych < 33
Bo jednak Kora to ma wieeelki zapał do agility .. no chyba że sie fochnie ;pp

Link to comment
Share on other sites

U nas Chrupek w pewnym momencie znał torek na pamieć :roll: był zmieniany 2 razy...
Mi się też nie podobało, że właśnie prawie wszystkie torki były na jedną rękę, bez żadnych zmian, żadnych trudniejszych torków.. bo teoretycznie torek to ja mam i w Częstochowie, z tym że sam torek to mi za wiele nie daje :p
No i też cena obozu jest nieco zbyt duża... płaciłam mniej za dwutygodniowe kolonie nad morzem, co prawda bez psa ale warunki duużo lepsze... a tutaj to 1500zł za 11 dni i jeszcze takie domki...

Link to comment
Share on other sites

Cena może faktycznie trochę za wysoka jak na takie warunki.
Ale jak uda się umówić z tymi samymi ludźmi to jadę na 1000000000%, a jak nie to jakoś na 80%, jeszcze zobaczymy.
A co do zaawansowania, to my raczej nie przeskoczymy tamtego poziomu :razz:
Chociaż planujemy sobie tutaj torek, i chyba mamy nawet całkiem spore szanse, zobaczymy jak będzie. :bluepaw:

A co do przestawiania torku na obozie to tak samo jak Guptasek - OZP2 dość często przestawialiśmy przeszkody.

Link to comment
Share on other sites

A co do ceny to racja...
Baaardzo wysoka jak na takie warunki i ilość dni ...
No ale cóż..
jak byśmy sie zebrali bardziej profesionalną grupą to byśly mieli lepiej ;p
Mój 3 obóz był najlepszy ; ]
Najbardziej profesionalny ;)
Komendy na odległosc ;] różne tory ; ] i psy się lubiły < 33
No może Owczarki trochę Luneczkę goniły ;pp

Link to comment
Share on other sites

My miałyśmy torek średnio zmieniany dlatego mój pies biegał po torze jakieś 2 razy :roll: Bo nie chciałam żeby znała go na pamięć. Ja sama sobie wprowadzałam zmiany itd. Chociaż mój wyjazd w 2010 stoi pod znakiem zapytania...

Abiutka - przestań ! Zobaczysz zrobimy z Was mistrzów:cool3: A i spotkanie organizacyjne będzie dopiero po wystawie w Poznaniu ale w tedy odbędzie się na 100 % i obecność obowiązkowa dla wszystkich :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O.. tak Kora ma ogromny zapał tylko że to mały szczurołap i fochacz.... Jak się obrazi to nie przyjdzie i połozy się na środku toru (co zrobiła na zaliczaniu)... A co do szczurołapa to jak ją biore na frisbee na łąki to jak coś zwęszy to zabawa się kończy...

Link to comment
Share on other sites

Komendy na odległość? *.*
A tak szczerze to jedyne, co się mój pies nauczył na obozie to siadu z marszu i zasypiania w tunelu :lol:
A i właśnie apropo "egzaminu"... torek dla początkujących i zaawansowanych taki sam, tyle że w początkujących na smyczy... można by było chociaż hopki podwyższyć czy coś ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']
Abiutka - przestań ! Zobaczysz zrobimy z Was mistrzów:cool3: A i spotkanie organizacyjne będzie dopiero po wystawie w Poznaniu ale w tedy odbędzie się na 100 % i obecność obowiązkowa dla wszystkich :evil_lol:[/QUOTE]


Na spotkaniu będę na pewno, nie odpuszczę sobie :evil_lol: i więcej się w tej spawie nie udzielam, bo znowu na mnie nawrzeszczą :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...